New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 22>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 12:43
Originally posted by Ann Ann wrote:


Mogli bi napraviti to u više kategorija, ovisno o ciljevima i sadašnjem stanju.

clanovi žirija mogu biti iskusni (i vec tonirani :P) clanovi foruma. Možemo dobiti i određene upute i trening i prehranu po naputku, a možemo i samostalno.

Za žene i muškarce posebno.
PA posebno za one koji zele skinuti 3-5kg i tonirati se i za one koji imaju vecu kilažu viška.


što misle ostali? Da li želite da se napravi u više kategorija ovisno o ciljevima i sadašnjem stanju ili kako?

Da li bi bilo potrebno dati upute za trening i prehranu u tih 90 dana?
Nabacite mi još sva vaša mišljenja ovdje .. što mislite da je potrebno..
  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
danijel1402 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijel1402 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 14:03
Svakako je bitno imati više kategorija. A ako si prepoznam mjesto u jednoj i ja sam svakako in
Dodatna motivacija nikoga nije ubila

Odlicna ideja u svakom pogledu!

oldičan datkilgoraf trľai posoa, pąiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 14:57
  Nije da sam ljubomoran, ali š6. rujna 2009. 

Originally posted by Lega Lega wrote:

Moj prijedlog u vezi ove rasprave je slijedeci:
Neka nagradna igra traje duže!

Ova je trajala šš dana, šš dana u kojih se pisalo, slikalo, komentiralo.. jasno je zbog cega.
Zašto ne bi trajala mjesec dana? Ili dva mjeseca?
Ne znam koliko je ovo izvedivo i kakva je politika stranica, ali evo moja ideja:

Nekakva nagradna igra recimo da pocne š.š0.
Proglašenje dobitnika je š.š2.
U periodu od ta dva mjeseca zadatak je aktivnost: bloganje, komentiranje, sudjelovanje u raspravama, fotkanje, ...

Naravno da se ne može ocekivati intenzitet kao u ovih šš dana, s vremenom se mora malo razvodniti, ali ce postojati kontinuitet.

Za 2 mjeseca se mogu naci sponzori za odlicne nagrade (svakako pohvaljujem nagrade iz ove aktualne igre, suradnja s pro.nutritionom je odlicna!) Palo mi je napamet nešto kao "Godišnja pretplata na Men's health".. što god je u vašoj moci

š.š2. - proglašenje pobjednika
š.š. - nova nagradna igra s malo drugacijim pravilima i malo drugacijim nagradama
š.3. - proglašenje pobjednika..

Možda bi cak uspio i neki duži interval od 3,4 mjeseca ali onda bi nagrada morala biti stvarno strašna, kao npr. nekakav oblik osobnog trenera ili slicno..

Svakako nisam strucnjak za ovo podrucje, ovo su samo moje ideje i nagađanja!

Slijedeca ideja koja bi, ako zaživi, bila odlicna .. samo nemam konkretan recept kako potaknuti.

Tko prati "Men's health challenge" (ne mora biti men )
 Određeni broj ljudi kroz 4 mjeseca trenira po Vašim programima za trening i prehranu (dovoljno je angažirati nekog od suradnika na naslovnici)
Nakon ta 4 mjeseca izabire se onaj koji je objektivno postigao najbolje rezultate!

Ovo bi bilo možda cak i napetije od Men's healtha, jer bi naši odnosno Vaši fitovci dobili samo pismene upute crno na bijelo, a izvršenje toga svega bi ostalo na njima samima, za razliku od MH kandidata koji imaju angažirane osobne trenere.
(U tom slucaju je realno ocekivati da ce fitness.com.hr pobjednik biti ipak nešto manje uspješan od MH)

Nagrada?
Sve što vec ide + clanak na naslovnici
Intervju sa šampionom
Zvuci dovoljno motivirajuce za mene!

 

Edited by Lega
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 16:23
Originally posted by Lega Lega wrote:


 
Nije da sam ljubomoran, ali <span style="font-weight: bold;">š6. rujna 2009.  </span>
Originally posted by Lega Lega wrote:

Moj prijedlog u vezi ove rasprave je slijedeci:Neka nagradna igra traje duže!Ova je trajala šš dana, šš dana u kojih se pisalo, slikalo, komentiralo.. jasno je zbog cega.Zašto ne bi trajala mjesec dana? Ili dva mjeseca?Ne znam koliko je ovo izvedivo i kakva je politika stranica, ali evo moja ideja:Nekakva nagradna igra recimo da pocne š.š0.Proglašenje dobitnika je š.š2.U periodu od ta dva mjeseca zadatak je aktivnost: bloganje, komentiranje, sudjelovanje u raspravama, fotkanje, ...Naravno da se ne može ocekivati intenzitet kao u ovih šš dana, s vremenom se mora malo razvodniti, ali ce postojati kontinuitet.Za
2 mjeseca se mogu naci sponzori za odlicne nagrade (svakako pohvaljujem
nagrade iz ove aktualne igre, suradnja s pro.nutritionom je odlicna!)
Palo mi je napamet nešto kao "Godišnja pretplata na Men's health".. što
god je u vašoj moci š.š2. - proglašenje pobjednikaš.š. - nova nagradna igra s malo drugacijim pravilima i malo drugacijim nagradamaš.3. - proglašenje pobjednika..Možda
bi cak uspio i neki duži interval od 3,4 mjeseca ali onda bi nagrada
morala biti stvarno strašna, kao npr. nekakav oblik osobnog trenera ili
slicno..Svakako nisam strucnjak za ovo podrucje, ovo su samo moje ideje i nagađanja!<span style="font-weight: bold;">Slijedeca ideja koja bi, ako zaživi, bila odlicna .. samo nemam konkretan recept kako potaknuti.</span><br style="font-weight: bold;"><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;">Tko prati "Men's health challenge" (ne mora biti men </span><span style="font-weight: bold;">)</span><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;"> Određeni
broj ljudi kroz 4 mjeseca trenira po Vašim programima za trening i
prehranu (dovoljno je angažirati nekog od suradnika na naslovnici)</span><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;">Nakon ta 4 mjeseca izabire se onaj koji je objektivno postigao najbolje rezultate!</span><br style="font-weight: bold;"><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;">Ovo
bi bilo možda cak i napetije od Men's healtha, jer bi naši odnosno Vaši
fitovci dobili samo pismene upute crno na bijelo, a izvršenje toga
svega bi ostalo na njima samima, za razliku od MH kandidata koji imaju
angažirane osobne trenere.</span><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;">(U tom slucaju je realno ocekivati da ce fitness.com.hr pobjednik biti ipak nešto manje uspješan od MH)</span><br style="font-weight: bold;"><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;">Nagrada?</span><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;">Sve što vec ide + clanak na naslovnici</span><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;">Intervju sa šampionom </span><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;">Zvuci dovoljno motivirajuce za mene!</span>
 


