New Posts New Posts RSS Feed - Zene i takozvane muske vjezbe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zene i takozvane muske vjezbe

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zene i takozvane muske vjezbe
    Posted: 02 Lipanj 2012 at 19:00
Potaknut ovom fotografijom htio sam vas pitat. Zasto se vecina zena boji i ne zeli radit vjezbe kao sto su zbigovi, bench i slicno.Pa zar zbilja mislite da cete postati ogromne od toga? Ako ste zena recite vjezbate li tako nesto, kako vam se cini, ako ne vjezbate recite zasto ne.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 19:08
Ne vjerujem da se vecina žena boji raditi zgibove, vec je stvar što nemaju snage raditi zgibove...
Postoje mnoge varijacije za prsne koje mi bolje odgovaraju, jer ja osobno vrlo teško mogu ostvarit neku mind-muscle vezu na cistom benchu .

Za druge cure ne znam .


Edited by zika - 02 Lipanj 2012 at 19:10
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 19:14
Originally posted by zika zika wrote:

Ne vjerujem da se vecina žena boji raditi zgibove, vec je stvar što nemaju snage raditi zgibove...
Postoje mnoge varijacije za prsne koje mi bolje odgovaraju, jer ja osobno vrlo teško mogu ostvarit neku mind-muscle vezu na cistom benchu .

Za druge cure ne znam .

ok, ali nemaju ni svi muskarci snage za radit zgibove, pa i ja kad sam poceo ici u teretanu nakon 3,4 mjeseca sam mogo tek jedan a danas ih radim preko 30 . a za prsa kolko sam ja skuzio u svojoj teretani 99 posto zena ne da ne radi bench nego ne rade nista ni bucice ni nista za prsa. Ja nekako imam dojam da se vecina zena boji ojacati leda, a osobno smatram da su malo jaca leda preduvjet za super guzu
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 20:31
Potaknut ovom fotografijom pitao sam se da li danas žene tako obucene treniraju u fitness centrima?LOL
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 20:53
kod mene u teretani ima par ne bas ovak ali jako slicno. a sta ces cure se trude zasto nebi i pokazale. ali ako radi zgibove moze na sebi imat i vrecu za smece meni je hot
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 20:56
Originally posted by Igor Igor wrote:

Potaknut ovom fotografijom pitao sam se da li danas žene tako obucene treniraju u fitness centrima?LOL



ima ih ima,bar u mojoj teretani. Ali ja iskreno ne bih imala hrabrosti izac takva dok ne budem savršena ko cura na slici...ovakvima kakve ja vidjam svaka cast na hrabrosti
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 20:59
Vrijedilo bi posjetiti neku teretanuLOL,kod mene je teretana zadnja opcija pa nisam u tijeku kakva je moda.
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 21:10
ne propuštaš ništa posebno
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 21:14
Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

ne propuštaš ništa posebno


ma propusta, fit ljudi ti mogu biti samo motivacija
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 21:21
Prirodni nacin za povecanje testosteronaLOL
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 21:26
Ja u svojoj nikad nisam vidjela ni jednu motivaciju
Jednom sam cak vidjela da ženska jede cips u teretani...toliko o motivaciji
sve nešto salasto,bože sacuvaj

Al dobro...ta zadnja sada je bila ono..kvartovska..kad sam išla u ovu elitniju prošle god. našlo bi se dobrih guza :D

al momci su na mjestu stvarno
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 21:30
Potaknut ovom fotografijom obrisao sam si sline nekoliko puta.

Edited by GOSPODIN B. - 02 Lipanj 2012 at 21:30
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 21:33
Originally posted by GOSPODIN B. GOSPODIN B. wrote:


Potaknut ovom fotografijom obrisao sam si sline nekoliko puta.


Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 21:40
Originally posted by GOSPODIN B. GOSPODIN B. wrote:


Potaknut ovom fotografijom obrisao sam si sline nekoliko puta.


Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 22:24

Originally posted by GOSPODIN B. GOSPODIN B. wrote:

Potaknut ovom fotografijom obrisao sam si sline nekoliko puta.


LOL,šta je sa blogom,trebamo update?

Znaci to ovako izgleda danas u nekim fitness centrima:



Edited by Igor - 02 Lipanj 2012 at 22:27
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 22:36
je je identicno...hahahah
Ali najsmiješnije mi je kada cura dodje u gym s puštenom kosom ono do poda, 2kg šminke i onda malo protrckara po onoj traci, napravi koji cucanj i 10ak trbušnjaka i eto ga...one se ubile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.