New Posts New Posts RSS Feed - work hard,play hard
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

work hard,play hard

 Post Reply Post Reply
Author
daisymiller View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote daisymiller Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: work hard,play hard
    Posted: 05 Studeni 2014 at 15:38
Postala sam nova FITovka sinoć, iščitala forum, blogove i doznala puno zanimljivih činjenica o prehrani, vježbanju, zdravom životu. Dugo sam vremena tražila oblik tjelovježbe koji mi neće dosaditi za par tjedana i jedva čekati da prođe tih mjesec dana koliko sam uplatila članarinu da mogu odustati. Na podužem popisu je joga, zumba, step aerobik (haha), pole dance i da ne nabrajam dalje...
Pronašla sam se u vježbanju uz odličnog trenera i evo već protječe drugi mjesec kontinuiranog rada tri puta tjedno,a ja jedva čekam svaki sljedeći trening.
Uz vježbanje dolazi prirodno i svijest o vlastitom tijelu, pravilnom držanju i hrani koju unosim u sebe. To je i primarni razlog zbog kojeg sam tu, da vidim kako se fitovci hrane, što jedu nakon treninga, koje količine itd,itd.
To je to, a ja se bacam na copy-pejstanje jelovnika i pisanja popisa za dućan
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2014 at 08:05
Pozdrav
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.