New Posts New Posts RSS Feed - Zene i takozvane muske vjezbe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zene i takozvane muske vjezbe

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 10:51
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

ma daj molim te o cemu pricaš i dijete bi moglo duže....stvar je u preseravanju,pa tko normalan trenira sa šminkom...znoj+šminka,extra..to su one "idem u teretanu da budem vidjena"


JA

Obožavam šminku i rijetko sam nude, cak i što se teretane tice.
Tamo se osjecam sexy i kad se pogledam u ogledalo moram si bit jebena!

Bez šale

Dobro, ja ne radim kardio, tako da drugo je da se oznojim ludo, ali ovo malo celo i nos na licu obrišem, to nije strašno što se makeupa tice.


nema nista lijepse nego cure u gymu sa mrvicu ili bez imalo sminke
ak mi se tad svidi, znam da je boginja
 
definiraj mrvicu šminke? Big smile
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 10:57
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

ma daj molim te o cemu pricaš i dijete bi moglo duže....stvar je u preseravanju,pa tko normalan trenira sa šminkom...znoj+šminka,extra..to su one "idem u teretanu da budem vidjena"


JA

Obožavam šminku i rijetko sam nude, cak i što se teretane tice.
Tamo se osjecam sexy i kad se pogledam u ogledalo moram si bit jebena!

Bez šale

Dobro, ja ne radim kardio, tako da drugo je da se oznojim ludo, ali ovo malo celo i nos na licu obrišem, to nije strašno što se makeupa tice.


zika, i gymka ti se pridružuje u ovome Handshake Big smile

Moram rec da ne volim baš predrasude tip boldiranog gore (kao ni sve ostale) jer iako ima takvih, ne mora uvijek biti tako. Ja nikako ne dolazim da budem vidjena i ne trenkam samo zbog izgleda, pa sam opet vecinu vremena našminkana - navika koje mi se malo teže riješit, a i zašto bih Smile Isto tako ne radim kardio i jaaako teško se znojim tako da mi što se toga tice ne smeta. Malo mi je glupo da se svaka cura proglasi umišljenom ili željnom pažnje, preseranticom, ne znam sve kakvom, samo zato što ima malo šminke, kakve to uopce ima veze? :) Ja ionako rijetko kad poslije treninga idem odmah doma i rijetko kad idem od kuce ravno u gym...sad pogotovo idem nakon posla...šta bih trebala, skidat tu šminku prije treninga? What for, da nebi netko pomislio da sam se došla pokazivat? Eh, to razbijem treningom kojeg napravim :) Tako da....nemojte baš sve cure doživljavat krivo radi toga, ima nas svakakvih Wink


A što se "muških" vježbi tice, te mi najdraže Smile Lomim se sa zgibovima još, ali bit ce i to, probila sam muške sklekove iako nekad nisam mogla ni  2 ženska, pa cu i to Smile A zašto cure to ne rade...vecina...ne znam...ne vole kad ih boli Big smile Treba još razbit te mitove....i sram....strah od ozljeda...i probit lažna uvjerenja da smo krhka bica Smile


..i slažem se s ovim..

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Mislim da je veci problem što u vecini slucajeva muški ne rade muške vježbe 

 
da, slažem se - to su predrasude i ne mogu sve nije šminka ono što curu u teretani okarakterizira!
 
cek, vi se ne znojite dok radite s utezima? blago vama Confused ja sam mokra nakon zagrijavanja HIIT-om pa onda pogotovo ako radim noge, maaaximalno znojna i po glavi i odjeca mokra...
 
šminku po noci ostavljaju samo ljencuge! ja se otuširam i skinem šminku pa bila najmrtvija ikad. baš nikad nikad ne odem ravno u krevet, fuj
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 11:02
a to ti nije higijenski, a je miješati znoj i šminku meni je to jedno ravno drugom :)

stvarno smo iskocili iz pocetne teme
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 11:05
Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

a to ti nije higijenski, a je miješati znoj i šminku meni je to jedno ravno drugom :)

stvarno smo iskocili iz pocetne teme
 
možda zato što spavam 6-10h, a treniram max. 1,5h?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 11:23
hehehe, mi uvijek iskocimo iz pocetne teme LOL

