New Posts New Posts RSS Feed - Krepanost nakon duljeg aerobnog treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krepanost nakon duljeg aerobnog treninga

 Post Reply Post Reply
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Krepanost nakon duljeg aerobnog treninga
    Posted: 10 Studeni 2014 at 14:53
pozdrav, dakle neki od vas su mozda uhvatili da sam zadnjih mjesec dana svaki vieknd na planini, u drustvu vec iskusnih hodaca po brdima, i naprosto uzivam u takvoj redovitoj aktivnosti.
Dok sam prva dva tri tjedna iskusila odredjeni napor, ali se fino ispucala, i dosla zdravo umorna te dan poslije se osjecala super, zadnja dva vikenda sam koma.
Radi se o rutama od 3-6 sati, u jednom slucaju je maltene stalno bila uzbrdica, kondicija nije problem jer sam svaki puta sve bolja i izdrzljivija i uglavnom se vec mogu penjati jace uzbrdo i razgovarati usput, no isprebijanost koju osjecam danas i proslog ponedjeljka ne mogu rijecima opisati :(
sto je najgore, nisam se uopce zdravo ni naspavala, nisam mogla dugo spavati,a jutros se probudila kao da me netko iscijedio i citav dan ne mogu se rijesiti osjecaja slabosti.
jela sam normalan dorucak, jaja na maslacu, jucer nakon treninga palacinku od zobi, kkiriki maslac, avokado.. tijekom penjanja obicno jedem kuhana jaja i banane, mozda malo tamne cokolade, dakle gladna nisam.
vode popijem koliko mi treba, izmedju 1 i 2 litre.

ne znam ima li neki nacin da ne osjecam ovaj premor i zasto se to dogadja?
zeljela bi pocetkom radnog tjedna biti puna elana a ne samo gledati kad ce poso biti gotov i da legnem konacno malo.
muskulfiber nikakav nemam, to vise uopce ne osjecam. ali umooor Cry

Btw, jedem i vise nego dovoljno, zbilja, pogotovo poslije planinarenja.

Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2014 at 16:29
Hmm.. Nemam iskustva s tim, ali možda ti tijelo traži odmor, ako već duže vrijeme konstantno treniraš i umaraš se
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2014 at 22:09
https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Popunjavanje-rezervi-glikogena.aspx


Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2014 at 10:31
dena, hvala na linku, mislim da sam shvatila o cemu se radi, naime ja na svaki izlet krenem na prazan zeludac i prigrizem jaje ili bananu ili dark chocholate tek na pola puta obicno ( i to ne puno), iduci put cu gledati da nesto ugljikohidratno pojedem prije izlea.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.