New Posts New Posts RSS Feed - Zubi, usta i okolna ekipa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zubi, usta i okolna ekipa

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2010 at 20:03
Ej ej ljudi lijepo da me tako bodrite i hrabrite
Hvala vam na tome


A evo, bila danas na kontroli, oralni kirurg je rekao da je zub prilicno upaljen i da mi može otic u druge organe infekcija pa bolje ga vadit ... i...izvadio mi ga danas!

Uf uf

Malo je gadno bilo ali stvarno me je jako mucio taj zub, ajme, lice mi s lijeve strane sigurno š0 cm stršilo
Sad udri po ledenim oblozima, antibiotiku(zbog upale) i tabletama protiv bolova. Samo kašasta i tekuca hrana, ništa kruto.

Zeza me i temperatura tako da mi je divno zapocela Nova godina, nema šta


Al slažem se s vama da je ono što mislimo najbolja terapija. Moc uma je super velika







Edited by Kate
Back to Top
medena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 22:43
 Prošla godina mi je bila godina umnjaka...da bude stvar bolja..ispod umnjaka imala sam cistu...nisam mogla jesti,antibiotici dvije kutije...jedva sam cekala da sve završi.samo vađenje ni osjetila,poslije operacije me uputili da hladim ranu,ispirem sa tekucinom corsydil(mislim da se tak zove) i naravno veliko olakšanje.U svakom slucaju izvadi to ,bit ce ti bolje.
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 02:46
Originally posted by medena medena wrote:

 Prošla godina mi je bila godina umnjaka...da bude stvar bolja..ispod umnjaka imala sam cistu...nisam mogla jesti,antibiotici dvije kutije...jedva sam cekala da sve završi.samo vađenje ni osjetila,poslije operacije me uputili da hladim ranu,ispirem sa tekucinom corsydil(mislim da se tak zove) i naravno veliko olakšanje.U svakom slucaju izvadi to ,bit ce ti bolje.


Corsodyl se zove i jako je dobar za ispiranje usta,isto kao i Lacalut vodica. Btw. kad ste vec kod umnjaka ja sam vadio jedan i to na oralnoj kirurgiji piece of cake
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.