New Posts New Posts RSS Feed - Whey
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey

 Post Reply Post Reply
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Whey
    Posted: 28 Travanj 2013 at 21:42
Ovako imam novaca da kupim whey od ON-a ono veliko pakiranje od 4,5 kg . Izracunao sam da bi me to izašlo 200 kn/ 1 kg, pošto imam onaj popust. Nisam siguran kolika ja apsorbcija , ali nije bzvz najprodavaniji i svi ga preporucuju.
Pošto mi dolazi matura smanjujem treninge, ali kad završi imam 4 mj. prije faksa i htio bi dobiti nekih 5 kg .
Što mislite , da ili ne ?

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2013 at 21:50
Brle, pa mislio sam da si upoznat vec sa whey protein-om i njegovom primjenom.
Jesi li koristio koji whey protein do sada?

Ako nisi, i želiš dobar PWM - probaj Optimum-ov whey protein.
100% Whey Gold Standard 4,5 kg od Optimuma je uvjerljivo jedan od najboljih i najprodavanijih whey protein-a kod nas, a i vani.


Edited by Zoki - 28 Travanj 2013 at 21:51
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2013 at 22:22
Sad kad si ovo napisao izgledam kao pocetnik xD.
Od whey-a sam koristio scitec i twinlab.
Nisam siguran dali da uzimam ovoliko pakiranje , iako se najviše isplati.
Ispred mene je ljeto i u to vrijeme uvijek pokvarim formu ( alkohol, hrana , prošle godine skoro nisam trenirao tijekom ljeta zbog vrucina ).
Iako sam okrenuo tu pricu za skoro 180 stupnjeva nisam još siguran dali cu se odreci alkohola u potpunosti. Pa zato pitam
Back to Top
Amigo24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amigo24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2013 at 14:07
meni je MVP 3G jako dobar..znam da ce neki reci da je sranje, ovo ono, ali ja sam ih probao više vrsta i nekako mi najbolje ovaj leži. Okusi su dobri, lako se muti,  ima dobar udio proetina u jednoj mjerici, i što je najbitnije vide se rezultati ukoliko se kombinira pravilno s prehranom, vježbom i odmorom ;)
"Dobar je Martin, skupija je dosta vojnika oko sebe, izgleda da im tumaci kako mogu pobici."
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2013 at 18:03
Originally posted by Amigo24 Amigo24 wrote:

meni je MVP 3G jako dobar..znam da ce neki reci da je sranje, ovo ono, ali ja sam ih probao više vrsta i nekako mi najbolje ovaj leži. Okusi su dobri, lako se muti,  ima dobar udio proetina u jednoj mjerici, i što je najbitnije vide se rezultati ukoliko se kombinira pravilno s prehranom, vježbom i odmorom ;)
Ne kažem ja da je sranje , al nije 100 % kao whey od ON-a.
Cak bi me ovo pakiranje izašlo 200 kn po 1 kg , fora je ta da neznam dali da uzmem ili ne 
Back to Top
Amigo24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amigo24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2013 at 21:39
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Originally posted by Amigo24 Amigo24 wrote:

meni je MVP 3G jako dobar..znam da ce neki reci da je sranje, ovo ono, ali ja sam ih probao više vrsta i nekako mi najbolje ovaj leži. Okusi su dobri, lako se muti,  ima dobar udio proetina u jednoj mjerici, i što je najbitnije vide se rezultati ukoliko se kombinira pravilno s prehranom, vježbom i odmorom ;)
Ne kažem ja da je sranje , al nije 100 % kao whey od ON-a.
Cak bi me ovo pakiranje izašlo 200 kn po 1 kg , fora je ta da neznam dali da uzmem ili ne 


Mislim da nigdje kod nas neceš, (bar koliko ja znam) ni naci takvo nešto za 200 kn - 1kg. Tako da moj prijedlog je uzmi, probaj, pa javi i nama drugima da vidimo što to je! ;)
"Dobar je Martin, skupija je dosta vojnika oko sebe, izgleda da im tumaci kako mogu pobici."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.