New Posts New Posts RSS Feed - Zasto Rocky pije jaja?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zasto Rocky pije jaja?

 Post Reply Post Reply
Author
hrvoje_cepin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrvoje_cepin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zasto Rocky pije jaja?
    Posted: 10 Svibanj 2008 at 22:47
 Vidio sam da Rocky pije jaja pa me zanima zasto to radi? jel to samo zato da bude zanimljiviji film ili ima smisla piti jaja?
hrvoje_cepin-osijek
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2008 at 23:40
jaja=proteini iz bjelanca plus masti iz zumanjka,najvise holesterol(nezdravo u biti,pogotovo u pretjeranoj mjeri)...stoga je najpametnije npr. skuhati 5 jaja,pojesti bjelanca i jedno zumanjce... 
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 02:50
Tema je potpuno besmislena i stvarno djeluje kao provokacija, a odgovor (ako odemo do kraja cak uopce i ne vidim odgovor na pitanje!) takav da bih ga najradije zanemario jer je proizvod necije skucene maste. Karikiram, pojedem 6. jaje i npr. 2 zumanjka i vec imam rizik od povecanja loseg kolesterola u krvi?
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 12:51
normalno da nemas u tim godinama i u takoj maloj kolicini....
ali u starijoj dobi pri vecoj konzumaciji jedi toga puno,pa dodji  u moj labor na pretrega jetre i krvi...nece biti tako dobri! Uostalom,zumanjce jajeta i jeste SAMA mast (najveci dio nezdrava)
Uostalom,takve stvari pisu u medicinsko-biohemijskim udzbenicima i prakticnim knjigama...u svakom od navedenih!
Jos cemo na ovom forumu medicinu i srodne nauke proglasiti nevazecim:)
 

Edited by tare
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 13:03
Originally posted by tare tare wrote:

normalno da nemas u tim godinama i u takoj maloj kolicini....
ali u starijoj dobi pri vecoj konzumaciji jedi toga puno,pa dodji  u moj labor na pretrega jetre i krvi...nece biti tako dobri!
Uostalom,takve stvari pisu u medicinsko-biohemijskim udzbenicima i prakticnim knjigama,mozda ne pisu u brosurama u teretani:)

Onda te molim link na nekoliko studija koje to potrvdjuju? Znas li uopce koliko faktora odredjuje tko ce imati kolike razine loseg kolesterola? Mozda si izmedju ostalog zaboravio da su kod nekih ljudi te razine genetski odredjene? Ali ti i dalje nisi dao odgovor na tako glupo pitanje koje je jos k tome postavljeno u krivom podforumu, ali zapravo mozda bi tema trebala biti na podforumu klaunski biseri nekakvog komicarskog foruma!
Znas sto ja vidim iz tvojih postova? Želju da nam pokazes gdje radis, cime se bavis, da vjerojatno studiras neki pmf, bio-kemiju ili slicno.

Zasto jednostavno ne stavis u potpis sve svoje kvalifikacije, postignuca, vrline, mjerila znanja i slicne egoisticke tvorevine i i na taj nacin si skratis muke i ne moras u svakom postu ponavljati sve ono sto zelis reci o sebi?
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 13:09
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by tare tare wrote:

normalno da nemas u tim godinama i u takoj maloj kolicini....
ali u starijoj dobi pri vecoj konzumaciji jedi toga puno,pa dodji  u moj labor na pretrega jetre i krvi...nece biti tako dobri!
Uostalom,takve stvari pisu u medicinsko-biohemijskim udzbenicima i prakticnim knjigama,mozda ne pisu u brosurama u teretani:)

Onda te molim link na nekoliko studija koje to potrvdjuju? Znas li uopce koliko faktora odredjuje tko ce imati kolike razine loseg kolesterola? Mozda si izmedju ostalog zaboravio da su kod nekih ljudi te razine genetski odredjene? Ali ti i dalje nisi dao odgovor na tako glupo pitanje koje je jos k tome postavljeno u krivom podforumu, ali zapravo mozda bi tema trebala biti na podforumu klaunski biseri nekakvog komicarskog foruma!
Znas sto ja vidim iz tvojih postova? Želju da nam pokazes gdje radis, cime se bavis, da vjerojatno studiras neki pmf, bio-kemiju ili slicno.

Zasto jednostavno ne stavis u potpis sve svoje kvalifikacije, postignuca, vrline, mjerila znanja i slicne egoisticke tvorevine i i na taj nacin si skratis muke i ne moras u svakom postu ponavljati sve ono sto zelis reci o sebi?


Kod manjine ljudi su izazvani genetski...genetika je predispozicija,podloga,ali ne osnova!

Eigelb 720 3š,9 4,4 š3,2 š260


To zadnje ti je cholesterin (velike LDL cestice)
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 13:18
Originally posted by tare tare wrote:



Kod manjine ljudi su izazvani genetski...genetika je predispozicija,podloga,ali ne osnova!

