New Posts New Posts RSS Feed - zobeno mlijeko
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zobeno mlijeko

 Post Reply Post Reply
Author
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zobeno mlijeko
    Posted: 12 Lipanj 2013 at 21:11
dakle,zanima me vaše mišljenje o njemu,koristi li ga tko,pošto me kravlje užasno napuhuje a uz paleo granolu bih ponekad mlijeko(može li uopce proc pod paleo;nisam nigdje našla tu informaciju)...
a ako ne to,što mislite o kokosovom,i imate li kakav recept,naišla sam na par al svi su bili bas sa kok.brašnom a mi u trgovinama imamo samo shredded one..unaprijed zahvaljujem :)
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 09:36
Mi ga svi u obitelji koristimo, stariji sin je bio alergican na kravlje pa smo uveli ta neka "egzoticna" mlijeka u uporabu. Kod nas se pije zobeno, rižino, bademovo i kokosovo (mješavina s rižinim). Kokosovo je predobro u jutarnjem shakeu sa zobenim i vocem! 
Djeci kuham griz na svemu od nabrojanih. Sad cemo poceti i palacinke od njega praviti. Uglavnom sve pohvale! Dal se slaže sa paleo prehranom nemam pojmaDisapprove
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 09:38
Gdje to ima za kupiti :/
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 10:16

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Gdje to ima za kupiti :/

u bio&bio u avenue mallu Big smile i mislim da sam u DM-u vidjela Alnatura zobeno, bilo je i rižino..sojino mlijeko.

ili napraviš domace 

http://www.coolinarika.com/recept/domace-zobeno-mlijeko/



Edited by Slavonka23 - 14 Lipanj 2013 at 10:19
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 10:19
Zobeno i rižino ti je najjeftinije u dm-u, košta 14,90, bademovo košta oko 21 kn isto je najjeftinije u dm-u, mješavina kokosovog i rižinog je nekih 19 kn u dm-u, ali mislim da se ne radi o litri nego 0,75. Dm je po pitanju tih mlijeka najjeftiniji. U svakom vecem centru ih ima (Interspar, Konzum (zobeno 21 kn)...)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 11:04
Hvala ti !!! :D a joj malo mi je skupo to :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 11:08
Da skup je to sport, na hranu mi ode vecina place:(
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 11:15
Jedva da imam za hranu :D možda cu razmišljati o tome...kada danas sutra se zaposlim :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.