ignorira nas zoki, sluša samo cure
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 16:45
  a bolje da sluša samo cure nego samo nas
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 17:42
Wow, Lega, pa ti si ideju odlicno razradio.

Eto, sad samo cekamo dovoljno zainteresiranih i jupiiii!!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 22:09
Originally posted by Lega Lega wrote:

  a bolje da sluša samo cure nego samo nas


Lega, sorry što nisam reagirao tako na tvoju pocetnu ideju. Znam da si ti predložio takav princip natjecanja, bilo mi je odlicno jer je postojala sada velika pozitivna reakcija ljudi.

Definitivno ste ti i Ann zacetnici ideje koja nam se jako sviđa.
Sada je potrebno u potpunosti definirati ideju i predociti je svima zainteresiranima.
Evo kratkih natuknica:
  • 2 ili 3 kategorije ovisno o ciljevima i sadašnjem stanju (predložite)
  • gotove upute vezano za trening i prehranu za pojedinu kategoriju
  • 3-4 suca koji ce ocjenjivati uspješnost kroz mjere i slike
  • potrebno je u startu priložiti 3-4 slike
  • ispuniti formu u kojoj je potrebno napisati mjere: prsa, trbuh, bokovi, visina, težina
  • na kraju potrebno je priložiti nove 3-4 slike, nove mjere te opisati ukratko da li ste zadovoljni rezultatima
  • nagrada: interview s pobjednikom i clanak na naslovnici, fizicka nagrada koju odredimo i proglašenje: Fitness hero (predložite titulu)
Slobodno nadodajte ako mislite da nešto nedostaje..
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 22:42
  Zvuci odlicno.. Ali da, treba kategoriju mrsavljenje i definiranje, te dobivanje na masi.. tako nesto..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
lacko_gym View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lacko_gym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2010 at 21:18
svakako kategorije, neki su na masi neki na defki

ak budu nagrade nek to bude 0,5 kg proteina il tak neš
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2010 at 16:12
Originally posted by lacko_gym lacko_gym wrote:

svakako kategorije, neki su na masi neki na defki

ak budu nagrade nek to bude 0,5 kg proteina il tak neš


Oko nagrada cemo se dogovoriti.
Ajde, svi nabacite ideje koje imate, a nisu definirane u mom prethodnom postu.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2010 at 20:57
Ja bi neki nation wide movement, da ga marljivo pripremamo nekih mjesec dana i da onda grune, onako epski
potaknut sve koje znamo X mjeseci prije ljeta da se dovedu u formu (kroz taj period uz intenzivan support drugih koji
kroz isto prolaze) - mislim da ce svi biti zahvalni na tome
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2010 at 20:58
Da se ekipi parket digne od znoja ispred kompa, toliko
epski
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2010 at 21:58
Originally posted by lacko_gym lacko_gym wrote:

svakako kategorije, neki su na masi neki na defki

ak budu nagrade nek to bude 0,5 kg proteina il tak neš


ne moraju nužno postojati kategorije, neka se oformi neki žiri/komisija i na završetku natjecanja ce se odluciti koji 'kandidat' je najviše napravio..
malo je zbrkano, ali mogu se u isti koš svrstati i debeli i mršavi, naravno žiri mora biti kompetentan i objektivan da ocijeni tko je postigao najbolje rezultate
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 16:41
Ekipa, idemo se pokrenuti oko ove ideje.
Spika je ta da osobni treneri ne preferiraju u potpunosti ovakav režim rada jer oni vole vidjet i u pocetku razgovarati s potencijalnim osobama te vole sve pratiti na osobnom nivou.. no to cemo mi malo skratiti ..

Pa predlažem da svi zajedno ili forumaši po vašem prijedlogu kreiraju plan treninga i plan prehrane i krenemo s takmicenjem.

Jeste za?

Moj prijedlog je da Theia i Gym_girl kreiraju trening za žene, a Iluvatar, Thorn i Davor23 i ja kreiramo trening za muškarce.

U ovoj kategoriji: Programi treninga
postoji vec mnogo gotovih programa pa možemo dobro ovo istražiti i sastaviti naš plan treninga i to je to.

Ajmo trenkati.. pokret..
 


 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 17:22
Operacija "Priprema za ljetno barenje 20š0"

Mislim da sam in, moram vidjet programe prvo
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 19:18
zasto nebi jednostavno trenirali po svojin programima a da se ocjenjuje na temelju slika prije i poslije.naravno slike bez photoshopa.jer mislin da isti programi nece svakom odgovarat.a naravmo ako oce neko da koristi program koji ce bit sastavljen od clanova neka koristi

Edited by zmaj
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 22>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.