Eigelb 720 3š,9 4,4 š3,2 š260


To zadnje ti je cholesterin (velike LDL cestice)

cekaj, ti vjerujes da se genetika moze mijenjati? Ok, slobodno mi javi kad to uspijes, jer mam genetskih predispozicija za nekoliko bolesti pa bih se htio toga rijesiti i puno bi mi pomogao.
Druga stvar, ta tablica, sto si htio postici njom? Pokazati nesto? Jer ja nista ne vidim. Molim te malo ozbiljnosti ako vec zelis raspravljati, jer mi je pomalo dosta spustanja na ovako niske grane rasprave gdje je objektivnost i sirok raspon razmisljanja davno zaboravljena stvar...

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 19:28
Genetika je podloga,ali ne i presudnost.Htio sam reci da osobe koje imaju genetske predispozicije prema necemu,mogu jako lako izbjeci te bolesti,jednostavno se pazeci i cuvajuci od odlucujucih faktora-a to je ovdje prehrana.
Budi siguran da ako imas genetski los nivo holesterola,budes li pazio,neces nikad dobiti rizicne nivoe u krvnom toku.S druge strane,mozes imati genetiku dobru koliko hoces god,ako klepas nezdrave masti (velike LDL cestice u krvi),onda ti ne moze pomoci ni Gospod Bog da ne razvijes neki poremecaj krvnih sudova.
To je bila moja poenta,a ti kako si to shvatio,ne znam.
Nazalost,ne znam kako ti,ali ja vise vjerujem medicinskim udzbenicima vrhunskih lijecnika,nego nekim fitness-brosurama sto se tice tako ozbiljnih stvari (predispozicija za poremecaje).
Back to Top
hrvoje_cepin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrvoje_cepin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 20:00
 Ma dajte ljudi prepucavajte se negdje drugdje. zanimalo me koja je razlika izmedju prijesnog i kuhanog ili pecenog jajeta a ne tko ce koga i kako dobiti u nekoj raspravi.
hrvoje_cepin-osijek
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 21:54
Originally posted by tare tare wrote:


Nazalost,ne znam kako ti,ali ja vise vjerujem medicinskim udzbenicima vrhunskih lijecnika,nego nekim fitness-brosurama sto se tice tako ozbiljnih stvari (predispozicija za poremecaje).

Ovo je najbitnije da si istaknuo jeli? Da ti studiras ili? Helo, da ti kip izgradm zbog toga? Mislis da si jedini koji studira i cita znanstvenu literaturu? Saberi se i stani cvrsto na zemlju jer ovaj tvoj nacin je sve samo ne akademski!

Hoces reci da ja sve sto znam, znam iz fitnes kataloga?? Ok, cak me i ne poznas pa govoris takvo sto... cak ti ni slijepo vjerovanje medicinskim udzbenicima i nekakvim autoritetima kojima vidim si puno zasljepljen nece pomoci ako si suzenih intelektualnih mogucnosti i pogleda na svijet.

Poanta: pucas u prazno i zakljucujes o meni na temelju necega sto ne znas i gdje uopce nemas podataka. Svoje knjige ostavi uz racunalo i na forumu kritiziraj ono sto je napisano, ne ono sto ne znas i ne vidis!

Naravno, ti i dalje izbjegavas odgovoriti na moja kontra pitanja! Koja su to? Procitaj moje postove ove teme i vidjet ces koja su. Npr studije i sl.

A sad @hrvoje_cepin
Da je tebe zaista to zanimalo, otvorio bi temu negdje u offtopicu ili pod ostalo...ovako pravis senzaciju od nicega.
 

Edited by Hammerstrength
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2008 at 09:44


PA UMRLA SAM OD SMIJEHA KAD SAM VIDJELA TEMU!!!! 
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2008 at 15:45
Originally posted by Theia Theia wrote:



PA UMRLA SAM OD SMIJEHA KAD SAM VIDJELA TEMU!!!! 

Upravo to. I nisi mogla vjerovati svojim ocima.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2008 at 16:59
 ustvari orginalna scena je izgledala da rocky pije proteine s okusom cokolade al nisu mogli nac sponzora koji bi ustupio neki od svojih proizvoda jer budimo realni-rocky je film koji je dobio najvise "zlatnih malina" u povijest, pa tko bi htio da se njegovi proizvodi dovode u vezu s filmom tako lose kvalitete  zato su ubacili jaja...he he
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2008 at 22:45
Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

 ustvari orginalna scena je izgledala da rocky pije proteine s okusom cokolade al nisu mogli nac sponzora koji bi ustupio neki od svojih proizvoda jer budimo realni-rocky je film koji je dobio najvise "zlatnih malina" u povijest, pa tko bi htio da se njegovi proizvodi dovode u vezu s filmom tako lose kvalitete  zato su ubacili jaja...he he

nema bas smisla, ne znam kakvu je reputaciju film imao kada je tek izasao (mislim da se jos nisam ni rodio) al tko god da si je priustio takvu reklamu, danas bi se moralo znati za njega

i losa reklama je dobra reklama
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2008 at 09:23
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:



PA UMRLA SAM OD SMIJEHA KAD SAM VIDJELA TEMU!!!! 

Upravo to. I nisi mogla vjerovati svojim ocima.


DA! DA!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2008 at 09:53
Ja jos uvijek ne vjerujem.....
Sljedeca tema... zasto bananaman jede banane....
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.