New Posts New Posts RSS Feed - zalba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zalba

 Post Reply Post Reply
Author
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zalba
    Posted: 14 Studeni 2015 at 18:02
pozalio bi se na dostavljaca,narucio sam paket prije nekih 5 dana,posto sam puno puta narucivao preko vas,znam kako to sve ide,znaci dobio sam poruku od njih da me nisu zatekli kuci i da se radi dogovora usmjerim na neku webstranicu koja mi se ne zeli otvoriti,stranica se otvori i javlja gresku,niti broj kontakta da ja nazovem i pitam niti je mene itko zvao,dosad bi uvijek neko nazvao i pitao di sam za paket,ovaj put samo sms sa linkom na stranicu,da bi sinoc slucajno vidio da su mi u sanducic isto ubacili poruku da me nije bilo kuci sa nikakvim drugim informacijama,ljudi moji ja sanducic gledam jednom na tjedan ,ako,nije da sam penzic da svako jutro izadjem vidit jeli mi nesto stiglo u sanducic,druga stvar zena mi je na porodiljnom i siguran sam da je neko bio kuci a ona kaze da nitko nije zvonio na vrata,ovo je neozbiljno i razmislite preko koga saljete pakete,pa prosli put me covjek pita da ja sidjem dole sa petog kata jer da on nema vremena dolazit gore

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2015 at 21:53
Adatar,

pošalji mi na PM svoje ime i prezime, pa ćemo istražiti s kurirskom službom zašto je bilo problema s dostavom.
98% naših paketa se dostavi u roku 2 radna dana, svakako ćemo istražiti i sve učiniti da ne bude više problema s dostavom.


Edited by Zoki - 14 Studeni 2015 at 21:54
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.