New Posts New Posts RSS Feed - Zuzana Light
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zuzana Light

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zuzana Light
    Posted: 23 Ožujak 2010 at 16:38
Jeste li culi za ovu fitness trenericu? Ako niste, ne znate što propuštate .

Zuzana je završila tecaj za fitness trenera prije par godina i od tada aktivno vježba, svaki dan. Njezine vježbe nisu nimalo lagane, ali rezultati se itekako vide - na njenom tijelu, naravno.

Rekla je da joj je vježbanje promijenilo cijeli život; da se nikada nije osjecala bolje, pozitivnije i jace nego sada - kada vježba.

Posjetite njezinu stranicu i uvjerite se sami:

http://www.bodyrock.tv   

Evo i par njezinih videa:

http://www.youtube.com/watch?v=avWOhy_aTlg&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=Pw_ZR86hNQI&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=TTwiDn-OTBw
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2010 at 18:04
  Vec ima nekoliko topica ovdje sa Zuzanom.

I svi smo se složili u oduševljenju. Odlicna je!

citam baš knjigu koju je preporucila IN DEFENSE OF FOOD


Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2010 at 18:25
Ja sam baš tražila topice o njoj i nisam uspjela naci... Tako da - ako ste vec pisali o njoj; onda možete pobrisati moj post

A što se tice te knjige - da li je ima samo na engleskom ili se može naci i na hrvatskom? :)
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2010 at 22:02
  Hm, stvarno ne znam.

Michcl Pollan - In Defense of Food


Mozes pokusati potraziti po autoru.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 16:10
  Radila sam onaj njen Summer Fit u 6 tjedana i za 3 tjedna sam dobila 3 kg tako da sam odustala. Malo mi je to ipak bilo previše mišica....

Ali šta jest, jest - treninzi rasturaju i stvarno se vide rezultati! A sad, šta je kome prioritet, to je druga stvar.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 19:41

Originally posted by Theia Theia wrote:

  Radila sam onaj njen Summer Fit u 6 tjedana i za 3 tjedna sam dobila 3 kg tako da sam odustala. Malo mi je to ipak bilo previše mišica....

Ali šta jest, jest - treninzi rasturaju i stvarno se vide rezultati! A sad, šta je kome prioritet, to je druga stvar.
 

U 3 tjedna 3 kg mišica?

cekaj..podebljala si prehranu or what?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:05
  da..to sam i ja gledala...reci kako to uspiješ..ja bi mogla dobiti samo 3kg sala i vode u 3tj.....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:17
 opet ti geniji
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2010 at 07:49
aaaaa...... zli geniji...... 
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 23:28
  ne ne cure, daljnji razvoj situacije ukazuje na to kako je ipak kemija glavni krivac.
a sto se zuzane ticce, probao sam samo nekoliko vjezbi iz njenog repertoara, i mogu reci da nije nimalo lako. znaci, cure koje radite njen program, svaka cast
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 12:24
  Ma ne znam da su baš sve kile bile mišici , voda više valjda, ali sam se napuhala ko žaba i to mi nikako nije odgovaralo.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 13:24

Originally posted by Theia Theia wrote:

  Ma ne znam da su baš sve kile bile mišici , voda više valjda, ali sam se napuhala ko žaba i to mi nikako nije odgovaralo.
 

nisu sigurno  ali ne kužim, onda si jedino mogla prehranu podebljat, pa sigurno ti samo od treninga nisu te 3 kg došle? Ili pms..il nešto drugo...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 15:16
  joj, ja sam danas naišla na jedan site sa puno Zuzaninih fotki... i videa.. onak...iznenadila me.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 17:44
Originally posted by Ann Ann wrote:

  joj, ja sam danas naišla na jedan site sa puno Zuzaninih fotki... i videa.. onak...iznenadila me.


šalji u inbox!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2010 at 00:30
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

  Ma ne znam da su baš sve kile bile mišici , voda više valjda, ali sam se napuhala ko žaba i to mi nikako nije odgovaralo.
 

nisu sigurno  ali ne kužim, onda si jedino mogla prehranu podebljat, pa sigurno ti samo od treninga nisu te 3 kg došle? Ili pms..il nešto drugo...



Ma je, pms, ali u pmsu, kad treniram kao i uvijek, postanem vodena, izgubim def. totalno, a kako sam pojacala treninge, tako sam samo narasla. Sve isto, samo puno vece. Nisam ja na to navikla. Prestala toliko trenirati i odmah 3 kg dolje!

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2010 at 11:51
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by Ann Ann wrote:

  joj, ja sam danas naišla na jedan site sa puno Zuzaninih fotki... i videa.. onak...iznenadila me.


šalji u inbox!

Ok. Nije stvar da su sexy. Nego su malo bolesne. Saljem ti link.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.