New Posts New Posts RSS Feed - Wow
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Wow

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
crnka97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crnka97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2010 at 23:10
A jel neko igra Sims3?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 08:54
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

e pa nek ti netko napravi ovo http://www.youtube.com/watch?v=EeyQPiML3Zc


možda je poslje njoj napravio isto što i monitoru
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 10:18
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

e pa nek ti netko napravi ovo http://www.youtube.com/watch?v=EeyQPiML3Zc


možda je poslje njoj napravio isto što i monitoru


ahahahahaha..... ma nije...sigurno je papak ... nebi mu inace to napravila.....
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 10:35
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

e pa nek ti netko napravi ovo http://www.youtube.com/watch?v=EeyQPiML3Zc


možda je poslje njoj napravio isto što i monitoru


ahahahahaha..... ma nije...sigurno je papak ... nebi mu inace to napravila.....




baš je lik jazavac, šteta monitora
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 12:22

 ja mislin da je fejk,al eto  

e i ako mu je od cure vazniji wow j***s takvog lika



Edited by zmaj
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 16:43
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ja mislin da je fejk,al eto  


e i ako mu je od cure vazniji wow j***s takvog lika




Ma fejk je sigurno.........
A ak mu je vazniji wow od cure, što nije nemoguce, sama si
je kriva kad se ocito ne potrudi dovoljno i nije dovoljno
maštovita da ga zainteresira više od Wow-a.
Kaj da s njom šeherezadu gleda kad ova niš drugo ne
zna.......tak da bolje da je se riješi na ovaj nacin...
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 21:09
  ah đizs , get a life
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 21:11
  jeste brijali na D&D ? ja bila jednom s deckom koji je to igrao, onako sastajali se svaki treci dan , totalna ekipa debila, par puta sam im uletila, namjerno, samo da ih podjebavam, pa su me izbacili, kao muška igra, ljudi polude od toga i te šprehe, dobio nogu, pa nek se igra i zamislja svoj alter ego ...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 21:18
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  ah đizs , get a life


Kaj sam nekaj krivo rekel?to je tak ocigledno ak mu je to važnije od cure, jednostavno nije to cura za njega i bok......
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 21:22
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  jeste brijali na D&D ? ja bila jednom s deckom koji je to igrao, onako sastajali se svaki treci dan , totalna ekipa debila, par puta sam im uletila, namjerno, samo da ih podjebavam, pa su me izbacili, kao muška igra, ljudi polude od toga i te šprehe, dobio nogu, pa nek se igra i zamislja svoj alter ego ...



I sad si ti frajerica jer si ga spucala a on debil jer ima neku zanimaciju?Tak i tvoje vjezbanje svaki drugi dan il kolko moze bit nenormalno nekom, al ak to volis ti se ne sprda neko jer je to tvoje veselje...
  I onda meni veliš get a life . Nemaš pametnijeg posla pa njih zajebavas dok igraju igru umjesto da si si našla zanimaciju neku........
, ajde da svaki dan igraju,al ak svaka 3 dana igraju pa kaj....il je trebal tebe zabavljat od 0-24 da ti nebu dosdno.


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 21:23
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  jeste brijali na D&D ? ja bila jednom s deckom koji je to igrao, onako sastajali se svaki treci dan , totalna ekipa debila, par puta sam im uletila, namjerno, samo da ih podjebavam, pa su me izbacili, kao muška igra, ljudi polude od toga i te šprehe, dobio nogu, pa nek se igra i zamislja svoj alter ego ...



I sad si ti frajerica jer si ga spucala a on debil jer ima neku zanimaciju?Tak i tvoje vjezbanje svaki drugi dan il kolko moze bit nenormalno nekom, al ak to volis ti se ne sprda neko jer je to tvoje veselje...
  I onda meni veliš get a life . Nemaš pametnijeg posla pa njih zajebavas dok igraju igru umjesto da si si našla zanimaciju neku........
, ajde da svaki dan igraju,al ak svaka 3 dana igraju pa kaj....il je trebal tebe zabavljat od 0-24 da ti nebu dosdno.




haha.. pa ja kad sam prije igrao stolni nogomet... isao bi sa curom(bivsom) van , a u tom kaficu stol bio, i ja bi 3,4 sata igrao a ona nek gleda
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 21:33
  Pa kad se same neznaju zabavljat pa su ljubomorne, nedaj bog da je tebi super i zanimljivo nekaj a da to ne ukljucuje nju
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 21:45
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Pa kad se same neznaju zabavljat pa su ljubomorne, nedaj bog da je tebi super i zanimljivo nekaj a da to ne ukljucuje nju


thheeeeeeeeeeeeeee



da, i onda se što dogodi?!?

ja svojeg potjeram neka ide k deckima gledat tekmu, hocu bit sama u kuci, odmorit se malo...e, sad on baš ne bi sad kad ga tjeram, on ce ostat doma da ja nebudem sama...

kak ste vi muški smotani

a da sam ga tjerala da bude doma bila bi špreha, cura sere, ne pusti me nigdje... ovo-ono... mah
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 21:49
  Ostal je jer zna da bus mu prvi put kad bus mrzovoljna pocela srat da ga nema doma i da stalno s deckima gleda tekme......tak da siroti iz strha i navike koju si mu usadila nejde nikam.....

simple as that......

zadovoljna?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 21:56
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Ostal je jer zna da bus mu prvi put kad bus mrzovoljna pocela srat da ga nema doma i da stalno s deckima gleda tekme......tak da siroti iz strha i navike koju si mu usadila nejde nikam.....simple as that......zadovoljna?




mooooooožda, ne znam ja kaj si on misli...al to mi je par puta napravil i bila sam tak živcana, više nego da je zgibal ... ma znaš, nakon par godina veze, ko da mi je bitno jer je doma il nije, lijepo je meni tih par sati bit sama ionako sam se bolje kužila u sport od svih svojih bivših, jedino su zbog pive i deckiju išli

meni je najbitnije da kad ja zovem njega kad negdje zaglibim, da on dođe po mene, pokupi nešto što mi treba..bla bla...znam da ne ce bit sretan kaj ce trebat vozit na drugi dio grada il sto cuda napravit, al to je tak - usluga za uslugu
a ne da kad ga trebam nije tam, ima drugog posla, eeeee... onda moš zaboravit      
LiveStrong
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:01
Imaš decka više godina
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.