New Posts New Posts RSS Feed - zanima me...??help
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zanima me...??help

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
samsung View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samsung Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 11:16

e hvala vam puno!!

soju mogu pojest iako nisam veget.

a pitanje zasto sam s trbuha zelim skinuti kg je jer sam tamo se debljam...noge i guza je ok..cudno-kad se debljam sve u trbuh ode a kad skidam kg prvo mi guza ode malo i dok dode do trbuha poludim jer nevolim cure bez guze... imam 65 kg na š74cm visine i vitka sam,normalna , al kad zakopcam hlace mal mi kipi s trbuha salo-nije mi cvrst trbuh.prije 6mj kad sam imala 60-62 kg sve je bilo super-sve ravno tak da..zato! iako ljudi kazu da netrebam skinuti ista i da je ok al to je u odjeci,kad se ja skinem men to smeta. nije sd da sam opterecena i da silom moram ,al bilo bi lijepo..    cini mi se da je teze skinuti 4-5kg nego 20..

onda najvjerojatnije te proteine necu ni koristiti

et..javim vam rezulatate  za mj-dva..joooj

hvala vam

 

Edited by samsung
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 12:38

onda si tu negdje ko ja - ja ti imam nekih 68-69 na visinu š75.. samo kaj ti je kod mene sve raspoređeno ravnomjerno... meni je isto bilo najbolje dok sam imala 60-62 kg vratit cu ih opet - ja se nadam jer bi htjela da mi se mišici vide i ne zelim imati ni mrvicu celulita  

kak si se zdebljala? kaj si pocela više jest ili si pocela jest dosta nezdrave hrane - fast foodica?



Edited by jedna_mala
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 16:12
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

onda si tu negdje ko ja - ja ti imam nekih 68-69 na visinu š75.. samo kaj ti je kod mene sve raspoređeno ravnomjerno...



Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

kak si se zdebljala? kaj si pocela više jest ili si pocela jest dosta nezdrave hrane - fast foodica?


Kako nevin, bezopasan i sladak naziv za najvece zlo covjeka u borbi protiv dijabetesa, povišenih masnoca, pretilosti i dr.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
samsung View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samsung Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 16:27

ja sam prije jela sve i svasta.al doslovno SVE . i ni gram se nisam udebljala,imala sam istu tezinu 3god.nista mi se nije primalo. i onda odjednom se poceo spek skupljat na trbuhu-ostali dijelovi tijela su ok. tak je to kad predjes 22g.  

jela sam iza 2šh najcesce..preko dana stalno u pokretu i onda dodem doma i pred tv-om pojedem cijeli frizider ,kud od dosade kud od gladi. tak da mislim da je to problem. a i slatko obozavam.

a o celulitu da nepricam..  nema za to neke pomoci, bar za mene.imam ga na guzi i bedrima.prije god dana sam isla na fitnes 4x tjedno  7mj. i mazala se nekim skupim kremicama i nista..cak sam ga vise dobila.  sad sam cekam da dode i na trbuh i onda cu hodat u skafanderu na ljeto .

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 16:34
Originally posted by samsung samsung wrote:

ja sam prije jela sve i svasta.al doslovno SVE . i ni gram se nisam udebljala,imala sam istu tezinu 3god.nista mi se nije primalo. i onda odjednom se poceo spek skupljat na trbuhu-ostali dijelovi tijela su ok. tak je to kad predjes 22g.  


Visoke razine stresa -> visoke razine kortizola -> nakupljanje na mjestu koje je idealno za kortizol, trbuh. Tu se zapravo najviše ocituje necija razina kortizola.


Originally posted by samsung samsung wrote:

jela sam iza 2šh najcesce..preko dana stalno u pokretu i onda dodem doma i pred tv-om pojedem cijeli frizider ,kud od dosade kud od gladi. tak da mislim da je to problem. a i slatko obozavam.
 

Dakako, ovo djeluje jako poznato, može se reci, tipican primjer dana velikog broja ljudi.


