New Posts New Posts RSS Feed - zašto vježbate
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zašto vježbate

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 20:48
Vježbam da bi naravno bolje izgledao i da bi ovim klošarima ( citaj prijateljima ) mogao dokazati da nije sve u opijanju i alkoholu !
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 23:23
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by dalila dalila wrote:

.. evo ja prekjucer odradila 5x5 sa 70kg... duboki cucanj.... next week idem na 75 Smile
kako bi ti mi u gymu rekli - životinjooooo Big smile To je žena StarAnastasia, samo guraj, moraš napredovati ako dovoljno cesto forsiraš taj cucanj i ako se ne bojiš potegnuti malo jace...koliko ponavljanja napraviš sa tih 20 kg?


svaka cast cure!

osobno nikad nisam angažirala vezano za cucanj i da sad moram, cisto sumnjam da bi više od 20kg mogla...
LiveStrong
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 08:06
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Vježbam da bi naravno bolje izgledao i da bi ovim klošarima ( citaj prijateljima ) mogao dokazati da nije sve u opijanju i alkoholu !
nije sve, al opet, cemu se ogranicavati...Smile jednom, dva put mjesecno se možeš i nacugati bez neke prevelike štete Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 10:31
ma znam ali ja želim biti drugaciji !
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 13:31
sorry...pa meni ulit se da neznam di sam nije gušt, nije bio ni prije 4 god, ali nekako bi se dogodilo , ne zato što želim bit drukcija ili tako nešto nego starim jbg rado ponekad uzmem koktel ili nešto što mi je fino, ali mi više to ne daje neko "samopouzdanje", mogu sve što želim i bez toga, a znam tocno kad stat. a i ponuda izlazaka u zg je ocajna, tako da..to ne može bit nego rijetko kad u šoku zakljucim da bi se na nešto moglo otic
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 14:55
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

 ponuda izlazaka u zg je ocajna, tako da..to ne može bit nego rijetko kad u šoku zakljucim da bi se na nešto moglo otic
offtopic: nikad mi nije bilo jasno kaj ljudi poput tebe ocekuju od izlaska?T&#ššš;ngue
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 15:55
Evo sada sam odradio trening , nakon samo 3 tj. posebne prehrane vide mi se pomalo trbušni mišici, osjecaj nakon vježbanja mi je !!!!!!! neopisiv !!!!!!!!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 16:45
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

 ponuda izlazaka u zg je ocajna, tako da..to ne može bit nego rijetko kad u šoku zakljucim da bi se na nešto moglo otic
offtopic: nikad mi nije bilo jasno kaj ljudi poput tebe ocekuju od izlaska?T&#šš1;ngue

zgodne frajere... rasplesanu ekipu, dobru muziku i opuštenu atmosferu.... govorim naravno u svoje ime LOL
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 16:52
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

. a i ponuda izlazaka u zg je ocajna, tako da..to ne može bit nego rijetko kad u šoku zakljucim da bi se na nešto moglo otic


zašto

ja ne znam kud bi prije
LiveStrong
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 18:12
Originally posted by dalila dalila wrote:

 zgodne frajere... rasplesanu ekipu, dobru muziku i opuštenu atmosferu.... govorim naravno u svoje ime LOL
i ti to ne možeš nigdje naci, od svega toga jedini kriterij je kakvu vrstu glazbe želiš slušati i prema tome odrediš mjesto izlaska... T&#šš1;ngue
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 18:15
Originally posted by alpinist alpinist wrote:


Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

 ponuda izlazaka u zg je ocajna, tako da..to ne može bit nego rijetko kad u šoku zakljucim da bi se na nešto moglo otic

offtopic: nikad mi nije bilo jasno kaj ljudi poput tebe ocekuju od izlaska?T&#šš1;ngue


primjerice malo širu ponudu glazbe, da se ne svode opcije na 80s, 90s , house i cajke jer postoji još hrpa glazbe koja je drugdje puno zastupljenija. Dobro, metal i slicne stvari su zastupljene, ali nacin na koji su zastupljene rijetko bude kvalitetan, a mjesta su rupe. Ovdje fali dobro uređen klub gdje bi ponuda glazbe, "alternativne" recimo to tako bila široka i dobra. Ja shvacam da to ne bi prošlo u Hr jer vecina misli kao ti, da je ovako dobro i što bi "ljudi ko ja"( da te citiram, iako mi je to smiješno jer si me strpao u neku kategoriju-neznam ni koju ali ne može bit pozitivno na temelju jedne recenice, a uopce me neznaš), uopce htjeli, a i slušaocima "alternativne" glazbe bi smetalo što klub nije rupa itd itd:)))))))) Ako cu izac, želim izac na nešto što me zanima da mi bude zabavno, ne trpa mi se bilogdje jer sam "kul i opuštena "-a zapravo je "past cu u depresiju ako ne odem van pa mi je bilošto dobro samo da sam među ljudima nebitno jel mi uopce pašu"
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 18:19
Originally posted by alpinist alpinist wrote:


Originally posted by dalila dalila wrote:

 zgodne frajere... rasplesanu ekipu, dobru muziku i opuštenu atmosferu.... govorim naravno u svoje ime LOL
i ti to ne možeš nigdje naci, od svega toga jedini kriterij je kakvu vrstu glazbe želiš slušati i prema tome odrediš mjesto izlaska... T&#šš1;ngue


joooj...što si se tako uhvatio pa jasno da možeš, ali to ispadne precijenjeno kad otvore usta:p, ne vidim tu prob, ti ideš gdje tebi odgovara i valjda ti je zabavno, što sežestiš na to što cu ja otic šx mjesecno ili 2, ali ce mi bit stvarno ok. i po cemu se određivalo jesto izlaska nego po overall atmosferi negdje koja ti ili paše ili ne paše, opet ne vidim prob
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 18:56
nisam ja tebe strpao u nikakvu kategoriju, samo sam se osvrnuo na ono kaj si sama rekla, da ne izlaziš previše jer se nema kuda. Na takve sam ljude mislio... 
Al dobro, necemo se dalje raspravljati, ionako smo u offtopicu, skroz... Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 19:01
Vjerojatno da imam više volje i ne bih birala, ali me to jednostavno prošlo, za kvalitetu sam naspram kvantitete. izađimo iz offtopica
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 22:04
Big smile 
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 zgodne frajere... rasplesanu ekipu, dobru muziku i opuštenu atmosferu.... govorim naravno u svoje ime LOL
i ti to ne možeš nigdje naci, od svega toga jedini kriterij je kakvu vrstu glazbe želiš slušati i prema tome odrediš mjesto izlaska... T&#šš1;ngue

Pa nije.. tamo di ima rulje sluša se Jelena Rozga... LOL šta mi je ok kad se napijem pa mi se pjeva... Ma kadmi se ide van se ja zabavim.... ali da nema klubova tipa što je Anastasia rekla.... ali otkrila sam dva preslatka placa u Rijeci.. i sad ih volim...LOL

A zgoodnih frajera slabo ima...morat cu na neke tekme više ic LOL
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 23:04
Vi uopste gledate upoznavanje ljudi/muskih/zenskih kroz izlaske, ja mislim da nijednog decka do sad u zivotu nisam upoznala pri nekom izlasku
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.