New Posts New Posts RSS Feed - zategnuta guza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zategnuta guza

 Post Reply Post Reply
Author
mrsavica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrsavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zategnuta guza
    Posted: 10 Travanj 2008 at 23:24
 hej ljudi, ja sam mrsavica i vjerujem da je ovo problem svake cure-mlitava guza. imam lijepo oblikovane guze,ali su premekane, joj sve bih dala da ih mogu nekako podignuti, ucvrstiti ali da ne izgubim na velicini , cak bi volila da je mogu jos malo i povecati. ne idem u teretanu ali bi htjela se bviti trcanjem ili koji je najbolji sport za zatezanje i podizanje?
jopica
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2008 at 01:14
 vjezbaj pilatesove vjezbe za donji dio tijela ("pilates obecanje" knjiga)... + imas na netu vjezbe za guzu sa velikom loptom... ako ih pravilno radis vidjet ces rezultate kroz kojih mj dana uzet cemo u obzir da e tako kod mene bilo s tim da ja to nisam vjezbala samo 3xtj kak pise u knjizi vec skoro pa svaki dan sto na kraju ispadne 5-6x tj, necu rec 7..

Edited by jedna_mala
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2008 at 16:16
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 vjezbaj pilatesove vjezbe za donji dio tijela ("pilates obecanje" knjiga)... + imas na netu vjezbe za guzu sa velikom loptom... ako ih pravilno radis vidjet ces rezultate kroz kojih mj dana uzet cemo u obzir da e tako kod mene bilo s tim da ja to nisam vjezbala samo 3xtj kak pise u knjizi vec skoro pa svaki dan sto na kraju ispadne 5-6x tj, necu rec 7..


I zadovoljna si rezultatima?
Ja poceh sa knjigom... vidjet cemo.
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2008 at 18:33

 prezadovoljna - mrak mi je knjiga 

ucvrsti ti tijelo samo tako i naravno dobijes dosta na snazi i kondiciji..

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2008 at 19:50
 Puno cucnjeva i ostalih vjezbi za guzu i gdje god krenes - pjesaci!
Back to Top
orka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2018
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote orka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2008 at 14:39
potpisujem ovo s pješacenjem.... ja živim na 9.katu i otkako sam pocela ici pješke gore-dolje .... rezulati su VIDLJIVI  
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.