New Posts New Posts RSS Feed - Zadnji obrok u danu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zadnji obrok u danu

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zadnji obrok u danu
    Posted: 07 Svibanj 2007 at 22:35
Zanima me kada imate zadnji obrok u danu?

Ja obicno 2 sata prije spavanja, znaci ako idem spavati u šh - oko 23h imam zadnji obrok (posni sir 200g).
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2007 at 22:47
Ja isto tako nekih 2 sata prije spavanja , obicno mi je obrok oko 22h najkasnije oko 22:30 h ako se kasnije vratim s treninga (jer kad mi je popodne skola idem na trening poslije skole znaci oko 20 h mi pocne trening i traje nekih sat i pol) 
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2007 at 23:25

Ja nemam neku disciplinu sto se toga tice, ne pazim na vrijeme.

Zna se dogodit da treniram od 9-š0 navecer pa oko šš jedem zob i tunu.
Stvar je u tome da nikad ne znam kada cu ic spat, jucer sam radio na svojoj web-stranici (o sportskoj prehrani ) do 4 ujutro pa sam jeo zobene tijekom noci.

Ali barem, ako nista drugo, ako navecer osjetim glad, vise se ne prezderavam junk food-om kao prije nego zobenim hehe...


BTW off-topic, ne zelim otvarati novu temu ... danas sam jeo crni trajni kruh - "ciglu" (razeni s sjemenkama lana) + salama pureca prsa od Purisa + preko toga namazan senf... stvar ima fenomenalan okus, preporucam da probate ako jos niste.
 

Edited by šime
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2007 at 19:28
Hvala na savjetu, sutra cu probat, bas me zanima kakav je okus 
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2007 at 22:08
Originally posted by šime šime wrote:


jucer sam radio na svojoj web-stranici (o sportskoj prehrani ) do 4 ujutro

 



obavezno nam javi da pogledamo tvoju stranicu
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2007 at 22:34
 kako kad, nekad u š8, nekad u 20, nekad u 22 , ect.  a jede se svast u zadnje vrijeme, opet sam pokvarila i ono malo dobre prehrane sto sam pocela uzimat grrr..
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2007 at 23:14
šime, javi nam adresu te stranice da malo pogledamo, po tvojim postovima se da zakljuciti da znas dosta o ovoj tematici i da te to zanima, pa mi se cini da ce stranica bit i vise nego zanimljiva a i poucna

Pisi web adresu da vidimo
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2007 at 00:43

  da je stranica gotova, vi biste vec znali za nju.

ali nece to tak brzo izac, jer radim samo povremeno na njoj, ali kad tad...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2007 at 21:54
 Ja se trudim ne jesti uopce poslije 7, 8 najkasnije iako sam budna do š, 2. Ali... zato kad ujutro napadnem frizider.....
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2007 at 22:37
Ujutro je i dobro cim vise uh utrpat u sebe, naravno u nicem ne treba pretjerivat, a kako uspijes ne jest poslije 20 h?
šta ne ides nikad na trening poslijepodne? Jer to bi znacilo da nista ne jedes poslije treninga

Ja cesto idem oko š9:30-20 h  na trening pa onda jedem oko 2š:30 - 22:30 h kako kada obrok poslije treninga
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 13:24

 E vidis, to je moj najveci problem, jer treniram od š9-2š h.

Svojevremeno sam i pokrenula temu vezanu uz tu veceru. Pojedem jabuku ta 3 dana kad treniram navecer. Ili proteine. Zavisi kak sam raspolozena.

A kako izdrzim? Heheh, grizem sve oko sebe!

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 14:43
A neznam bas da li je dobro zanemariti taj obrok poslije treninga, jer to je osim dorucka zapravo najvazniji obrok 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2007 at 11:11

 Da, znam, ali jabuka mi je dovoljna.

Jucer sam pojela 50 g posnog sira s pola jogurta s jagodama.

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 12:09
 Jel ok kao medjuobok popiti/pojesti kombinacija...posni sir+jogurt od jagode+jagode+banana-sve u mixer i onda k'o shake to napraviti?
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 15:37
 Pa i nije bas "meduobrok". Meni to zvuci bolje kao lagana vecera i to nakon treninga kad mi se nista ne jede.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 17:13
 Pa ono, moze bit i medjuobrok i lagana vecerica, nema nis lose u tome
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.