New Posts New Posts RSS Feed - Zasto uvijek Weider?!?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zasto uvijek Weider?!?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zasto uvijek Weider?!?
    Posted: 31 Sijecanj 2007 at 12:08

 Malo me zbunjuje da svi hvale Weider, a toliko je skup da boli glava

Ajde da je skup s razlogom, no, ima istog dobavljaca osnovne sirovine ko i neki drugi.

Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 12:14
 obicno je skupi protein = boljni protein, ali nema pravila....na masu foruma se oko toga "lome koplja"....ja trosim Weiderow 80+ i dobar mi je.....
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 12:20
 da, ali to sto je skup ne mora nuzno znaciti da je bolji..ne, znam, sama cijena uvoza..ok je kad ti je nest dobro, ali kako znas ako nisi probao drugo?
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 12:22

Originally posted by themaja themaja wrote:

 da, ali to sto je skup ne mora nuzno znaciti da je bolji..ne, znam, sama cijena uvoza..ok je kad ti je nest dobro, ali kako znas ako nisi probao drugo?
 

bio sam trosio i Scitec Nutrition ranije i osnovna razlika koju sam primjetio mi je bila da se ovaj prvi za razliku od Weiderov nije tako dobro topio u mlijeku (ostajale su grudice)....ne znam, u tom podrucju nisam previse strucan....

Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 12:27
 Ma ja sad trenutno trosim taj domaci.Pronutrition i ne znam sto reci.Bas mi je dobar i bas mi pase.Zato ovak malo pitam okolo sto ekipa misli.Bolje rec dal misli na nesto druge.Voljela bih da i drugima bude dobro, a povoljno
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 14:41
Originally posted by themaja themaja wrote:

 Malo me zbunjuje da svi hvale Weider, a toliko je skup da boli glava

Ajde da je skup s razlogom, no, ima istog dobavljaca osnovne sirovine ko i neki drugi.



Koliko mi je poznato jedino Multipower i Weider su odobreni i kontrolirani od strane olimpijskog odbora..volim koristit nesto sto je provjereno sa strucne strane.

Ne kazem da ostali proizvodjaci odnosno distributeri ne valjaju ali nemam toliko povjerenja u njih.

Dosta frendova mi je koristilo Scitec i kazu da im ne valja, je da je jeftin, ali im jednostavno ne valja - imali su zelucane probleme, problema sa stolicom...itd..itd..



Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 14:56
 slazem se s ovom konstatacijom gore.....bolje je dati nesto vise novaca (nije to neka prevelika razlika), ali barem si donekle siguran u ono sto uzimas....
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 16:48

Ovo "donekle" je to sto me muci..ne kazem da scitec valja.Mislim, meni ne, ali kako ste se bas odlucili za Weider?Koliko toga ste probali prije?

Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 22:03
Originally posted by nenno nenno wrote:

bio sam trosio i Scitec Nutrition ranije i osnovna razlika koju sam primjetio mi je bila da se ovaj prvi za razliku od Weiderov nije tako dobro topio u mlijeku (ostajale su grudice)....ne znam, u tom podrucju nisam previse strucan....

 

sto si to tocno muckao? ja protresem scitecov koncentrat š0-ak puta i savrseno se razmuti..

 

ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 22:06
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

[QUOTE=themaja]

Koliko mi je poznato jedino Multipower i Weider su odobreni i kontrolirani od strane olimpijskog odbora..volim koristit nesto sto je provjereno sa strucne strane.

 

olimpijski odbor kontolira sastojke? da nije u igri sponzorstvo mejbi?

ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 22:11
 vrlo vjerojatno je..
Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 22:22

 bravo strbi, dobar komentar. olimpijski odbor tesko da ce kontrolirati kvalitetu tj. mora bit neka institucija koja ce potvrditi kvalitetu.

Ono sto morate znati, je to da su i Multipower i Weider brandovi, a ne osnovni proizvodjaci. Druga stvar, da li vi znate da kako je Hrvatski Atlatic Trade kupio njemacku firmu Haleko koja zapravo proizvodi Multipower proizvode, ili tocnije je proizvodila, da se sada jedan dobar dio prozvodnje Multipower radi u Podravci.  

Isto jos jedan podatak. Weiderovi proizvodi, koji se imau kazein, taj se kazein proizvodi u Madjarskoj.  No, sve to ne mora nista znaciti, jer je stvar u dobroj sirovini.

Problem je decki sto necete saznati gdje Multipower i Weider stvarno kupuju sirovinu za svoje proizvode. Kod pro.nutrition proteini iz Irske (carbelac), Kreatin iz Njemacke (creapure), L-Karnitin iz Svicarske (carnipure), L-glutamin iz Japana (kvaliteta za klinicku prehranu), itd.

 

Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 22:26

 Hm..To objasnjava puno toga..Odmah se kuzi razlika u prizvodu.

A od kud to tebi? To za pronutrition?Meni su super jer kuzim da valjaju, al ovo nisam znala sve.priznam

Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 22:35
 pro.nutrition je brand hrvatske firme biodea i to je jedina hrvatska tvrtka koja se bavi istrazivanjem i razvojem farmaceutski aktivnih sastojaka. svjetsko trziste kvalitetnih sirovina je vrlo malo i oni koji nabavljaju sirovine od vodecih proizvodjaca znaju tko od koga nabavlja. ostali nabavljaju tko zna gdje
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 23:03

Nastavljam uzimati to!

Vidim da se kuzis..Svaka cast

A sad isto tako znam zasto nas na natjecanjima sopju s multipowerom! I  to s olimpijskim je jasnije.  !!!!!!

Sve je to politika na kraju. Uvjeravaju te da valja, da je kvalitet..Uf,uf..

I to sto kazes, tko zna gdje ostali nabavljaju..

 

Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 23:14

Originally posted by vice vice wrote:

 pro.nutrition je brand hrvatske firme biodea i to je jedina hrvatska tvrtka koja se bavi istrazivanjem i razvojem farmaceutski aktivnih sastojaka. svjetsko trziste kvalitetnih sirovina je vrlo malo i oni koji nabavljaju sirovine od vodecih proizvodjaca znaju tko od koga nabavlja. ostali nabavljaju tko zna gdje
 

Ti proizvodi su za razliku od drugih provjereni i u proizvodnji tih suplemenata se koriste kvalitetne sirovine (isto kao i druge "razvikane firme"). Ja koristim njihov Whey,kreatin i glutamin. Velika prednost je i pristupacna cijena

   

Edited by caba
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.