New Posts New Posts RSS Feed - zumba fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zumba fitness

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2011 at 16:16
Zumba NIJE ples, i to zna svako ko je ikad probao neki tehnicki i fizicki zahtevniji, zapravo, ples

Kontam da ovo nije aktivnost za ljude koji zele mrsaviti ili razviti misice, kao sto rece Mini me, ali za neko zatezanje mislim da je ok, a verovatno zavisi i od instruktora i nacina na koji drzi trening... Kao i crobik, na nekim mestima je boze me sacuvaj, vise se oznojis dok potrcis za autobusom,a na nekim mestima propisas znoj.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2011 at 16:38
Mozes smrsaviti ako jedes pravilno, zasto ne ako je to
jedan od mogucih oblika kardia?
Dal je samo takav rad dobar za kvalitetno mrsavljenje, to
je vec drugo pitanje.....

Edited by The Phoenix
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2011 at 22:05
  Gledala sam neki dan tu zumbu i zapazila slijedece:
Trener je sa Barbadosa (cini mi se:) i da pola cura odradi trening, onako kao ga on vodi, bilo bi rezultata. Međutim, kad vidim one mlitavice, bez tracka energije, kao da se dosađuju, prođe mi kroz glavu misao..o Boze pa njih je zbilja netko morao batinati da dodu ovamo!! Kao da nisu svojom voljom tamo. Dode  mi slabo kad vidim tu bijedu i jad i cisto mi zao onog trenera koji se jako trudi motivirati ih..
Ista stvar sa teretanom..Setkanje od sprave do sprave, ni kap znoja itd..

Mislim da je svaki oblik tjelovjezbe dobar ako se da ono najbolje i najzesce od sebe..U suprotnom..bolje to vrijeme utuci na bilo koji drugi nacin..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2011 at 22:43
  Slazem se s tobom Strada...to i je problem, to ali i nepravilna prehrana uz to sve .
Jer ima tih zena na zumbi kaj se pacajau stalno al kaj kad im je veci problem promjenit prehrambene navike i to je jednostavno tapkanje na mjestu, isto s deckima u teretani, on vjezba la ga nije briga kak jede i kaj jede i to je to.....a najcesce dolazi kombinacija nedovoljnog angazmana + losa prehrana jer onaj ko se trga i trudi taj bu bome i pazil na prehranu
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2011 at 00:23
Originally posted by strada strada wrote:

 
Mislim da je svaki oblik tjelovjezbe dobar ako se da ono najbolje i najzesce od sebe..U suprotnom..bolje to vrijeme utuci na bilo koji drugi nacin..


Da, ovo je odlicno receno, slazem se!
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 01:23
boje ti je vozit skejt ili karet nego ic na ovo!vise ces potrosit kalorija i oznojit se nego s zumbom.
al dobro ko voli ne izvoli.po meni ovu zumbu upisuju ljudi s prevelikim ocekivanjima i sa sto manjim naporima.ono tip ljudi mrsavija bi,al nebi se nesto previse znojia.
Back to Top
velika-ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote velika-ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2011 at 19:46
nama je nasa inace trenerica crobika ubacila sat zumbe, za probu, prosli tjedan. vjerovatno je do osobe koja drzi sat, jer s mene (a u relativno sam dobroj kondiciji) je znoj lijevao :D a uz to je i zabavno.
Back to Top
paradox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Location: Opatija
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paradox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 09:59
  hmmm..bas razmisljam o tome lately, koliko je ta zumba zapravo kompletna. Cure koje sam upoznala izbjegavaju vjezbe snage, tako da je to prakticki cisti kardio trening, po meni idealan za gubitak masnoca. al ovo ostalo...hm hm hm...ja cu radje na neki Crossfit
 

Edited by paradox
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2011 at 13:04
Nakon 3 mjeseca treniranja zumbe s pokricem mogu reci da je zumba jako dobar kardio trening i to kao sastavni dio jedne trening rutine koja podrazumijeva snagu+crobni trening. Znaci, sve što ste rekli tipa - ne se primit ko pijan plota samo i jedino zumbe, trenirat ju kak spada - znaci zaposlit sve grupe mišica i odradit jedan dobar drill, super kao dio kompletnog plana vježbanja...
Nema mjesta kritikama, pogotovo kad imate trenericu kao što je naša Iznimno zabavan i u dobroj kombinaciji s ostalim aktivnostima- jako ucinkovit trening. Za cirkulaciju, za trbuh, za povecavanje kapaciteta pluca i izdržljivosti - garantirano!