Što se skidanja šminke preko noci tice, to radim bez greške Smile

A za ovo drugo...mislim da je baš svejedno. Ako vidim curu koja trenira ko pas i uživa u tome i eto, našminkana je, baš me briga, pogotovo ako to nekako uspije iskemijat da ne izgleda ko rakun nakon 2 serije LOL Oduvijek sam, potaknuta vlastitim iskustvom, gledala ispod svih tih površina pa ne skacem na prvu sa zakljuccima.....uostalom, nekad i malo ženska ljubomora tu proviri van pa se veca frka zbog toga napravi Tongue Nemojte sad skakat, ne uvijek i ne rade to sve ali ima primjera :) Ono, dodje komad u gym, sva tip top, a sasvim normalna i super cura, i sve se ženskice obruše na nju...jer ne može bit lijepa, dobra i pametna Big smile Mene baš briga kako cure dolaze u gym...dok trenkaju kako spada, mogu mi poslužit kao spotter i ne hihocu se na prst ispred nosa svakih par sekundi, zaboli me za maskaru na ocima Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 11:40
ma ok je da vi nanesete sta god zelite, ali kad cura izgleda koda ide van to mi previse.
mislim ako nejdete ni po mlijeko i kruh bez sminke normalno da necete ni u gym
a sad sam se sjetio kak se jedan lik ozljedio, gledo curu i promasio ono postolje za biceps curl i istegnuo misic

a vezano za pravu temu   
nekima je kad cure rade zgibove, dipseve i slicno bezveze, meni bas sexy
a mislim da muskarcima nije samo bed jer kao dobit cesod tih vjezbi misice, nego kad cura ojaca nece te vise morat molit da joj poneses vrecice ili slicno jer ce i sama moci, pa cemo postat beskorisni hehe
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 12:30
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:


mislim ako nejdete ni po mlijeko i kruh bez sminke normalno da necete ni u gym


Kruh radim sama, a mlijeko ne pijem LOL

Hehhe, ma gle, svatko ima svoje mišljenje i preferencije, tu se nema šta rec, ako je tebi to previše i ne svidja ti se, to je sasvim ok - ja samo govorim da bi se neke predrasude trebale slomit, drugo je posve nebitno, svakome na izbor Wink

A ovo zadnje, muškarce i nošenje vrecica...nekako mi zadnje vrijeme ti muškarci sve više izgledaju da ce im dobro doc da žene preuzmu tu ulogu LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 12:39
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

mislim ako nejdete ni po mlijeko i kruh bez sminke normalno da necete ni u gym
Kruh radim sama, a mlijeko ne pijem LOLHehhe, ma gle, svatko ima svoje mišljenje i preferencije, tu se nema šta rec, ako je tebi to previše i ne svidja ti se, to je sasvim ok - ja samo govorim da bi se neke predrasude trebale slomit, drugo je posve nebitno, svakome na izbor WinkA ovo zadnje, muškarce i nošenje vrecica...nekako mi zadnje vrijeme ti muškarci sve više izgledaju da ce im dobro doc da žene preuzmu tu ulogu LOL


ma znas kaj sam mislio pod kruh a kak to da mlijeko ne pijes?
ma i to ta se meni ne svidi cura sa vise sminke u gymu ne znaci da cu ju osudivat ili gadat kamenjem ali nekako mi ovak vise pase, thats just me
a za vrecice i slicno, ja ne znam kaj je meni jel sam tak odgojen ili sta ali ja moram pomoc pa makar teglio ko magarac, nekad mii bas dode da se zapitam pa zasto pobogu
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 12:50
Triple double, gdje se kreces da znam navratit u shopping, meni nitko ne zeli ponijet vrecice
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 12:54
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

mislim ako nejdete ni po mlijeko i kruh bez sminke normalno da necete ni u gym
Kruh radim sama, a mlijeko ne pijem LOLHehhe, ma gle, svatko ima svoje mišljenje i preferencije, tu se nema šta rec, ako je tebi to previše i ne svidja ti se, to je sasvim ok - ja samo govorim da bi se neke predrasude trebale slomit, drugo je posve nebitno, svakome na izbor WinkA ovo zadnje, muškarce i nošenje vrecica...nekako mi zadnje vrijeme ti muškarci sve više izgledaju da ce im dobro doc da žene preuzmu tu ulogu LOL


ma znas kaj sam mislio pod kruh a kak to da mlijeko ne pijes?
ma i to ta se meni ne svidi cura sa vise sminke u gymu ne znaci da cu ju osudivat ili gadat kamenjem ali nekako mi ovak vise pase, thats just me
a za vrecice i slicno, ja ne znam kaj je meni jel sam tak odgojen ili sta ali ja moram pomoc pa makar teglio ko magarac, nekad mii bas dode da se zapitam pa zasto pobogu


ma znam Wink

hehe normalno, nisam ni mislila da ti osudjuješ, skužila sam što si htio rec i slažem se sa time - svakome svoje, kažem opcenito za predrasude koje iz toga proizlaze, ima ih par postova prije Big smile

hehe, a to je lijepo, neka Thumbs Up mada ja nisam mislila da su muškarci takvi da im se neda, nego mi nekako zadnje vrijeme sve više izgledaju kao da ni oni ne mogu puno nosat LOL

