New Posts New Posts RSS Feed - Whey protein + mlijeko .. komba?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey protein + mlijeko .. komba?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 09:25

Da, nevalja ti whey prije spavanja.

Ja whey uzimam ujutro po jednom receptu šta sam vidio na forumu i totalno mi je to otkrice. I poslje treninga sa vodom. No dobro, meni je u cilju skinut masno sa sebe.

Ujutro ga pijem:
U zeleni caj stavim 30g whey-a i unutra ubacim 200g zobenih

Poslje treninga:
ubacim u vodu i uz to mrknem grožđani šecer iz dm-a

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 13:43
Originally posted by Omen Omen wrote:

Ujutro ga pijem:

U zeleni caj stavim 30g whey-a i unutra ubacim 200g zobenih

Poslje treninga:
ubacim u vodu i uz to mrknem grožđani šecer iz dm-a



Ovo prvi put vidim da netko pije ujutro zeleni caj s wheyom.. ne kažem da nije dobro samo još nisam vidio tu kombinaciju do sada..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 14:12
uopce necu to sutra probati! ihihih
Strong is the new skinny.
Back to Top
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 14:31
 Isprva sam i ja bio skeptican o toj kombinaciji ali sam se ugodno iznenadio.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 15:06
Jel još netko probao kombu: zeleni caj + whey + zobene ? 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 15:46
  Eto i da se ja malo javim

Prvo imam jednu kombinaciju za posni..ja u njega nekad stavim malo hrena. Totalno drugi okus, a inace i volim malo ljuto.

Drugo imam pitanje: što ako je trenting navecer. Ja sam inace oko 22h gotova sa treningom. Onda uzemem whey sa vodom..jel to ok?
pazim da ne odletim..
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 16:01
Originally posted by Tica Tica wrote:

  Eto i da se ja malo javim

Prvo imam jednu kombinaciju za posni..ja u njega nekad stavim malo hrena. Totalno drugi okus, a inace i volim malo ljuto.

Drugo imam pitanje: što ako je trenting navecer. Ja sam inace oko 22h gotova sa treningom. Onda uzemem whey sa vodom..jel to ok?


Uzmi i dekstroze s tim, barem 0.5 g po kilogramu, dakle ako imaš 60 kg ide 30 g dextroze
Rijeąeno na PM.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 17:24
 Whey poslije treninga, prije spavanja ne :)) Ujutro da....a i 2 sata prije spavanja se ne jede jer ja barem ne mogu spavat ... a što se tice posnog...odlicna kombinacija sa nekom vockom, ili tunom netko?
Sve je to fino, samo jest jest jest :))
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 17:29
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

 Whey poslije treninga, prije spavanja ne :)) Ujutro da....a i 2 sata prije spavanja se ne jede jer ja barem ne mogu spavat ... a što se tice posnog...odlicna kombinacija sa nekom vockom, ili tunom netko?
Sve je to fino, samo jest jest jest :))
 

Oš rec da se whey ne pije poslje treninga? (možda sam krivo shvatio, cudno je sastavljena recenica)
Back to Top
metabaron View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote metabaron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 18:51
Hm, a da li je veliki bed ako jedeš polumasni sir?
Vidim da se prica samo o posnom siru?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 19:11
Originally posted by Omen Omen wrote:

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

 Whey poslije treninga, prije spavanja ne :)) Ujutro da....a i 2 sata prije spavanja se ne jede jer ja barem ne mogu spavat ... a što se tice posnog...odlicna kombinacija sa nekom vockom, ili tunom netko?
Sve je to fino, samo jest jest jest :))
 

Oš rec da se whey ne pije poslje treninga? (možda sam krivo shvatio, cudno je sastavljena recenica)


ne želim to rec naravno :))
ma nabrzaka sam pisao mišljenje taman sam odlazio na marendu s posla pa nisam išao za tim...al stvarno tako izgleda.
Whey poslije treninga NIKADA, Tokom treninga treba to pit hehehehehEE
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 19:26
  soner hvala..

znaci samo da rezimiram (možda sam plava)..
trening mi je gotov oko 22h, nakon toga popijem whey sa vodom i dekstrozom :)
spavati i onako idem poslije ponoci...jel to onda ok? ili da to izbjegavam..
pazim da ne odletim..
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2010 at 01:51

Originally posted by Tica Tica wrote:

  soner hvala..

znaci samo da rezimiram (možda sam plava)..
trening mi je gotov oko 22h, nakon toga popijem whey sa vodom i dekstrozom :)
spavati i onako idem poslije ponoci...jel to onda ok? ili da to izbjegavam..
 

ne kompliciraj si život, neš ništa postici niti izgubiti ako ne popiješ whey iza treninga, pogotovo navecer i k tome još prije spavanja. Radije pojedi pošteni kruti obrok i cao, ili popij taj whey s dexom i kasnije još bar jedan kruti.

Jer u protivnom ne iskoristiš mogucnost kvalitetnije pohrane i iskorištavanja nutrijenata koju inace imaš ako tokom dana odradiš trening, buduci da u tvom slucaju odmah odeš spavat a tijelo bi ko spužva upijalo sve što ubaciš u njega.

Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2010 at 06:53
  ok Thorn..thanks..

probat cu malo pomaknuti treninge ranije..ali odgovara mi to vrijeme..znaci samo hranu treba prilagoditi i to je to.. :)
pazim da ne odletim..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2010 at 13:06
Ili bolje popij taj whey s dekstrozom tijekom treninga
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2010 at 13:07
ajde pokušat cu..tnx iluvatar
pazim da ne odletim..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.