New Posts New Posts RSS Feed - Zadržavanje težine
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zadržavanje težine

 Post Reply Post Reply
Author
qwertz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote qwertz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zadržavanje težine
    Posted: 08 Lipanj 2014 at 23:43
Pozdrav svima, imam pitanje za iskusnije članove foruma i sve one koji se razumiju. Imam 85 kg i visok sam 190 cm, treniram košarku. Išao sam u teretanu nekih 10-ak mjeseci i dobio sam nekih 7-8 kg. Sada sam prešao u malo ozbiljniji klub i čitavo ljeto ću trenirati, 2 treninga dnevno + planiram nastaviti s' teretanom. Problem je u tome što se ljeti najviše smrša a to ne želim, dakle molio bih da mi kažete koju hranu jesti, koliko puta, koju suplementaciju i neke savjete kako da ne izgubim na težini.
Hvala unaprijed.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2014 at 10:56
Smile

Pozdrav qwertz, pa kako si jeo do sada? Dobio si tih 7-8 kg, znači nešto dobro radiš ako je to kvalitetno dobiveno. Puno smo puta tu pisali što jesti, ima masa primjera jelovnika, sigurno bar približno tako jedeš. Ako ćeš povećati treninge, jednostavno povećaj količinu hrane koju jedeš sada (pomoći će ti razni shakeovi na ove vrućine kad je malo teže jesti, i veći kcal unos iz zdravih masti)  i trudi se da bude što kvalitetnije, da tijelo ima što više energije i hranjivih tvari za oporavak od toliko treninga.

Uzimaš li već nešto od suplementacije?






Edited by Gym_girl - 09 Lipanj 2014 at 10:57
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
qwertz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote qwertz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2014 at 21:46
Do sada sam jeo 5-6 puta dnevno, neki normalni obroci. Od suplementacije sam koristio kreatin i jedno vrijeme whey a trenutno ne koristim ništa. Kada počnu treninzi planiram koristiti kreatin, whey i maltodekstrin. Puno hvala na korisnim savjetima :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2014 at 13:13
Uh što volim kad ste ovako konkretni Big smile

Nema veze, ja vjerujem da i sam znaš što trebaš raditi - čim skužiš da kilaža ide prema dolje, samo dodaj žlicu - dve nečeg tu i tamo, smiješaj koji shake kao brzi međuobrok, dodaj koji badem, orah ili tako nešto tu i tamo (kikiriki i bademov maslac su super stvari za neprimjetni dodatak kcal ;) i prati situaciju. Kad se ustališ na određenoj težini znat ćeš da jedeš koliko ti treba Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.