New Posts New Posts RSS Feed - Zene i takozvane muske vjezbe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zene i takozvane muske vjezbe

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 11:50
LOL Sva sreca da u ovoj nije ništa kažnjivo LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 11:55
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

LOL Sva sreca da u ovoj nije ništa kažnjivo LOL

haha bas, korupcije ko proteina u prahu
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 12:30
Ali vi prosto morate shvatiti da vecina zena za cak malo misica misle da je previse, iako realno nece narasti u pravom smislu te reci od takvih vezbi narasce do granice kada je njima to mnogo...I tu ne mozes promeniti nista dokle god one ne shvate da je bolje i to nego ono skinny mlitavo Koliko su puta samo zene meni iskomentarisale da imam misicave ruke (?!) a one tanke od kad znam za sebe, evo sad su se nesto kao popunile i nazire se koji misic tu i tamo, al' daleko da su jake ili otkud ja znam sta...

Kontam nije tu strah od vezbi, nego strah od tako nekog...Izgleda, ne znam ni ja kog..Malo jaceg.
A pritom je stvarno vecina zena takve konstitucije i genetike da jednostavno treba mnogo ozbiljnijeg treninga i ozbiljnijih kilaza da bi se tu nesto napravilo, ucvrstilo, toniziralo itd...

Ali ne mozes objasniti, zato ja samo mahnem onim ribama sto se ubise od trcanja...
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 12:39
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Ali vi prosto morate shvatiti da vecina zena za cak malo misica misle da je previse, iako realno nece narasti u pravom smislu te reci od takvih vezbi narasce do granice kada je njima to mnogo...I tu ne mozes promeniti nista dokle god one ne shvate da je bolje i to nego ono skinny mlitavo Koliko su puta samo zene meni iskomentarisale da imam misicave ruke (?!) a one tanke od kad znam za sebe, evo sad su se nesto kao popunile i nazire se koji misic tu i tamo, al' daleko da su jake ili otkud ja znam sta...

Kontam nije tu strah od vezbi, nego strah od tako nekog...Izgleda, ne znam ni ja kog..Malo jaceg.
A pritom je stvarno vecina zena takve konstitucije i genetike da jednostavno treba mnogo ozbiljnijeg treninga i ozbiljnijih kilaza da bi se tu nesto napravilo, ucvrstilo, toniziralo itd...

Ali ne mozes objasniti, zato ja samo mahnem onim ribama sto se ubise od trcanja...


mrsave ruke onako ko kostur su mi totalno neprivlace kod zena.
meni je najlijepse onako lijepo oblikovana, nemoraju sad zile skakat ali pobogu nek ruke izgledaju koda se mogu kretat haha.

imam dojam da vecina zeli i da je takav trenutno dojam neke ljepote onak dobra guza, al ne prevelika i malo vece grudi a ruke i noge onak ko stapici.
pa nek neko pogleda zene koje se natjecu u onim fitness i bikini natjecanjima a da nisu slike sa dana natjecanja nego ovak izvan sezove i kaze da to nije predivan izgled.

ali opet neko ce reci da je to sve stvar percepcije i ja znam da je to tako.
ali zelio bi da se pojave neke zene koje ce tak vjezbat normalno cijelo tijelo i da to postane nekakav trend, jer ionako se sve svodi na trend. par glumica, pjevacica nes napravi i odmha tak sve zene zele izgledat. a ne pitaju se kako se bolje osjecat u svom tijelu.
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 16:51
U fitness centru u koji odlazim ima jedan grupni program Pump na kojem se s kratkom šipkom i plocama razlicitog opterecenja rade ledja, ramena, prsa, biceps, triceps i noge. Upravo radimo i deadlift i biceps curl i military press i kickbacks i još sve neke vježbe koje ste naveli da ih cure izbjegavaju. Cure vole dolaziti na taj grupni program, ali sam primijetila da vježbe cesto izvode nepravilno (npr. kod deadlifta nemaju ravna ledja, a ramena nisu prema van; kod biceps curla laktovi nisu staticni, nego se njima maše; klanjanje u cucnju; tzv. trampolin-efekt pri dizanju i spuštanju, bez izdržavanja same težine, itd...), a nije ni da se nešto razbacaju s težinama.   

Edited by GrannySmith - 06 Lipanj 2012 at 16:56
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2012 at 20:14
A trenerica ne služi mnogo cemu ocito... najbolje mi je kad ti treneri vježbaju konstantno cjeli trening umjesto da cijelo vrijeme obilaze i korigiraju nepravilan rad. Kužim ja motivaciju, ali neka motivacija postoji ako su došli, no ne i znanje.
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.