New Posts New Posts RSS Feed - Zašto ne napredujem?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zašto ne napredujem?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
keclu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote keclu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zašto ne napredujem?
    Posted: 14 Svibanj 2013 at 18:33
http://nutricionizam-fitness.blogspot.com/

Evo, s obzirom na puno pocetnika, s vremenom cu nastojat iznjeti par zanimljivih recenica o treningu, prehrani i suplementaciji uz savjet za doma na kraju. Big smile

Tekstovi nisu otkrivanje tople vode, ali vjerujem da 90% ljudi cini krucijalne pogreške u teretani i zbog toga ne napreduje adekvatno.


Edited by keclu - 14 Svibanj 2013 at 18:34
...prehrana/trening, strucno vodstvo na podrucju Zagreba. ZA informacije, pošaljite PM.
https://www.facebook.com/Nutricionizam.fitness

BLOG: http://nutricionizam-fitness.blogspot.com/
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 19:42
Ne mogu uci na link :/
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 22:02
Kratko i jasno... Odlicno !
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 22:34
Like
Hvala
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2013 at 17:35
Idem u teretanu od 1.9 ove godine i gotovo da i nemam rezultata,na treningu se trudim bit što bolji a na prehranu nemogu previše utjecat jer sam u ucenickom domu.Dali je sad prehrana problem ili?
Back to Top
Acinateretana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Acinateretana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2014 at 23:17
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Idem u teretanu od 1.9 ove godine i gotovo da i nemam rezultata,na treningu se trudim bit što bolji a na prehranu nemogu previše utjecat jer sam u ucenickom domu.Dali je sad prehrana problem ili?


Jest. Ne mozes nista postici bez ZNATNOG povecanja unosa hrane. Znam sto ti pricam jer je moj najbolji drug bio u domu prije ... huh 15ak godina :) kad smo bili u srednjoj. Jednostavno moras nabaviti jos novaca i kupiti si dodatnu hranu.

S obzirom na tvoje godine mislim da ti je najjeftinije kupiti svaki dan dvije litre mlijeka (ili nekog sira) i udrit po tome. Pustimo sad price o "clean " prehrani, dodacima, covjek je u domu, sumnjam da ima novaca i jos vaznije - svijesti potrebne za treniranje sutezima.

Been there done that!

AKo trebas pomoc i savjete slobodno pisi! ;)
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2014 at 23:52
Kupujem si kikiriki,i posni za marendu svaki dan :) ali sklon sam debljanju jako pa neželim radi previše mljeka ili necega dobit previse sala,pa mislim pokusat jest više masi nego ugljikohidrata,jel to ok?
Hvala
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 02:13
je.balo vas mlijeko na najjače, tekuća bakterija
24/7
Back to Top
Acinateretana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Acinateretana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 08:58
Mislim da svi koji zele povecati misicnu masu, pogotovo srednjoskolci i studenti, nemaju sto brinuti "da ce se udebljati". Za dugorocno povecanje mase i nabijanje misica potrebno je trenirati s velikim utezima. da bi pomicao velike utege moras biti snazan, a da bi bio snazan moras puno jesti! Ako u procesu dobijes MALO masti mislim da te u fazi 1 to uopce ne bi trebalo zabrinjavato.

Vecina vas mladih "ektomorfa" treba prelomiti jedan moment u glavi. Svo zelite nabaciti desetak kila misica, ne jedete dovoljno, a mislite da zderete . Tako sam i ja mislio. Evo ti primjer mog jelovnika:

- 6,7,8 bjelanjaka i pokoji zutanjak ujutro, svedski kruh, zobene pahuljice s jogurtom mlijekom i proteinima
- medjuobrok (shake ili sendvic sa sunkom i sirom, otvorim CITAV paket sunke 150-200g i ubacim u pecivo), jogurt, kefir ili nesto
- rucak piletina ili neko meso s brdom povrca, maslinovog ulja
- preworkout shake (whey, kreatin, dekstroza)
- red bull, monster ili nesto slicno (cisti secer)
- post workout shake (whey i jos delstroze)
- drugi post workout obrok (sunka, piletina, neki UH prilog, krumpir tjestenina nesto)
- prije spavanja posni sir smiksan s vodom/jogurtom/whey proteinakim prahom i nekim mastima (kolos, lanene sjemenke)

Uz to sve, ovisi o danima i treninzima, umjesto vode pijem mlijeko, ode dnevno litra dvije bez beda.

OVO JE umjerena prehrana i uz nju sam poceo dobivati kile, sa 4 zgiba dosao na 10 u seriji, deadlift udvostrucio, cucanj udvostrucio.
Izbijte si iz glave da puno jedete :)) jer - ne jedete

P.s. ne znam sto je kolega htio reci s tim da je bakterija ali dozvoljavam. Ako nekom ne pase ima drugih rjesenja... pojedi kilu sira svaki dan (posnog, polumasnog, kakvog god).
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 12:00
Ja sam endomorph...ali sam smršavio sam 20 kg... :)
Back to Top
erso View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote erso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 19:00
bok svim imam pitanje novi sam ovdje na forumu trebam jednu pomoc a siguran sam da ima iskusnih  moj broblem je imam okrugle ruke ne zelim masu ves da imam definiciju i oblik ali imam debele ruke ako nastavim dizati utege dali ce se masa skinuti i doci do oblikiranja i definicija ili treba neke vjezbe da se skine masa zs ruku HVALA UNAPRIJED ZA ODGOVOR POZDRAV
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 19:09
Ne mozes ti skinuti salo samo s ruku, nego ide od onamo kamo genetika odredjuje, ali vjezbanjem i pravilnom prehranom doci ce red i na ruke...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 19:09
Pozdrav! Otvori svoju temu...i tamo napiši...a onda ćemo ti pomoći...i odgovori na pitanja...dali si vežbao ikada? dali planiraš? ako jesi šta radiš? i detaljnije da znamo dogovoriti poz :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
erso View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote erso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 22:33
ok trenirao sam ali ISKRENO završio sam školu i nemam posao kriza je u Hrvatskoj tako da  skupljam sirovinu kao sto je željezo,bakrar,cink,mesing stare stvari to sto se prodaje u metisu  tako zivim i od jedne tatine penzije tako da nisam neki bogataš dobim saki drugi dan po dvadeset kuna i to je to ali imam utege imam 103 kile imao sam 115 napravio sam si raspored a to je da jedem sto imam jer ne mogu birati nema se para pa jedem sta imam ali na manjoj kolicini i nekad treniram jer nemam bas puno vremena oko sebe stalno radim s sirovino jer od toga zivim pa imateli neki prijedlog kako da moje ruke budu oblikovane a da ne potrosim puno i da pijem samo vode izbacio sam slatkise i gazirnao ne pijem i ne pušim  to je to hvala na odgovoru unaprijed 
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2014 at 21:13
S obzirom na situaciju ja mislilm da bi samo trebao pripazit da budes u deficitu kalorijskom svaki dan,mozda gledas na prehranu koliko mozes ali opet jedes previse.
Samo treba bit UPORAN!! :)
Back to Top
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2014 at 01:34
Gledam i nevjerujem cvarci ????

Nutritivne vrednosti za 100 g
  • Kalorija:689 kcal
  • Proteina:31 g
  • UH:0 g
  • Masti: 62g
DALI JE MOGUCE lol
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.