New Posts New Posts RSS Feed - Zgib i polozaj palca
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zgib i polozaj palca

 Post Reply Post Reply
Author
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zgib i polozaj palca
    Posted: 05 Svibanj 2014 at 04:19
Ovako vec neko vrijeme radim zgibove i tek sam nedavno naiso na foru da polozaj palca kod nadhvataide sa ostala 4 prsta sto znaci gore .Inace koi god video sam gledao to sam s najmanje paznje gledao i sam koristim palac da ouhvatim sipku odozdola.Navodno bas kad palac bude s ostala 4 prsta na sipci gore vise rade leda jer se biceps manje ukljucuje kao i ramena dok kad je plac ispod vise rade ramena ? dali zna itko ista o ovom posto su mi relano totalno neugodni ti s palcem gore i tezi svakako 


CITAT
Zgibovi se rade sa palcem pored prstiju,a ne sa obuhvatanjem sipke.Vasi dlanovi bi trebali biti sa licem okrenutim od vas i rukama u sirini ramena.Podignite i spustite vase telo uz striktnu kontrolu,bez ljuljanja nogu i mrdanja kukova.

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 06:56
Totalno ne bitna stavka :) Ja stavim palas dole..a fokusiram leđa više tako da ne stišćem previše šipku da radi biceps..sve je ovisno kako ej tebi lakše i bolje za pogoditi M.Skupinu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 14:11
Probao sam nedavno bas radit takve zgibove di je palac iznad i neprakticno mi je i teze nekako , ne znam zasto ali mislim da su bolji jer vise mi se napor osjeti pozadi nego na rukama kad je palac ispod - Mozda tripujem tko ce znat :P

Treba probati zgibove sa ekstazijem pa da vidimo oce ic 4x50 hahaha :D
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2014 at 21:06
Ja ti preporucam da zgibove radiš s takvim hvatom, znaći di je palac u ravnini s ostalim prstima (na šipci), tako ti je teže radit baš zato što ti biceps ne pomaže kao kod zgibova s uobicajnim hvatom, na mišićima leđa je sav posa šta i je bit vježbe...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2014 at 13:52
Fokusiraj Upper dio.... ne daj da ti guzica bude uteg ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2014 at 01:54
Mett istina da :D uglavnom dosta je bitan polozaj nogu sto siu mi noge skvrcenije i prsa izbacena prema van lakse mi je radit iako mi je dosta tesko s palcem na sipci nego pod njom ali mali trik velik znacaj puno vise osjecam leda ;)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2014 at 17:28
Normalno... Ja isto bolje fokusiram leđa tako..upravo sam danas radiio pull ups nakon veslanja... tako je sa vremenom skužiš u prinsicpu koliko je važan rad prstiju..dlanova..držanje bučice...hvat šiipki za određeni dio tijela koji gađaš...uf kada počneš to otkrivati nigdje više sreće hehehe 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2014 at 22:48
ljudi moji danas sam probao zgibove poslje jednog bombona radi se o ekstaziju inace mogu oko 8 zgibova po seriji s tim sam mogao 24 i tako 5 serija haha sad jedva ruku micem a sjedim doslovno na nogama 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.