New Posts New Posts RSS Feed - Zašto Whey poslije treninga ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zašto Whey poslije treninga ?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2012 at 02:08
Otpiši dragog i reci mu da šuti
Tako je i mojoj Lily branio sto cuda, pa ga je blago spustila, dalje je nastavio gundjat, ali s vremenom sve manje...

Hocu reci da možeš ti pojest i krumpir i piletinu nakon treninga, ali vjerujem da ti je lakše popit nešto nego jesti i na kraju mjeseca ce ti budžet biti puno manji jer trebaš ti nakupovat svu hranu da si nadoknadiš dnevne potrebe za unosom P, a whey u tom slucaju puno olakšava život. Ukratko... Nema nikakvog revolucionarnog dogadjaja zbog toga što ceš ga uzimat...

Edited by zika - 28 Srpanj 2012 at 02:09
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 09:56
Originally posted by Tina33 Tina33 wrote:

Uh,uh koliko toga....
Dragi je nevjerni Toma i sve voli imati crno na bijelo , i naravno da bi volio da sam mršavija kao i svaki drugi muškarac.Nisam ovisna o njegovom mišljenju ali o svemu raspravljamo zajedno pa sam ga vašim strucnim znanjem htjela uvjeriti da nema razloga za brigu.


Smile Ma gle, kužim te ali...jedno je raspravljati, a drugo nabijati svoje mišljenje nekom drugom iako nema osnove za to - mislim, ako mu ti sve pokažeš, preneseš ono što ti mi kažemo, sama prouciš i sve to..i on i dalje ne reagira, a ti biš htjela isprobat jer nemaš nikakve dileme oko toga - onda to po meni nema smisla. Udebljat se neceš sigurno (ako je sve drugo sredjeno). I ako je strah samo od toga onda je nerealan. Što, ako ga ne uspiješ uvjerit da je to ok, ništa od toga? Smile

Daleko od toga da je whey neophodan - nije. Ali da je praktican, je. Ako ti je svejedno onda se ne zamaraj, sredi prehranu  i trenkaj ali ako biš si voljela olakšat time ne vidim razlog da ne pokušaš.


Originally posted by Tina33 Tina33 wrote:

Originally posted by Demetra Demetra wrote:

je je gymka....kile kile....i tako dok se ne nauci da tijelo s istom kilažom može sasvim drugacije izgledat...

Ma znam ja sve to.Ne vidim u cemu je problem ako želim 2-3 kg ici dole.Pa ne želm imati 55 i izgledati kao vješalica.Ipak imam nešto u toj svojoj glavi


No, no, nema problema Smile ali gledaj, napisala si ovo:

Originally posted by Tina33 Tina33 wrote:

Na tijelu se vidi vec napredak: struk,podignuta guza,zategnutija koža,pravilnije držanje ali mi kile još stoje.
 


Znaci...da vaga kaže drukcije bila biš zadovoljna ali ovako, iako si sve zadovoljnija odrazom u ogledalu i samim osjecajem same sebe - i dalje to nije to jer vaga nije kako treba....you know what I mean? Wink

Kao kad je netko opterecen % BF-a - vidi u ogledalu da sve štima, sve na svom mjestu ali ono...racunica je too much, mora još spuštat da dodje do onog što je odredio..bez obzira koliko si dobro izgleda....pa se skuri previše na kraju.

The point is - dokle god ogledalo govori da ideš u pravom smjeru, to je to....pusti vagu, oscilacije su preceste da biš se time zabrinjavala.

Ti možeš ostat na istoj kilaži ali izgledat isto ili cak puno bolje nego da imaš par kg manje.


Edited by Gym_girl - 30 Srpanj 2012 at 09:57
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2012 at 15:18
Curke imate pravo.Nastavljam kako sam i pocela.Za sada je sve super i ide sve u pravom smjeru.Cemu onda mjenjati,zar ne?
Možda bude još pitanja ali o tome kada dodje vrijeme.
LP
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.