New Posts New Posts RSS Feed - Wow
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Wow

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:03
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Imaš decka više godina


ne više...

al ne kužim cemu
LiveStrong
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:04
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Imaš decka više godina




što je tu cudno?

Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:05
  E pa vecini curi smeta da im decko ode nekam 2x tjedno recimo i nemaju bas same nekaj pametno za radit, nit neznaju kaj bi.........govorim iz iskustava svojih i svih ljudi koje znam manje vise da su stalno izlozeni prigovorima.....

 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:07
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Imaš decka više godina


ne više...

al ne kužim cemu


pa zbog tog kaj ih zajebavate i nedate disat eto zasto........


Salim se iako je mozd ai istina jer je to tak..........
al i onak vas malo provociram, pocevši od prvog komentara na zmajevu poruku......... kad ste ko neke da ne velim kaj, cim spomene neko nekaj protiv zenskog roda odma se dignete na noge i kopate oci znal sam da bu se jedna bar javila
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:08
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Imaš decka više godina




što je tu cudno?



 ja ne kuzim sto je tu cudno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:11
Ma, ja nikad nisam imala problema u vezi;

al ozbiljno, bila sam u vezama - dvije po dvije godine, sad zadnja 3 godine i neeee znaaaaam što znaci imat nerazumjevanja, što su svađe; evo, prekinula sam još prošle godine s bivšim, idem sutra na kavu s njim, makar ima curu vec 8mjesec i više...cujemo se, pricamo o tome kak da rješi sranja koja mu se dese jer njegova to ne kuži i tak...ipak we go way back!
tolerancija, razumijevanje, dobar sex, decko kuhar... ... kud ceš bolje al, ono, ljudi se mijenjaju, pa se razdvoje, to se meni dogodilo, nismo si bili tak potrebni više; ali, ono, rijetkima to uspije ostat prijatelji

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:16
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Imaš decka više godina


ne više...

al ne kužim cemu


ma ništa ništa
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:42

Originally posted by zika zika wrote:

Ma, ja nikad nisam imala problema u vezi;

al ozbiljno, bila sam u vezama - dvije po dvije godine, sad zadnja 3 godine i neeee znaaaaam što znaci imat nerazumjevanja, što su svađe; evo, prekinula sam još prošle godine s bivšim, idem sutra na kavu s njim, makar ima curu vec 8mjesec i više...cujemo se, pricamo o tome kak da rješi sranja koja mu se dese jer njegova to ne kuži i tak...ipak we go way back!
tolerancija, razumijevanje, dobar sex, decko kuhar... ... kud ceš bolje al, ono, ljudi se mijenjaju, pa se razdvoje, to se meni dogodilo, nismo si bili tak potrebni više; ali, ono, rijetkima to uspije ostat prijatelji
 

dobro netribas me vise opisivat

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:52
o, pa ima vas više takvih

ko bi reko pa di si zmaj, šta ima
LiveStrong
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:55

pa tu san ja,prisutan stalno

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 08:27
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  jeste brijali na D&D ? ja bila jednom s deckom koji je to igrao, onako sastajali se svaki treci dan , totalna ekipa debila, par puta sam im uletila, namjerno, samo da ih podjebavam, pa su me izbacili, kao muška igra, ljudi polude od toga i te šprehe, dobio nogu, pa nek se igra i zamislja svoj alter ego ...



I sad si ti frajerica jer si ga spucala a on debil jer ima neku zanimaciju?Tak i tvoje vjezbanje svaki drugi dan il kolko moze bit nenormalno nekom, al ak to volis ti se ne sprda neko jer je to tvoje veselje...
  I onda meni veliš get a life . Nemaš pametnijeg posla pa njih zajebavas dok igraju igru umjesto da si si našla zanimaciju neku........
, ajde da svaki dan igraju,al ak svaka 3 dana igraju pa kaj....il je trebal tebe zabavljat od 0-24 da ti nebu dosdno.




ma ne, ne ne zato jer ima zanimaciju, zato jer je bio papak,  cura mu pijana s tri frendice uleti dok igra D&D  , i umjesto da se napije s nama i prijateljima on se naljuti, kao ozbiljna mu igra... ahhhahahhaha ma nije vrjedno spomena, kad bi pricala kakve pizz sam mu slagala just for fun, ispala bi nenormalna, a sto se tice moje teretane, ja mislim da je itekako bio za to... ipak kad me vidi golu zna zasto je to tako :)


a i nisam bas bila tad tolki fanatik, to sam pocela ozbiljnije kad sam se odjavila od alkoholizma
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 10:25
Evo ga na, sad je on papak jer ne pije alkohol i ne zeli se
unistavat neg se ko pristojan decko zna zabavljat bez
alkohola.......Eh ena, Ena.......

kak sam rekel, becka škola, pristojini i dobri decki ne
prolaze, treba se napijat, bit kreten, bahat , napuhan i
ponašat se ko muški gad da bi bio dovoljno frajer u ženskim
ocima....
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 10:26
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


kak sam rekel, becka škola, pristojini i dobri decki ne
prolaze, treba se napijat, bit kreten, bahat , napuhan i
ponašat se ko muški gad da bi bio dovoljno frajer u ženskim
ocima....


FAIL
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 10:28
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


kak sam rekel, becka škola, pristojini i dobri decki ne
prolaze, treba se napijat, bit kreten, bahat , napuhan i
ponašat se ko muški gad da bi bio dovoljno frajer u
ženskim
ocima....


FAIL


Ti si ocito među rijetkima, tak da bum tebe izuzel iz te
price

A i kaj ne vidis da provociram Enu kad me ozbiljno
shvaca , tak da nisma bas ozbiljan
kad to pišem, al trudim se bit    .

Inace da i je tak , a je vrlo cesto....curama su normalni
decki dosadniii..... ja se nikad nebi ponašao ko gad il
tak nekaj da i je tak....., jer to nit neznam ni bi zelio
bit takav pa
makar nikad ne imao curu....

Edited by The Phoenix
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 12:09
 meni je moja sinoc nesto pricala.ja san joj reka neka skrati pa smo se zakacili nije me tila ni poljubit vise,a danas se kao misli ocemo se vidit
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 16:04
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 meni je moja sinoc nesto pricala.ja san joj reka neka skrati pa smo se zakacili nije me tila ni poljubit vise,a danas se kao misli ocemo se vidit


love issue
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.