New Posts New Posts RSS Feed - Zene i takozvane muske vjezbe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zene i takozvane muske vjezbe

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 09:17
Originally posted by zika zika wrote:

ma nije stvar mjerodavnosti, samo me zanimalo o kojim omjerima se prica jer je rasprava na 4 stranice da je previše, a na ovoj curi ima pola kg šminke (najmanje) , a zbilja nema veze ni s idejom zašto žene ne rade muške vježbe

ja vise necu o sminki pricat obecajem
ali volio bi cuti vise o zenama koje rade i "muske vjezbe", tj. vjezbaju cijelo tijelo a ne samo noge trbusni
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 09:35
Hehehe baš smo ga zapilili Big smile

Da, mogli bi se vratit na temu, ha :)

Uglavnom, voljela bih i ja da se malo više cura posveti takvim treninzima jer eto, u 3 godine u gymu, i to svakodnevno, stvarno još nisam vidjela niti jednu da trenira tako (osim dalile i hakune sad LOL). E sad, zašto..ja sam navela neke razloge ali trebalo bi njih pitat :) Da li je to zato što stvarno nikako ne vole takav nacin treninga ili je nešto drugo u pitanju...neki strahovi, mitovi i to, sve skupa valjda.....ali ono, da je od 6 cura  u gymu 5 na orbitrecima, biciklama, a 1 na abduktoru to stvarno nema smisla Big smile Ja sam pokušala malo uputit cure dok sam radila na pultu...ali uvijek bi odgovor bio isti: "ma ne, meni treba samo trbuh, i malo noge, necu drugo, pokaži mi samo to" i ne možeš ih nagovorit nikako! Ima jedna mrvu starija koja trenira vec više od 10 god., a izgleda sve gore, sve je deblja - radi sve krivo, jede krivo, a nikoga ne sluša....ni šefa/trenera, ni mene...nikog...i badava sve te pare utrošene na treninge. Ne kužim zašto se ljudi nedaju tako....pa daj...open your mind Smile

Ne znam, ja više ne mogu ni zamislit trening da ne jurim za nekim rekordom, živim za to Big smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 10:34
Gym_girl: ja sam se pravo umorila od objašnjavanja ljudima da se salo ne može skidati ciljano i da možeš raditi trbušnjake koliko želiš, a da ti salo sa trbuha ne mrdne ni centa, da ti vježba sve džabe ako ne jedeš pravilno (trbušni se prave u kuhinji) itd. itd.

Ponavljam pricu kao papagaj, ne da mi se više pokušavat obratiti bilo koga :) pa ni svog fra'era, nek fura svak' svoje.

Ovo za "ne mogu zamislit trening da e jurim za nekim rekordom [...]" svaka cast Approve to se traži <3


Edited by Rahxephon - 05 Lipanj 2012 at 10:34
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 13:19
Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:

Gym_girl: ja sam se pravo umorila od objašnjavanja ljudima da se salo ne može skidati ciljano i da možeš raditi trbušnjake koliko želiš, a da ti salo sa trbuha ne mrdne ni centa, da ti vježba sve džabe ako ne jedeš pravilno (trbušni se prave u kuhinji) itd. itd.
 
koliko cura s užasno puno kila viška (10-ak barem) ja znam i nemreš ih prekrstit iz ove zablude te za trbušnjake! Angry
 
ma baš me briga
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 13:28
Originally posted by zika zika wrote:


tak otprilike se našminkam kad idem van - tekuci, korektor, puder u prahu, sjenilo (al ona ima bar 3 sjenila), tuš, maskara i olovka za obrve. a ona još i olovku za oci i rumenilo. Big smile
 
a inace, nisam još vidla curu koja radi military press (i druge vježbe za ramena)? ja ga radim s 12kg za pocetak, 5 serija po 15 i jedva svaku dovršim. sve me boli, dakle na tricepse pocela stavljat naglasak sad Big smile ali bitno da mi trener rekao "svaka cast!" zadnji put Heart
 
deadlift smatraju isto "muškom vježbom" ili ipak ne? e to sam vidjela samo jednu curu. ma opcenito sve one se drže podalje utega i u mojoj teretani.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 15:19
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:


Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

a inace, nisam još vidla curu koja radi military press (i druge vježbe za ramena)? ja ga radim s 12kg za pocetak, 5 serija po 15 i jedva svaku dovršim. sve me boli, dakle na tricepse pocela stavljat naglasak sad Big smile ali bitno da mi trener rekao "svaka cast!" zadnji put Heart

da ova cura ima lijepa ramena, to je isto dio koji dosta zena izbjegava, vjezbe za ramena...

