New Posts New Posts RSS Feed - zitarice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zitarice

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2008 at 15:59
zene koje uzimaju zitarice imaju tanji struk  zato sto ako uzimaju zitarice, onda imaju opcenito svijest o zdravoj prehrani, a onda i zajedno s tim to primjenjuju i na druge obroke. a tko se zdravo hrani, ima tanak struk!

osim toga, ak pojedes zobene ili slicno, duze ces bit sita, tak da neces imat nekontrolirane napadaje gladi i zelje za slatkim. to je jos jedan razlog.

to je samo izvuceno iz konteksta i prenapuhano. pisu gluposti samo da imaju kaj za pisat
 

Edited by crystal planet
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2008 at 20:19

 Ja pomjesam malo musli sa zobenim...ili jedem samo zobene...kada jedem sa muslima...jedem jer mi se jede nesto slatko...a to mi je bolji izbor od cokolade i sl

A sta se tice tanjeg struka...slazem se sa crystal....

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2008 at 16:05
hvala 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
pasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2008 at 20:50

 Ja svako jutro jedem od Nestle Fitness zitarice - sa mlijekom ! Jako su ukusne! Ali mislim da to nije to sto bih trebala jesti. 

Dalila , kako su upakovane te zobene sto ti jedes? Po pola sata stojim ispred rafa sa zitaricama i nista ne znam da nadjem. A najvise bih voljela zobene.

Ne musli , nego samo zobene!

 

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2008 at 00:33

 U onim paketicima...ko sto imas brasno po škg... znas na sta mislim...e isto ti je pakiranje...

naci ces ih...pitaj ako ne nadjes...... zato jesu one tete tamo....sve pitaj...bas te briga

Back to Top
pasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2008 at 10:17
 Hvala ti , znam na sta mislis - cak sam ih i kupila i stavim ih po jednu kasicicu uz ove sto jedem , pa mi nisu nesto ukusne, pa  sve mislim da treba nesto drugo!!!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2008 at 17:07
 pa nisu bas ono nesto ukusne...moras se naviknuti na okus.... samo stavis mlijeka...i malo sacekas da se omeksaju..... naviknes se nakon nekog vremena.... zato ih ljudi mjesaju sa necim....zbog okusa
Back to Top
lulamae View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulamae Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2008 at 12:50
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by lulamc lulamc wrote:

  ja svako jutro jedem muesle i struk mi se jos nije stanjio..
al ne znam kak se zovu te moje al imaju 8 vrsta zitarica,suhe grizdzice i ljesnjake..stvarno sumnjam da imaju secera,samo su prirodno zasladene s grozdzicama..nedavno sam probala od vivere mislim il dr.oetkera..ka je to bilo slatko..fuj!
 

Kontradiktornost sto bi neki rekli Grozdzice imaju dosta visok GI. Neki ih cak jedu kao PWM, a sto mislis zasto? Time zamjenjuju dekstrozu. Pogledaj sadrzaj uglj. na š00g u tim mueslima.

Ja i dalje ne vidim razloga zasto vjerujete da cete ako jedete zitarice smanjiti struk? Nadam se da taj rad u kojem to ima objasnjeno nije dosao iz nepouzdanih izvora, tipa google (u smislu jednostavnih web portala koji prenapuhuju stvar), mila, arena, gloria, tena itd...



ja nisam ni rekla da ce mi se od zitarica smanjiti struk..to je netko prije napisao,samo rekoh da ih jedem i da mi se nije smanjio struk..pa sto je i normalno,nece mi se smanjiti samo od toga..a kad sam rekla da nema secera mislila sam na rafinirani,a ovaj prirodni,vocni je puno bolji ak vec trebam biarti..a malo seera u prehrani nikom ne skodi..ne kuzim zasto bi seuopce trebao totalno izbaciti..to kaj pojedem malo suhih grozdzica ne bu se nis katastrofalno desilo ako i dalje pazim sto jedem cijeli dan..a bez slatkog ne mogu..cokoladu i kolace sam izbacila..mislim da je puno bolje rjesenje jesti voce ak vec zelim jesti slatko..tako da grozdzice po meni nisu lose rjesenje..osim toga,nemrem zivjeti na zraku..mora se jesti i secera i masnoca i svega ali umjereno ofkors

a struk smanjujem,odnosno trudim se..vjezbom + prehranom

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2008 at 16:45
zasto je bolje za dorucak jesti zitarice a ne npr pecivo? 
Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2008 at 16:17
 ja jedem one njemacke koln i ubacim u njih suncokretove sjemenke i susene brusnicei oko 0,5l mljeka i zlicu meda mljac mljac
samo se treba portudit
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.