New Posts New Posts RSS Feed - Whey
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey

 Post Reply Post Reply
Author
Hypno View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hypno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Whey
    Posted: 11 Listopad 2013 at 11:45
Prijatelj je kupio whey prije nekih 5 mjeseci i otvorio ga. Posto je prestao da trenira htio bi meni to prodat. Ali nemoze nac na kanti do kad mu je rok trajanja. Pa sam htio pitat dali mogu to slobodno pit posto je bio toliko otvoren i posto postoji mogucnost da mu je mozda i rok isteko.
Radi se o MVP pro whey.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 11:47

Moralo bih negdje pisati..Sumnjam da nisu otisnuli :/
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 11:49
Na kantici je otisnuto pa se malo teže primjeti jer je iste boje ...probaj malo detaljnije pogledati
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Hypno View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hypno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 12:28
nismo uspjeli nac utisnut rok trajanja. mozda je ispod etikete pa cemo i tamo zavirit.
Nego imam jos jedno pitanje. Nebi gnjavio nego sve sto sam pronasao je da neki kazu ovako neki onako pa vise ni sam neznam.
A vezano je za kreatin i pauza prilikom uzimanja.
Neki kazu obavezna pauza. 
A neki kazu ako uzimam 5g dnevno da mi netreba pauza.Ja ga uzimam 5g poslje treninga u pwm i tako vec nekig 6 mjeseci. Dali da sad napravim pauzu i koliko ili mogu ovako nastavit?
Unapred hvala na odgovorima :)



Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 12:34
Originally posted by Hypno Hypno wrote:

nismo uspjeli nac utisnut rok trajanja. mozda je ispod etikete pa cemo i tamo zavirit.
Nego imam jos jedno pitanje. Nebi gnjavio nego sve sto sam pronasao je da neki kazu ovako neki onako pa vise ni sam neznam.
A vezano je za kreatin i pauza prilikom uzimanja.
Neki kazu obavezna pauza. 
A neki kazu ako uzimam 5g dnevno da mi netreba pauza.Ja ga uzimam 5g poslje treninga u pwm i tako vec nekig 6 mjeseci. Dali da sad napravim pauzu i koliko ili mogu ovako nastavit?
Unapred hvala na odgovorima :)




Ne potrebna je ako nisi punjenja radio :) Jao sada si me sjetio da moram popiti zab sam ujutro na tašte hahahah
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Hypno View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hypno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 12:41
Nisam ne radio punjenje nego sam odma startao sa 5 g na dan.  Znaci nemoram raditi pauzu.
Hvala puno na pomoci.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 12:42
Ne trebaš :) 

Ništa stari živio ! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Hypno View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hypno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2013 at 23:43
Jel netko upoznat s ovim proizvodom PRO-10 WHEY PROTEIN ?  Cijena mu je dobra 498 kn za 4 kg. Prvi put vidim tu firmu.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 10:00
Originally posted by Hypno Hypno wrote:

Jel netko upoznat s ovim proizvodom PRO-10 WHEY PROTEIN ?  Cijena mu je dobra 498 kn za 4 kg. Prvi put vidim tu firmu.


Mozda i postoji razlog zasto je prvi puta vidis - ja se ne bih igrao sa tim no name brandovima jer tko zna sto sve zavrsi u toj kanti.

Radije se drzim provjerenih brandova sa koliko toliko ok cijenom.
Back to Top
Hypno View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hypno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 09:52
Dali je bitno ako pomjesam mjericu wheya sa 2 dcl vode ili sa 5 dcl vode u pwm?
Ja stavljam u 5 dcl a kolega mi govori da sam u krivu i da tako nije dobro. Pa bi volio cuti vase misljenje.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 10:14
Originally posted by Hypno Hypno wrote:

Dali je bitno ako pomjesam mjericu wheya sa 2 dcl vode ili sa 5 dcl vode u pwm?
Ja stavljam u 5 dcl a kolega mi govori da sam u krivu i da tako nije dobro. Pa bi volio cuti vase misljenje.

MIslim da to nema veze.
Slobodno pij kako ti više odgovara - s manje ili više vode..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 18:12
Ja sam pio Pro-10 Whey Isolate krajem Listopada i u Studenom. Sasvim solidan protein, okus čokolada je ok, jagoda je nekako kemijska. Odlično se topi, nema grudvica. Pro-10 su vrlo dobri proizvodi, koristim još uvijek njihov AAKG, koristio sam BCAA, Acai i Ginseng. Sad sam prešao na Myprotein proizvode jer su bolje cijene pa si samim time mogu priuštiti više proizvoda za iste ili manje novce.

Ako proteini i suplementi nisu razvikani na Balkanu i ne dolaze s brošurama s nabildanim bicepsima i sisama koje ispadaju na sve strane, to ne znači nužno da su lošiji.

Također, preporučio bih ti da proteine piješ s vodom i sa što više vode. To je najlakši način da povećaš unos tekućine. Dok ja popijem svoje amino, tablete, shakeove... složi se 3-3.5 litre vode dnevno, plus još koja čaša mimo toga i eto mene preko 4 litre dnevno.


Edited by Goranchero - 13 Sijecanj 2014 at 18:16
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.