New Posts New Posts RSS Feed - zamjena vježbi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zamjena vježbi

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2009 at 19:43

 kaj mislite o ovom nacinu vježbanja:

zagrijavanje (orbitrek š0min) - trbuh i ledja š0min - orbitrek š0min - ruke š0 min - orbitrek š0 min - noge š0 min - orbitrek š0 min.. to je valjda neš kao kružni trening?

jel bolje tak ili zagrijavanje orbitrek kojih š0-20 min - vježbe za cijelo tijelo kojih pola sata i onda na kraju orbitrek kojih 20-30 min?

 

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2009 at 01:12
  @jedna_mala

Tako je, treba dosta vremena za planiranje i osmišljavanje cijelog programa, i s obzirom na moj staž u teretani ali i poznavanje nekih osnova što se tice tog full body otprije bilo je nešto lakše sastaviti ga.

Ja također imam hrpetinu obveza, evo kao što vidiš koliko je sati - taman došao doma s posla, prije toga bio s curom, prie toga u teretani, još prije na faksu i do stuca i može se reci da je tako otprilike svaki dan + još dodaj ucenje za ispite i voila!
Uvijek mogu naci nešto malo vremena ako me nešto stvarno jako zanima, to je poanta.

A ovo što se tice opreme i sl., to te najviše sputava, s obzirom na ono što imaš teško da ceš moci odraditi baš cijelo tijelo kako spada.


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.