New Posts New Posts RSS Feed - zdravo debljanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zdravo debljanje

 Post Reply Post Reply
Author
sanjalicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Lipanj 2013
Location: zagreb
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zdravo debljanje
    Posted: 25 Lipanj 2013 at 19:58
Pozdrav! Wink

Imam 25 godina, sitnije gradje, visoka 164cm, teška 49kg.
Ne smatram se pretjerano mršavom osobom, iako stalno slušam komentare "jedi", "prozirna si" i slicno, što me vec pocinje nervirati... 
Moj pravi problem je premršav gornji dio tijela tako da su mi sve kosti izražene što nije lijepo za vidjeti, a donji dio tijela mi je malo deblji i mlohaviji... Cry
I da, cim mi se zareda na poslu par stresnih dana izgubim koju kilu pa ju onda pokušavam nabaciti natrag... 

Moja silly prehrana i vježbanje se svode na ovo: 
Za dorucak 
(7:00) iscijedjena naranca, kava i eventualno šaka žitarica sa suhim vocem
(10:00) pecivo iz pekare
Za rucak  
(16:00) obicno jedem juhe od povrca, pohano povrce, lisnato tijesto s povrcem, tjesteninu s raznim umacima, rižoto s piletinom, tunjevinu, jaja, salatu... Meso (vecinom pileca prsa) jedem samo 2-3 puta tjedno, a kruh gotovo uopce ne jedem.
U popodnevnim satima pojedem voce ili neki slatkiš, a u zadnje vrijeme griz (kao da se udebljam) LOL
Vecera  
(20:00) mi je neredovita i slicna rucku, plus razno razne grickalice jer mi se može LOL  

Otprilike 2-3 puta tjedno (21:30) trcim laganim tempom 30-40 minuta. A planiram uvesti i par puta tjedno vježbe poput trbušnjaka, sklekova, cucnjeva itd... S obzirom na moju prehranu, trebam li možda kupiti neki proteinski napitak buduci da ne jedem baš cesto meso ili neke druge dodatke prehrani?
Željela bi jesti zdravije, nabaciti koju kilu (zbog gornjeg dijela tijela), ali i ucvrstiti tijelo (posebno donji dio). Vremena i volje imam. Trebam samo od nekud poceti, stoga bi mi svaki savjet/prijedlog dobro došao. 
Smile

 
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2013 at 20:08
pozz,dobrodošla!
ja nisam strucnjak,ali mislim da ti treba više proteina,i u vježbanje ubaci težine,a možeš i neki proteinski napitak,zašto ne,i ja ga koristim.
ja ti pišem svoje iskustvo,koje meni "pali"
previše sam smšavila,pa sam izgledala bolesno,e sad jedem bolje,i radim s utezima,i konstantno povecavam težine,i rezultati su tu!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
crniandjeo1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crniandjeo1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:26
Evo procitaj ovaj link...
Na meni odlicno djeluje, samo što mi ponekad fali volje...Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.