New Posts New Posts RSS Feed - Zeleni caj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zeleni caj

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Cofaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cofaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zeleni caj
    Posted: 23 Rujan 2011 at 15:09
Ljudi pozdrav

Ajde da cujem vaša iskustva sa korištenjen Zelenog caja,razmijenite iskustva i pomognite mi...:))
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2011 at 17:46
sa dvije žlicice cimeta i može proci
U mirin brah?
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2011 at 19:06
Originally posted by Cofaa Cofaa wrote:

Ljudi pozdrav

Ajde da cujem vaša iskustva sa korištenjen Zelenog caja,razmijenite iskustva i pomognite mi...:))


neznam kako ti treba pomoci ?

prvo se riješi frankovog zelenog caja i ostalih istog cjenovnog razreda, otiđi u kucu zelenoga caja i kupi bilo koji i ako i onda budeš trebao pomoc javi
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2011 at 09:22
Hehe.. kazu za detoksikaciju..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2011 at 22:19
Osobno to uzimam navecer poslje tune i tjesnenine za detoksikaciju , nakon toga ništa više ne jedem .
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 00:58
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Osobno to uzimam navecer poslje tune i tjesnenine za detoksikaciju , nakon toga ništa više ne jedem .

ja vrlo vjerojatno ne bih ni zaspao al dobro, ne djeluje kofein na sve jednako
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 08:39
Ja svako jutro nakon wheya i zobenih popijem šalicu zelenog caja. Razlog- jer mi je fini :D
Ono što sam primijetila je da idem piškit cesto iza njega tak da djeluje kao diuretik + ima antioxidans svojstva.
Ne može ti štetit u svakom slucaju. Od ovih "jefitnijih" varijanti zelenog caja meni je okusom dobar od Alnature iz DM-a i Holyplant.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 10:47
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Osobno to uzimam navecer poslje tune i tjesnenine za detoksikaciju , nakon toga ništa više ne jedem .

ja vrlo vjerojatno ne bih ni zaspao al dobro, ne djeluje kofein na sve jednako

Mislim da bolje spavam od toga i prije zaspim Smile
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 16:27
Originally posted by Passiongym Passiongym wrote:

Ja svako jutro nakon wheya i zobenih popijem šalicu zelenog caja. Razlog- jer mi je fini :D
Ono što sam primijetila je da idem piškit cesto iza njega tak da djeluje kao diuretik + ima antioxidans svojstva.
Ne može ti štetit u svakom slucaju. Od ovih "jefitnijih" varijanti zelenog caja meni je okusom dobar od Alnature iz DM-a i Holyplant.


Taj diuretik je kofein... Samo sto je on u zelenom caju vezan za katehine, pa se sporo otpusta u krv i ne djeluje tako jako.
Inace, zeleni caj je odlican antioksidans, kao sto kazes. Ima ogromne kolicine polifenolskih katehina koji hvataju slobodne radikale i tako sprecavaju ostecenja stanica, pogotovo probavnog trakta, a tu moze nastati dobar dio radikala te agresivnih substanci kroz razgradnju hrane, pogotovo hrane nakrcane konzervansima...


Edited by tare
Back to Top
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 09:15
Ja pijem Twiningsov gunpowder green tea prije zobenih s wheyom. Odgovara mi bez ikakvog zaslađivanja.
Back to Top
sandrahus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandrahus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2011 at 13:28
dobar je za detoksikaciju organizma..
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 11:38
Neki dan sam kupila zeleni caj u rinfuzi..i sad ga skuhala... okus je užasan!! 

Jel smijem staviti malo vitamina c (onaj iz dm-a, u prahu) u njega.. jer inace ne znam kako cu popiti ova 2-3dl? Hoce ostati isti ucinak caja? 

Pinch


Edited by Slavonka23 - 12 Rujan 2012 at 11:41
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 13:52
kolko ja znam, zeleni caj treba piti cisti - tj. bez ikakvih dodataka jer smanjuju djelovanje na metabolizam (dakle, bez šecera, meda cak i bez limuna).
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 16:48
Ne ocajavaj, naviknut ceš se na okus Zeleni caj ima takav specifican "travnati" okus. Ako imaš mogucnost, otidji u Kucu zelenog caja gdje imaš širok izbor zelenih, žutih, bijelih i ostalih cajeva, kako obicnih, tako i u kombinacijama sa sušenim vocem, laticama i slicno. Ako ne možeš podnijeti zeleni caj, probaj sa žutim. Takodjer ima ulogu cišcenja organizma i pomaže u mršavljenju, ali je nešto blažeg okusa i pomalo slatkaste arome.
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 17:03
onaj u filter vrecicama je još i oke...al kažu da to ni nije caj Confused

gledala sam u kuci zelenog caja.. 50g = 29kn Shocked Wacko 

ne dam toliko za obicni caj Big smile


Edited by Slavonka23 - 12 Rujan 2012 at 17:04
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 15:05
ja sam veliki cajofil i jaku dugo pijem zeleni caj, ne iz filtera, i probala sma jakoooo puno vrsta svakavih cajeva, medjutim sada sam otkrila Ginseng koji mi je puno ukusniji a koliko cujem ima i puno zdraviji ucinak  (ja pijem Ginseng Oolong) na organizam, pa ga preporucam. Preporucam i bilo koji jasminov ili gunpodwer green tea koji nije u filter vrecicama , a nikako nemojte piti one cajeve s dodacima voca, cokolade i slicnoga .....
we have more blood then we think
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.