Sun Chi, ma šta pricaš,  ima da sama tegliš LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 12:59
Originally posted by Sun Chi Sun Chi wrote:

Triple double, gdje se kreces da znam navratit u shopping, meni nitko ne zeli ponijet vrecice


joj samo da nemoram u shopping, nosat cu kaj god treba
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 13:04
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



hehe, a to je lijepo, neka Thumbs Up mada ja nisam mislila da su muškarci takvi da im se neda, nego mi nekako zadnje vrijeme sve više izgledaju kao da ni oni ne mogu puno nosat LOL

pa di si ti to kreces da muskarci tak izgledaju
meni sve bed pitat jel treba pomoc nosit, mislim ubijam se tu dizuci ne znam kakve kilaze bezveze a da nebi onda pomogo zeni, ma i muskarcu
neki dan pomogo nekoj gospodi skoro je stan htjela prepisat na mene   
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 13:17
A cujte, ja zgib još ne mogu uraditi, tek sam uspjela dovoljno ojacati da mogu raditi muške sklekove i bench sa bucicama od 15kg. Kad mognem svojim rukama dici 65 kila, ima samo da to radim :D visit cu na razboju k'o Isusek, nece me moc' snikit', da se razumijemo  LOL

Ali inace, najviše volim radit' prsa i ledja Sleepy i faking military press <3

Cura koja ode u teretanu sa šminkom i izadje sa istom nije ocito dovoljno hard trenirala.
LOL o sad ce se obrušit na mene..


Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 13:29
Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:


A cujte, ja zgib još ne mogu uraditi, tek sam uspjela dovoljno ojacati da mogu raditi muške sklekove i bench sa bucicama od 15kg. Kad mognem svojim rukama dici 65 kila, ima samo da to radim :D visit cu na razboju k'o Isusek, nece me moc' snikit', da se razumijemo 


LOLAli inace, najviše volim radit' prsa i ledja Sleepy i faking military press <3 Cura koja ode u teretanu sa šminkom i izadje sa istom nije ocito dovoljno hard trenirala.LOL o sad ce se obrušit na mene..


super glavno da se ne zgrazas nad nekim vjezbama ko dosta cura, ma te vjezbe zgib dips su najbolje i za zene i muskarce, ono osjecaj da kontroliras i mozes sa tijelom sta hoces.
a osjecaj kad napravis svoj prvi cijeli kontrolirani zgib... mastercard neprocjenjivo
a za sminkicu i znoj ovisi, eto mene koji radim snagu i masu u gymu i uopce se ne uznojim osim ak je bas kipuce, tak da mozda neka cura ne radio cardio cijelo vrijeme pa se ne uznoji tolko a i neko se puno znoji neko ne, nema pravila, kak bi gym rekla predrasude...
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 13:51
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:


super glavno da se ne zgrazas nad nekim vjezbama ko dosta cura, ma te vjezbe zgib dips su najbolje i za zene i muskarce, ono osjecaj da kontroliras i mozes sa tijelom sta hoces.
a osjecaj kad napravis svoj prvi cijeli kontrolirani zgib... mastercard neprocjenjivo
a za sminkicu i znoj ovisi, eto mene koji radim snagu i masu u gymu i uopce se ne uznojim osim ak je bas kipuce, tak da mozda neka cura ne radio cardio cijelo vrijeme pa se ne uznoji tolko a i neko se puno znoji neko ne, nema pravila, kak bi gym rekla predrasude...


Meni nema ništa bolje/more attractive nego strong women :) a razvijena prsa isticu crtu medju grudima, podižu ih i štošta još..samo izgledaju još bolje. Thumbs Up

Zgražam se nad jumping lunges LOL i curama koje ne silaze sa faking kardio sprava cijeli trening. Kardio si mogla i kod kuce odradit Angry i momcima koji savijaju ledja unazad kad rade biceps curls Thumbs Down a meni zauzimaju šipku.

Javim se kad dodjem do Mastercard level-a Big smile
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 14:09
Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:


Meni nema ništa bolje/more attractive nego strong women



Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:


momcima koji savijaju ledja unazad kad rade biceps curls


da nakilave si biceps curl, a jedva naprave zgib
kod mene u teretani vecina zena ono samo po steperima, adductor, abductor, leg curl...malo rijece vidim cucnjeve ali to onak bez kilaze ili jedva nes hehe
volio bi da je vise zena ovak ko ti strong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.