Edited by mr-triple-double - 05 Lipanj 2012 at 15:22
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 17:12
i rijetko koja cura radi kickbacks i biceps curl! a triceps 2/3 ruke... Big smile
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 17:16
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

i rijetko koja cura radi kickbacks i biceps curl! a triceps 2/3 ruke... Big smile

ajde ja vidim bar malo vise vjezbi za triceps, boje se da ne dobe krila
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 17:22
da, al nema ciljanog skidanja sala. tj. ak ce jest nepravilno i neuravnoteženo, nakupit ce im se i tamo ako im je genetski predodredjeno, kaj ne

Edited by LolitaInChains - 05 Lipanj 2012 at 17:23
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 17:45
nisam siguran, ali mislim da zene koje nemaju visak kilograma nemaju problema s time, a ako vjezbaju vrlo vjerovatno da ne. a sad genetika za to ne znam.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 09:44

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

a inace, nisam još vidla curu koja radi military press (i druge vježbe za ramena)? ja ga radim s 12kg za pocetak, 5 serija po 15 i jedva svaku dovršim. sve me boli, dakle na tricepse pocela stavljat naglasak sad Big smile ali bitno da mi trener rekao "svaka cast!" zadnji put Heart
 
deadlift smatraju isto "muškom vježbom" ili ipak ne? e to sam vidjela samo jednu curu. ma opcenito sve one se drže podalje utega i u mojoj teretani.


Ja ga radim i obožavam ga Star Opcenito volim radit ramena Heart i dosta sam tu napredovala....mijenjam potisak bucicama i taj military, svaki trening drugo, jedan dan forsam, drugi malo slabije, nekad sjedeci, nekad stajaci.....

a deadlift...sve što cure ne rade se smatra muškom vježbom Big smile


Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

i rijetko koja cura radi kickbacks i biceps curl! a triceps 2/3 ruke... Big smile


Ma slabo uopce rade ruke, kakav biceps curl Big smile Smiješno mi je bilo prošli vikend kako me jedna nova cura gledala dok sam natezala tu šipku...ona uzela one male plave Big smile bucice i nešto vrturi s njima, a meni oci ispadaju koliko se grcim s tom šipkom..baš dobra scena LOL I gledam ocu li reci šta, ili ne...nekad mi se neda petljat, ne znaš kako ce regirat ljudi Smile

Ne znam zašto se boje radit te ruke....da ne narastu? Tongue Što ja volim taj feeling nakon 2 dobre superserije bic. i tric...kad jedva navucem robu na sebe kasnije, a shake prolijevam po sebi LOL


Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

da, al nema ciljanog skidanja sala. tj. ak ce jest nepravilno i neuravnoteženo, nakupit ce im se i tamo ako im je genetski predodredjeno, kaj ne


Naravno, nakupit ce se svugdje, a tamo gdje su im najkriticnija podrucja najprije! Proucite alfa receptore Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 09:58
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Što ja volim taj feeling nakon 2 dobre superserije bic. i tric...kad jedva navucem robu na sebe kasnije, a shake prolijevam po sebi LOL

Stop it!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 10:23
LOL a što cu, tako je LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 10:40
ma ajde jos istrpim sta proljevas po sebi    ali pobogu zeno ne proljevat shake
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 11:07
Stavim ga više da ne prifali u tom slucaju LOL







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 11:14
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Stavim ga više da ne prifali u tom slucaju LOL

u nekim razvijenim drzavama, proljevanje shakea je kaznjivo

Edited by mr-triple-double - 06 Lipanj 2012 at 11:14
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.