I da, pravo kaže Morrighan, zumba kao takva nije ples, jedino se mogu pokupiti neki osnovni koraci raznih (primarno latino) plesova. Ali, preporucila bih svakako.

Pocela sam ic i na salsu - e to je ples!
Ima netko još od salserosa na Forumu?




Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2011 at 14:44
Originally posted by Kate Kate wrote:


Pocela sam ic i na salsu - e to je ples!
Ima netko još od salserosa na Forumu?






Nisam plesala salsu ima bar 5-6 godina. Prije sam stalno visila po mjestima gdje svira latino i vrckala dupencetom
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2011 at 18:57
Originally posted by Brunhilda Brunhilda wrote:

Originally posted by Kate Kate wrote:


Pocela sam ic i na salsu - e to je ples!
Ima netko još od salserosa na Forumu?






Nisam plesala salsu ima bar 5-6 godina. Prije sam stalno visila po mjestima gdje svira latino i vrckala dupencetom





hehe, pa šta nije zarazno ? Izvrtiš se ko zvrk oko svoje osi, izmrdaš izshakeaš i ode sve cega ne triba


Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2011 at 22:39
Ajoj ja salsu bas ne volim, i totalno mi je lagana i nikakav kardio trening u poredjenju sa nekim drugim plesovima + ne volim to vrckanje dupetom, ja volim zahtevnu tehniku, mnogo skokova, rigidnu formu u plesu :))
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 09:06
Ne kažem da je najbolji ples na svijetu, ali evo trenutno me drži interes za salsu, a ja ti inace stalno volim isprobavati nešto novo i to uglavnom sve vrste plesnjaka

Sve cekam da negdje organiziraju hip hop treninge, pa cu odmah krenuti Dotad se krpam i šlepam pomocu DVD-a s hip hop workouts.

Latino plesovi su baš zanimljivi, ne samo salsa, po meni-još je bolji cha cha , a tek samba....Samba ima gibanja duplo više nego neki drugi plesovi, da i ne spominjem jive/rock'n roll

Ja sam manijak kaj se tice plesa-nezasitna kad su u pitan ju plesni koraci hehehe...mogu stvarno svašta isprobavat i sve mi se skoro sviđa-Posebno mi je zanimljiva i ritmicka gimnastika, a jedino mi se nesavladivim i najvecim izazovom cini akrobatski rock'n roll, tko zna...možda jednog dana.


Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 13:32
I meni je hiphop super, samo nekako ne mogu zamisliti sebe u tom konceptu

Rock'n'roll je fantastican, kao i Swing i bilo sta sto spada pod taj Jitterbug, samo steta sto je to na Balkanu(barem kod nas ovde) tesko dostupno ili ne postoji zbog manjka strucnih ljudi ili zainteresaovanosti ili cega god...

Ja uglavnom pokusavam menjati ali problem je sto sa cime god da krenem - zaljubim se u to, a nemam ni vremena ni para placati ...š0 casova plesa Tako da sam trenutno na dva, jedan ozbiljnije drugi rekreativno...

Defo bih probala Flamenco, Jazz Ballet i Showdance ! <3
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2011 at 03:13
kad smo vec kod leprsanja i plesanja,sta je s štangom ?u ovom mom okruzju sve nesto poludili za tom vrstom rekreacije.
upisuje ga i staro i mlado.kazu da i nije to tako lagano kako nam se iz filmova cini.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2011 at 02:47
Mislis li na tango?
Nijedan ples nije lagan koliko se cini, to i jeste ono sto cini nesto dobro odigranim (:
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.