New Posts New Posts RSS Feed - winstrol
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

winstrol

 Post Reply Post Reply
Author
winstrol View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 27 Ožujak 2018
Location: hr
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote winstrol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: winstrol
    Posted: 27 Ožujak 2018 at 18:54
pozz ljudi evo ovako imam par pitanja vezana za winstrol..prije jedno cca 10 god bio sam jako debel oko 120 kg na 170cm,nakon sto sam smrsavio i krenuo u teretanu najnize s kilazom sto sam pao to je bilo prosle godine 73 kg..muci me to sto imam mali visak koze,i ubija me u pojam sto s obzirom koliko dugo idem u teretanu rezultatit nisu toliko vidljivi,bar ne meni..i danas mi je kolega na poslu ubacio bubicu u uho da moze nabavit winstrol..sad mene zanima tocno sta je to,kako se to pravilno uzima,koliko,dal se uzima jos nesto s tim,dal se moze umanjit visak koze s tim ?ne bih htio da izgledam kao oni likovi na youtubu di im koza visi ko neka plahta,kakvi su rezultati i nakon koliko? ne zelim se nadat necemu i ostat razocaran..kopka me to Shocked
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2018 at 19:30

Ne usudim se davati savjete u vezi toga jer nisam stručnjak (iako doma uredno čuvam svoj Doručak šampiona Tongue) ali se usudim dati jedan razuman savjet u ovom slučaju, a to je - odustani od toga odmah jer imaš totalno krive razloge i motive.

Ne znam koliko godina imaš i o kolikom se višku kože uopće radi, ali ako se baš radi o malom višku koji se može rješiti pametnim treningom, dobrom prehranom i strpljenjem onda....baci tu bubu iz uha i počni trenirat i jest mudro.

Ako je višak kože veći, vjerojatno neće ići bez operacije.

A ako ti je sve ovo na jedno uho unutra, a drugo van ... onda je to tvoj izbor, šta da ti radim, to je danas ionako trend ko što je pred par godina bio whey, valjda ne možeš ni počet trenirat bez winstrola i ostalog (treba znat podić bench sa 60 kg na 80 kg, taj skok u kilaži može samo kemija potaknut Wacko)...... samo budi pametan pa nađi nekog stručnog sa dovoljno uspješne prakse ... btw. sumnjam da je to kolega s posla.







Edited by Gym_girl - 30 Ožujak 2018 at 19:32
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2018 at 07:50
Ja sam procitao i nisam imao sto pametno uopce napisat..
Nevjeroj. mi je sto cujem oko sebe, a i sto citam, tako da sam vjeroj. na to sve vec otupio.

Ljudi zaista nisu svjesni da im ciklus od 30dana takvih jednih "bezazlenih" pilula, moze ostavit irevirzibilne posljedice i probleme s kojima ce se morat nosit do kraja zivota.

Pari da su to tic-tac bomboni, a ne "aas" koji mjenjaju struktru prirodnog hormonalnog panela, time naravno ostavljaju sto kratkorocne, sto moguce dugorocne posljedice po psihu, a i samo zdravlje generalno. 

Nijedan winstrol ili bilo koja tableta nece ti pomoc u zatezanju viska koze, pomoci ce kreme eventualno ako situacija nije jako losa... Ako vec sada ima puno viska koze i nije se povukla, najcesce je jedina preostala opcija ici pod noz.

Isto tako valja reci ni da jedan steroid ne daje "misice, ili topi salo.." 
Stvara samo pogodnije okruzenje, koje bez zaista adekvatnog treninga i ishrane nema smisla, jer 97% ljudi i naturalnih vjezbaca ne zna kako da iskoristi resurse koje mu je priroda dala (citaj. ne zna da trenira adekvatno i koristi ciljane misice sa nekakvom konekcijom, i ne razumije osnove ishrane).
Kada misic ne znas koristis i povezat trening skupa s prehranom, ni nekoliko grama u "bulji" nece dat rezultate kao prirodnom vjezbacu pored koji zna tocno sto radi..

Tako da iskren i dobronamjeran savjet, mani se corava posla..
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2018 at 12:28


Čitam ovo i mislim si.....još će ljudi pomislit da djecu tjeram u kemiju. U odnosu na post iznad, kao da nisam bila dovoljno jasna u svom stavu, Cele je malo ozbiljniji od mene Clown

Dakle da, slažem se, manite se svi koji čitate ovo ćorava posla, ali s obzirom da sam svjesna da onome koji si nešto zabrije u glavu bez obzira što neki forumaši prkljaju nema spasa onda barem ne slušajte svakakve "stručnjake" s posla i ostale koji o tim stvarima samo googlaju....

Dalo bi se pisati o ovoj temi, postalo je to pošast kojoj ne vidim kraja.....ljudi, prvo naučite trenirat i jest kako spada, dajte si vremena....strpljenje je zlato Smile 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.