New Posts New Posts RSS Feed - zanima me...??help
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zanima me...??help

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
samsung View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samsung Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zanima me...??help
    Posted: 15 Listopad 2008 at 19:18

zeljela bih skinuti 5-6 kg sala al samo u podrucju trbuha.ostalo ne. al znam da to nije bas moguce sam s šmjesta da se kg skidaju  al..kako god bude.pa me zanima sta mislite  da li bih trebala izbaciti ili dodati koju namirnicu u svojoj prehrani..??

dorucak pola8- zobene pahuljice s jogurtom ili 3bjelanjka s š zutanjkom ili dvopek s sirom i svjezim povrcem

medjuobrok polšš-šš- posni sir ili neku vocku

rucak oko š-2-konzervu tune s povrcem ili piletinu s povrcem ili samo kuhano povrce

medjuobrok oko 5-posni sir ili jogurt ili rize saku

vecera oko 7-8- jogurt ili posni sir ili nista ak nestignem

citala sam po forumima i tak i nasla sam dosta clanaka i savjeta pa sam si uz pomoc nekog jelovnika sastavila sta mi najvise odgovara. jos se planiram upisat na fitnes al mogu ic samo navecer sto mi se nesvidja jer sam citala kak se ujutro najvise sagorijevaju masti ,al kad ja nikako nemogu ujutro.pa me sad zanima ,oni koji se razumiju u prehranu jer sam ja laik, da li je ovo dobro il bi jos sta dodali ili ukinuli i koliko otprilike vremenski bi skinula tih 5-6kg .pijem samo vodu i kavu,one nekakve proteine sto vi navodite nebih uzimala nit se kuzim u njih.jako volim jest slatko i iza š8h ali imam cvrstu volju tak da nadam se da necu posustat.

eto..ako tko ima kakav pametan savjet ili komentar nek slobodno pise..bit cu vam zahvalna

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 19:39

ako jedeš za medjuobroke samo voce ili rižu, a za rucak samo kuhano povrce onda imaš premalo proteina u prehrani tako da bi ti se moglo desiti da izgubiš mišice mršaveci...

 

Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 19:50
Treba ti proteinski dodatak u prehranu. + mislim da ce ti teško dugorocno biti održati ovaj režim prehrane jer je premonoton+ obavezno vitamini i minerali, 9 sati sna i š.5 do 2 litre vode dnevno


Edited by Fresh
Back to Top
samsung View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samsung Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 20:35

 a sta onda da jos od hrane dodam da nadoknadim te proteine ??

i koji proteinski dodak bi trebala piti i u koje vrijeme?

Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 21:08
Nemasnu piletinu, puretinu, ribu, bjelanjke jaja, proteinske dodatke(mislim da bi tebi sojini bili najoptimalniji), soju. Možeš i ab kulturu. Uglavnom proteini te zasicuju, a ne možeš se udebljati od njih.
A proteinski dodatak možeš dodavati hrani koju jedeš, a i piti posebno..
Back to Top
samsung View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samsung Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 21:15

 sve mi je to ok osim ribe.nju nepodnosim.volim tunu al ribu ne. ok..hvala vam..

nisam znala da se od proteina ne deblja-super!

fresh daj mi sam jos napisi naziv koji proteinski napitak da si uzmem i u koje doba da to pijem

hvala

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 21:31
Originally posted by samsung samsung wrote:

zeljela bih skinuti 5-6 kg sala al samo u podrucju trbuha.ostalo ne. al znam da to nije bas moguce sam s šmjesta da se kg skidaju 


Zašto baš 5,6? Neki poseban razlog? Skidaj onoliko koliko ti ogledalo pokaže! I dakako, nema skidanja sa određenog podrucja, iako se (koliko sam primijetio) najviše skida sa onog dijela koji je toj osobi kritican i tamo si genetski predisponiran za nakupljanje sala.


Originally posted by samsung samsung wrote:

jos se planiram upisat na fitnes al mogu ic samo navecer sto mi se nesvidja jer sam citala kak se ujutro najvise sagorijevaju masti ,al kad ja nikako nemogu ujutro.

Ne zabrinjavaj se time. Kako god, samo kreni! Bitno je poceti.


Originally posted by samsung samsung wrote:

koliko otprilike vremenski bi skinula tih 5-6kg .

Najkvalitetnije, naoptimalnije je gubitak oko 500g tjedno (najviše masnog tkiva) pa si racunaj.


Originally posted by samsung samsung wrote:

pijem samo vodu i kavu,

Kava bez šecera i ostalih dodataka.


Originally posted by samsung samsung wrote:

one nekakve proteine sto vi navodite nebih uzimala nit se kuzim u njih.

I nemoj! To je živo zlo.

Originally posted by samsung samsung wrote:

jako volim jest slatko i iza š8h ali imam cvrstu volju tak da nadam se da necu posustat.

što cvršce to bolje

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 21:52


samsung unešeno:
one nekakve proteine sto vi navodite nebih uzimala nit se kuzim u njih.

I nemoj! To je živo zlo.



Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 22:18
Imađ par recepata ovdje za proteinske plocice koje možeš sama napravit, ak tak jako voliš slatkiše  
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 22:19

Originally posted by Fresh Fresh wrote:

proteinske dodatke(mislim da bi tebi sojini bili najoptimalniji), soju. Moµe± i ab kulturu
 

zašto baš sojini? u cem je razlika? 

Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 22:29
Evo ti clanak pa citaj :-)
 http://www.osijek03š.com/viewtopic.php?t=5076
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 22:42
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by Fresh Fresh wrote:

proteinske dodatke(mislim da bi tebi sojini bili najoptimalniji), soju. Moµe± i ab kulturu
 

zašto baš sojini? u cem je razlika? 


Osim ako nisi vege... i slcino, bilo žene, a pogotovo muškarac, bi trebao/la izbjegavati sojin protein. Ne može se usporediti sa sirutkinim osim po cijeni.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 22:50

 a kakvi su jajcani i mlijecni proteini?

ja imam od x-tremea:  http://www.heliks.hr/katalog.php?kateg=2

protein 95 - neutralan

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 22:59
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 a kakvi su jajcani i mlijecni proteini?

ja imam od x-tremea:  http://www.heliks.hr/katalog.php?kateg=2

protein 95 - neutralan


Sve ima svoju svrhu i primjenu, ovisi za šta ti treba. Obicno su takvi proteini za probavljanje dužeg vremena, duže zasicenje itd. Nije baš za pwm. Kao obrok u ostatku dana ok.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 23:26

 kao pwm koristim elite whey - to sam vec spomenula par puta, a ovaj obicno ujutro za dorucak umutim u kašicu od banane (to mi je prefino) ili ili kad mi se jede nešto slatko u mlijeko pa dodam žlicu nesqika... super mi je kaj ga mogu kombinirat uz kaj god hocu..

  i fakat mu je okus neutralan.. skroz neutralan.. jer na onaj neutralan od pronutritiona mi se diže želudac - odvratan mi je , tako mi smrdi da je to prestrašno..

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 10:36
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

  i fakat mu je okus neutralan.. skroz neutralan.. jer na onaj neutralan od pronutritiona mi se diže želudac - odvratan mi je , tako mi smrdi da je to prestrašno..

Kako je neutralan kad je odvratan i smrdi? 
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.