New Posts New Posts RSS Feed - zglobovi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zglobovi

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zglobovi
    Posted: 15 Kolovoz 2013 at 20:03
ljudi, bole me ruke,odnosno šake, tocnije sve od laktova prema prstima!
jel moguca neka povreda,tetive, ili preopterecenje,jer sve intenzivnije radim chin up,i utezi, vece mi je opterecenje na rukama!?


ugl. danas nisam radila ništa rukama,samo noge i trbušnjaci,jer me fakat bole ruke!

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 20:05
znaci podlaktice cijele?
vjerovatno ti treba mali odmor:))
mislim da ce biti u redu kad koji dan odmoriš ruke
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 20:13
Baš i ja imam stime problema...kod rada sa bicepsom mi se pojavi takva bol oštra...ja nekako izdržim prvo dizanje pa ona mi bude ostala ponavljanja normalno...ali boli ...možda tjedan dana da prodje treba :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 20:14
I da zaboravih napisati probaj rukavice imati ili nešto nekakvi steznik kod zgloba 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 20:20
jes,palo mi je na pamet,da moram drukcije rasporediti vježbanje?!
da,odmorim ruke   
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 20:27
Odmori ih :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 20:27
Ako imaš kreme ...ja imam npr zove se vražja kandja...uglavnom izvlaci upale bolove...nešto ako si udarila ako ti je nateklo raspitaj se za tu kremu...ja stime namažem bilo što što povrijedim i puno brže se oporavim :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 20:31
nije udarac,mislim da trebam odmor,jer me kompletno boli sve od laktova prema prstima
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 20:33
Ma samo sam ti rekao za tu kremu....raspitaj se bilo što što ti je povrijedjeno nisam mislio samo na udarac :) Ajde draga samoodmori biti ce bolje!! Kako sa operacijom javljaju li što?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 20:40
ma nisam još ni krenula,kod dr.
na godišnjem je,
idem u pon.

a,rukavice imam, zbog žuljeva!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 22:20
Joj draga drži se ! :))) Bit ce dobro to sve :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 22:30
Mene su laktovi bolili za popiz...
Ali to je prošlo, a u zadnjih 15dana kako sam poceo neke kilaže dizat, a šake i podlaktice rade svaki dan sam imao trnce u rukama, prstima, podlaktici-nadlaktici pa koji puta i do ramena baš su me trnci prali.

Ali eto nakon 10 dana privikavanja na nove silovitije kilaže i to je nestalo :)
Sad sam si happy jer opet mogu radit dead man hang na jednoj ruci weeeeeeeeeeeeeee :D

Što se tice zglobova: ovu rutinu još dan danas radim barem jednom, koji put 2xtjedno, a ovo zagrijavanje iz rutine odradim skoro svaki dan i izgubim cca 5min na tome.

https://www.fitness.com.hr/forum/zglob_topic5929.html


Edited by White_Insane - 15 Kolovoz 2013 at 22:41
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2013 at 07:54
sve sam procitala!
u pravu si white,trebam se zagrijati,dobro,odnosno malo odmoriti,a onda dalje,
cinjenica je da sam se uhvatila vecih težina,i radim chin up,i izdržaj na štangi,sa podizanjem nogu,a to prije nisam baš radila puno,znaci da mi moje rucice i košcice trpe mojih 54kg,što je puno više nego do sad.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 16:45
Da ne otvaram novu temu...
društvo, imam problema sa bocnim podrucjem oko desnog kuka,  dakle malo više od karlice i ovaj prednji dio kuka... išao sam raditi nedavno HIIT trcanje vjerovatno slavbo zagrijan ili šta vec.. boli me vec to jedno vrijeme... bol nastupa samo kad promjenim položaj... npr. samo prvi pokret poslije sjedenja, ili prvih par sekundi kad sjednem... nije uvijek, i nije velikog intenziteta... onako, kratka, probadajuca bol... meni vuce na živac/mišic istegnut/iritiran  ?
Ikakav koristan savjet ?
Ne mogu vjerovat da ovako cesto sebi navlacim neke ozlijede.Confused
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 18:12
Misic. Krivo trcis. Odmaraj tjedan dana i prestani s hiitom :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 18:37

kod mene,desno rame,oduvijek,(rukomet),samo se mijenja intenzitet boli,desni kuk mi škljoca,kad vježbam,laktovi,podlaktice i rucni zglobovi,i da ne nabrajam dalje!
@tare,ovo kaj pišeš meni se desilo prije cca mjesec dana.
ugl. ja koristim deep relief gel,a kad ne mogu izdržati popijem ibuprofen,neki,i tak se spašavam.
ali,ja znam da imam osteoartritis,pa šutim i trpim.ustvari s vježbanjem,i gradnjom mišica se spašavam i produljujem život,a,opet moram biti oprezna da ne napravim vecu štetu,jer koliko god da je vježbanje dobro,u mojim godinama i mojom dg. može biti i opasno.
jedino,kaj sam sretna,kaj me prestala boljeti kicma,i ledja,to me prije ubijalo,doslovno!

Edited by baba44 - 25 Kolovoz 2013 at 18:41
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.