New Posts New Posts RSS Feed - Zlatokosa - intro
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zlatokosa - intro

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zlatokosa - intro
    Posted: 25 Travanj 2012 at 21:09
Pozzz!
Odmah cu navesti svoj razlog prijave na ovo natjecanje...naime u ovih mjesec dana od kako sam krenula u teretanu i napokon se pozabavila svojom prehranom cula sam toliko oprecnih informacija, vezanih uz prehranu i samo vježbanje, da mi je u glavi samo upitinik i sad više nisam sigurna koliko uopce bilo što dobro radim. Bit ce mi drago da me netko od trenera poduci i da na kvalitetan i zdrav nacin dodjem do željenih rezultata Wink
Pocela sam s teretanom 3x tjedno, a  do prije nekoliko godina sam se bavila profesionalno jednom borilackom vještinom. Sad mi je nažalost kondicija i ispod nule ( stvar se doduše popravlja u zadnje vrijeme ), pa se osjecam kao pravi pocetnik. Plan mi je trenirati svaki dan u teretani ( osim subote i nedjelje) . Prehranu sam donekle dovela u red i sad jedem prakticki svaka cetiri sata ( kao male bebe LOL ) i pazim što cu pojesti, što do sad nije bio slucaj.
Osim što bih htjela nabaciti koju kilu, cilj mi je i ojacati ruke ( nadlaktice su mi grozne ), noge i trbuh. Zapravo Zikin avatar je upravo ono kako bih ja htjela izgledati  LOL Valjda nije neizvedivo Tongue

Nemam posebnih zahtjeva i želja vezano za izbor trenera tko god ima volje, ja sam spremna.

A sad najgori dio...Embarrassed
 Imam 31 godinu, visina je 173 cm, a tjelesna težina citavih 47 kg. Confused 
Opseg prsa: 75
Struk: 65
Bokovi: 88
Opseg nogu: 45


Fotke slijede jer se moram fotkati, ali i skužiti kako ih staviti ovdje Embarrassed no sutra najkasnije su tu!

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 21:54
Pa pošto je Zika na avataru valjda nije neizvedivo

Ne trebaš mi ni staviti slike vec prema ovim mjerama tocno vidim o cemu je rijec, no pricekat cemo ih za kompletnu procjenu stanja. Jesi li oduvijek tako mršava ili si imala oscijacija u težini?

Što se prehrane tice, sve se da nauciti, samo je potrebno raditi na tome i držati se plana.
LiveStrong
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 22:03
vec sam happy kad cujem da nije neizvedivo

Oduvijek sam skinny, teško dobijem kile, ali ih niti ne skidam lako... Ovih 47 imam vec nekoliko godina
Uzela bih ja i neki shake,pa da pomognem cijeloj prehrani, ali i tu sam zbunjena, pa cekam trenerovo mišljenje
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 22:06
Ako želiš radit s menom, onda reci...
samo te moram upozoriti da dobro razmisliš jer nisam baš od previše tetošenja kad je rijec o tjelovježbi
LiveStrong
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 22:10
Nisam ni mislila da ce biti lako
Ali se bilježim sa štovanjem
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 22:36
Onda krecemo
Jedino u što moraš vjerovati je:


Javi mi se na pm samo.
LiveStrong
Back to Top
Mala123456789 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala123456789 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 08:47
Zlatokosa, Zika i ja = TEAM Heart
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 14:06
Originally posted by Mala123456789 Mala123456789 wrote:

Zlatokosa, Zika i ja = TEAM Heart
I rasturit cemo Beer
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 15:30
Oh Bože, hocu li ja ikada ici na masu?! Big smile
Cure, sretno! Thumbs Up
Back to Top
Mala123456789 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala123456789 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 15:39
Hvala Oska i tebi Thumbs Up
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 16:44
Oska sretno i tebi Wink

Edited by Zlatokosa - 26 Travanj 2012 at 16:45
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 17:39
Ajme sramote... ConfusedEmbarrassed
 
Evo i mojih fotki
 
 
Back to Top
Mala123456789 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala123456789 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 17:42
Liiiiike!! Kakva sramota! Ti sli looda Tongue
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 18:23
Embarrassed nemoj da se crvenim...pa pogledaj Zikin avatar...e to je komad Tongue
Back to Top
Mala123456789 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala123456789 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 18:29
Ona nam je motivacija! A ja volim mršavo tako da vjerujem da ceš imat super rezultate kad te Zika malo nabilda ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 19:14
Zlatokosa, joooj kako bi te ja naprtila težinama, bolje da nisi kod mene LOL Lijepa podlogica, samo malo meseka fali, to i sama znaš ali sve ce se to sredit bez problema ;) Meni se vec neke idejice motaju po glavi ali to je ipak zikin posao pa...sretno cure, bit ce to super Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.