New Posts New Posts RSS Feed - Zdrava glad
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zdrava glad

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2010 at 13:43
A što se tice razmaka između obroka, svakih koliko jedete??

jel gledate da bude npr. 3 sata ili???

ako npr.gledate da toliko prođe i prođe sad 3 sata a vi niste gladni dali jedete ili ne ???
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2010 at 14:27
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Nije bio puno širi ni sa š0 kg više

 

Zna se gdje je ošlo tih š0kg 

 

vecinom otkud je trebalo, a s popratnim pustošenjem sam se odavno pomirila :)

 

Originally posted by dianna dianna wrote:

A što se tice razmaka između obroka, svakih koliko jedete??

jel gledate da bude npr. 3 sata ili???

ako npr.gledate da toliko prođe i prođe sad 3 sata a vi niste gladni dali jedete ili ne ???
  

ne znam, ja nisam robot

ono, nije baš da mi svaka 3 h alarm zvoni...  opet ovisi....nije svaki dan isti...ja sa se samo trudim da taj razmak nije prevelik i da ne pregladnim..oce li to bit 3,4, h, oce li to bit neki malo veci obrok ili šacica badema..ovisi što sam i koliko pojela prije, dal je bio trening ili nije, kad je bio, koliko sam gladna, di sam, šta mi je pri ruci itd....teško je ovako rec,..slušam tijelo..

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2010 at 15:05
  evo da se ubacim,prije sam imala malih problema sa internetom ali sad sam tu.što se tice tih razmaka između obroka ja sam sebe testirala pa znam kad mi je potreban novi obrok ili međuobrok.Nemam nikakve želje za junkom,ali vidjet cemo kad pms stigne
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 12:04
  Ljudi ako stignete molim vas odgovorite.Zanima me još jedna stvar.Znaci prehranu sam vam napisala i Iluvatar mi je rekao neke promjene koje trebam uvesti znaci više proteina.E sad ubrzo cu dobiti orbitrek i mislim na njemu vježbati ujutro prije škole nakon buđenja i navecer imam trening,je li to dovoljno da pocnem mršaviti?Mogu li i popodne ubaciti orbitrek ako mi bude dosadno i sl.?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 14:02
 Možeš ubaciti, slobodno, a što se tice dali ce biti dosta da smršaviš, trebalo bi ako se budeš pridržavala jelovnika! I zapamti, Uh su najbolji za dorucak i iza aktivnosti u ostalim obrocima smanjeno!
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 15:19
  Ok hvala na odgovoru..javim se s rezultatima cim se budu pojavili.Možda i nabacim neku sliku
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 15:21
Originally posted by janja janja wrote:

  Ok hvala na odgovoru..javim se s rezultatima cim se budu pojavili.Možda i nabacim neku sliku


Definitivno ocekujemo neku sliku..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 23:16
  Sad sam malo razmišljala i rezimirala si svoju prehranu u glavi.Naime smanjujem ugljikohidrate ali zanima me što je s vocm?Teško mi je malo kad me pita nešto slatko kasno naveeer i onda moram pojesti jabuku ili naraneu a ne bi htjela jer imam osjeaaj da mi to odma3e u mršavljenju.Zasada ujutro i dalje doruekujem zobene i voc mi ince bude me?uobrok izme?u dorueka i rueka.Kasnije ne jedem ugljikohidrate osim što au uvesti nakon treninga krišku integralnog kruha sa posnim.Ostala prehrana u danu temelji mi se više na povrau,tunjevini ili puretini, posnom siru i jogurtima.Radim li nešto krivo ili samo nemam strpljenja dok kile ne poenu padati?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2010 at 14:38
Voce ostavi na pocetku dana, a poslje treninga možeš i malo više UH od jedne šnite kruha ;)

Inace je plan dobar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2010 at 17:17
  Ok hvala ti puno javim se ako mi još nešto ne bude jasno
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2010 at 17:59
Originally posted by janja janja wrote:

 
Ok hvala ti puno javim se ako mi još nešto ne bude jasno


Samo pitaj što god te zanima
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2010 at 20:28
  Ja i vec par dana za redom citam svaku temu od pocetka do kraja na forumu i napokon cu reci da odustajem sa citanjem.Stvarno ima svakakvih pitanja i odgovora također.Neki su mi pomogli zato sam si i složila ovakvu prehranu kao što sam vec i gore napisala,ali neki su me totalno zbunili i rastužili.Bolje je šutit ako nemaš nešto pametno za reci.Sve u svemu nadam se da ja postupam dobro,bitno je da jedem kako treba i vježbam ali sa citanjem prastarih tema prestajem hehe
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2010 at 17:15
Originally posted by janja janja wrote:

 
Ja i vec par dana za redom citam svaku temu od pocetka do kraja na forumu i napokon cu reci da odustajem sa citanjem.Stvarno ima svakakvih pitanja i odgovora također.Neki su mi pomogli zato sam si i složila ovakvu prehranu kao što sam vec i gore napisala,ali neki su me totalno zbunili i rastužili.Bolje je šutit ako nemaš nešto pametno za reci.Sve u svemu nadam se da ja postupam dobro,bitno je da jedem kako treba i vježbam ali sa citanjem prastarih tema prestajem hehe


Imaš novije teme i nas moderatore pa pitaj slobodno
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.