You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 16:50

 kakve veze sad imaju godine s debljanjem? po meni je to sve stvar hrane i kolicine kretanje...

na koji nacin funkcionira ne jedenje poslije 6h? koliko sam skužila po postovima vas je dosta na ovom forumu protiv toga.. a kod dosta ljudi takav nacin hranjenja funkcionira u smislu mršavljenja i održavanja težine..

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 20:55
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 kakve veze sad imaju godine s debljanjem? po meni je to sve stvar hrane i kolicine kretanje...


Ne same godine, koliko događaji vezani uz njih - nekima faks, nekima posao, nekima oboje, veze i slicno, jednom rjecju stres koji se nakuplja kao posljedica izgradnje mlade osobe.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
samsung View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samsung Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 22:20

 hoces reci ako sam pod stresom da se vise debljam?? kako tko.  frendicu ostavi decko i u mj dana skine 7kg a ja nist..isto mi je i kad sam sretna i kad sam tuzna..

stovise sad kad sam na faxu i u vezi trebala bih vise mrsaviti jer sam u vecem stresu nego u srednjoj..

e da..negdje sam citala da kiselo povrce jako deblja.jel to istina?? znaci kiseli krastavci, kiseli kupus,paprika,rajcica i te stvari iz zimske smocnice

i zobene pahuljice su mi grozne..jel mogu ujutro u njih staviti pola sake il manje onih obicnih kukuruznih da mi budu ukusnije???

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 00:29
Originally posted by samsung samsung wrote:

 hoces reci ako sam pod stresom da se vise debljam??


Ugrubo receno, da. Potraži negdje 3 kljucne rijeci: kortizol, stres, debljanje.

Originally posted by samsung samsung wrote:

kako tko.  frendicu ostavi decko i u mj dana skine 7kg a ja nist..isto mi je i kad sam sretna i kad sam tuzna..

U pojedinacne slucajeve ne ulazim, previše je varijalbi koje nije moguce kontrolirati.

Originally posted by samsung samsung wrote:

stovise sad kad sam na faxu i u vezi trebala bih vise mrsaviti jer sam u vecem stresu nego u srednjoj..

Također vezano uz moj odgovor iznad.

Originally posted by samsung samsung wrote:

e da..negdje sam citala da kiselo povrce jako deblja.jel to istina?? znaci kiseli krastavci, kiseli kupus,paprika,rajcica i te stvari iz zimske smocnice

Gluposti, te stvari ne da su dobre, nego izvrstan izvor vlakana preko zime kada nema svježeg povrca.

Originally posted by samsung samsung wrote:

i zobene pahuljice su mi grozne..jel mogu ujutro u njih staviti pola sake il manje onih obicnih kukuruznih da mi budu ukusnije???


Jesu, grozne su. A je li tvoj problem grozan? U ovom slucaju, klin se klinom izbija.
No, kako god, okus im se može poboljšati, pisano je na forumu kako... search.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 00:56
Ak jedeš navecer jedi proteinsku hranu+ugljikohidrati koji nisu škrobni(znaci povrce)

Vecera
- Glavno jelo (primjeri):
š. Teletina ili junetina ili govedina (lešo ili pecena) + salata
2. Puretina ili piletina (lešo ili pecena) + salata
3. Bijela riba (lešo ili pecena) + salata
6. Tunjevina, lignje … (pecene) + salata
(U glavnom jelu još mogu biti bjelanjak jaja, posni sirevi, jogurt, AB kultura i slicno)
- Salata u vecoj kolicini (svježa sezonska), masline.
*salatu zaciniti s malo maslinovog ulja, kvasine ili limuna.
- Desert: vocni jogurt
Napomena:
Svježe voce uzimati prvo u obroku, a nikako kao desert
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 12:01
Originally posted by samsung samsung wrote:

e da..negdje sam citala da kiselo povrce jako deblja.jel to istina?? znaci kiseli krastavci, kiseli kupus,paprika,rajcica i te stvari iz zimske smocnice


Ne bih rekla. Na kupovnima mozes procitati sastav pa ces vidjeti.

U domacu zimnicu obicno idu samo sol i kiselina. Jedino sto bi eventualno moglo debljati su neke domace rajcice (uglavnom pasirane) jer znam da neki (moja baka npr.) stavljaju secer kad ih kuhaju za zimu.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.