New Posts New Posts RSS Feed - whey protein ipak opasan ???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

whey protein ipak opasan ???

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2011 at 15:40
samo whey, whey je zakon...
Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
Marx07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marx07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 10:31
Kao prvo Whey je opasan i svi proteini na bazi sirutke.Odite kod bilo kog nutricionista ili lijecnika pa pitajte.Svaki dodatak prehrani na bazi sirutke mora se pit 3 mjeseca i onda stanka jer je stetno za organe.

U svijetu WHEY je ispitalo mozda 2 ministarstva zdravstahttp://.youtube.com/watch?v=vEUHGR735Rg

Ja sam vaterpolist 11 godina sada mi je 18 i uzimam Herbalife shake koji je  zdrav 81 ministarstvo zdrastva u cijelom svijetu su ga ispitali i potvrdili da nema nikakvih nuspojava. Imam vrhunske rezultate a i svi sportasi ga piju cijela barcelona,spartak moscow,inter milan,L.A Galaxy...

Dobit ce te rezultate s wheyom prije al ce te  s 40 bit starci s objesenim misicima
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 13:36
Originally posted by Marx07 Marx07 wrote:

Kao prvo Whey je opasan i svi proteini na bazi sirutke.Odite kod bilo kog nutricionista ili lijecnika pa pitajte.Svaki dodatak prehrani na bazi sirutke mora se pit 3 mjeseca i onda stanka jer je stetno za organe.

U svijetu WHEY je ispitalo mozda 2 ministarstva zdravstahttp://.youtube.com/watch?v=vEUHGR735Rg

Ja sam vaterpolist 11 godina sada mi je 18 i uzimam Herbalife shake koji je  zdrav 81 ministarstvo zdrastva u cijelom svijetu su ga ispitali i potvrdili da nema nikakvih nuspojava. Imam vrhunske rezultate a i svi sportasi ga piju cijela barcelona,spartak moscow,inter milan,L.A Galaxy...

Dobit ce te rezultate s wheyom prije al ce te  s 40 bit starci s objesenim misicima

Kako znaš da je opasan?Svaki whey je prošao odobrenje hzzo,mimo toga da si agent prodaje herbalife kojemu je pijenje istoga uništilo dio mozga za logiku pa sam ja zakljucio da herbalife ima teških metala koji u kratkom periodu konzumacije uzorkuje poremecaj logickog sklopa i motorickog.Konzumiranjem herbalife-a postajete minimalno-izuzetni.


Meni je brat izripan a on zna šta prica,meni je od prijatelja sestra doktorica a ona zna šta prica.,ako pije neki nogometaš poznati mora da je dobro....itd ne zaboravi da vecina tih super nogometaša koristi steroide posebno pripavljene da bi odgovarale pojedincu kao i cijela NBA liga.Poseban osvrt na košarkaše - svake godine prisustvujem doping kontroli koja se obavlja....u wc-u našeg objekta,toliko o tome.


Unatoc internetu i toliko informacija ljudi funkcioniraju kao u ona vremena kada je na sredini sela udarcima u bubanj glasnik oglašavao nove vijesti od cara..cujte i pocujte studije su rekle....

Prije citanja ili copy-paste studija dajte informacije koje moraju ici uz te studije i sastavni su dio cijeloga izvještaja,da li je studija dio neovisnoga labaratorija ili univerziteta,da li je studija dio naukovanja studenata ili je sponzorirana od vanjskih subjektata i kojih ili je od njih država zatražila analizu u ime trece strane,tek nakon tih elemenata možemo govoriti o vrijednosti provedene studije.Od whey-a ljudska glupost je štetnija,ja biram whey.


Ova udruga koja promice štetnost wheya ima svoju pjesmu:





Edited by Igor - 13 Travanj 2012 at 14:28
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 17:26
bravo igore ovi ovde marx ocito predstavlja herbalife
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 18:23

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

bravo igore ovi ovde marx ocito predstavlja herbalife

Zahvaljujem,ocigledno da im nešto urade na tim "motivacijskim seminarima" pa postanu Herablife Drone.

Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 18:30
Originally posted by Marx07 Marx07 wrote:

Kao prvo Whey je opasan i svi proteini na bazi sirutke.Odite kod bilo kog nutricionista ili lijecnika pa pitajte.Svaki dodatak prehrani na bazi sirutke mora se pit 3 mjeseca i onda stanka jer je stetno za organe.

U svijetu WHEY je ispitalo mozda 2 ministarstva zdravstahttp://.youtube.com/watch?v=vEUHGR735Rg

Ja sam vaterpolist 11 godina sada mi je 18 i uzimam Herbalife shake koji je  zdrav 81 ministarstvo zdrastva u cijelom svijetu su ga ispitali i potvrdili da nema nikakvih nuspojava. Imam vrhunske rezultate a i svi sportasi ga piju cijela barcelona,spartak moscow,inter milan,L.A Galaxy...

Dobit ce te rezultate s wheyom prije al ce te  s 40 bit starci s objesenim misicima
ja sam neki dan išao na testiranje postotka masti, i ženska mi pocne brijati o herbalifeu:
prva stvar, to što netko reklamira neki proizvod ne znaci da ga i koristi. Barcelona ga reklamira, ali zar ti stvarno misliš da ga i koriste???
Drugo, kad sam joj rekao da nakon treninga moraš piti proteine koji se brzo razgradjuju pocela me uvjeravati da u njihovom shakeu ima proteina sirutke i soje, a zapravo ima samo soje. 
Kad sam joj rekao da navecer pojedem 50 grama maslaca od kikirikija skoro je pala u nesvijest, što dovoljno govori o njenom znanju. 
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Physx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 85
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Physx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2012 at 01:15
Sto te ne ubije, te ojaca. Hug
Back to Top
Marx07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marx07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 17:37
Nebi se slozio s tobom herbalife je prirodan i ja sam vidio kako se rade proizvodi

a sportasi koriste herbalife messi 10 godina
i onome ko je herbalife sponzor taj klub ili sportas nedobiva niti lipe nego samo besplatne proizvode
NUTRICIONISTICKI PARTNER

whey je smece a to reklamiranje nije

herbalife je zato bolji od wheya jer ima biljni protein (17g)
jer je iskoristivost shake 97 %
ima sve potrebne nutrijente(sve minerale i vitamine)

dok kod wheya
70%  iskoristivost to znaci da 30% poseres
preko 27 grama ide mast
i 10 g proteina mora se popiti jedna litra vode zbog bubrega
te sadrzi ovo :
Glutaminat smeta funkcijama mozga i uzrokuje migrene, promjene raspoloženja pa cak i astmu. Jedna cetvrtina stanovništva reagira na visoke doze glutaminata bez da razumije o cemu se radi. U vrlo visokim dozama glutaminat uništava živcane stanice i mrežnicu oka. Ovi se problemi prvi put spominju kao "sindrom kineskog restorana". Osobe koje su cesto jele kinesku hranu, nakon jela dobivale su simptome kao što je glavobolja, astma, promjene raspoloženja, i razne druge simptome. U kineskoj kuhinji se dodaju velike kolicine glutaminata kao pojacivaca okusa (tzv. umami - peti okus) i upravo zbog tih visokih kolicina uslijed dužeg vremenskog perioda ovi su poremecaju najprije otkriveni kod redovitih posjetitelja kineskih restorana.


Edited by Marx07 - 16 Travanj 2012 at 17:49
Back to Top
since86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote since86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 19:06
Znaci zato je Messi tako nabildanLOL
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 20:55
Prema kineskoj studiji kazein potice rast stanica tumora, dok za whey nisam primjetio da se spominje ni u pozitivnom ni negativnom smislu.
Što se herbalife proizovodnje tice nemam baš neko visoko mišljenje Evil Smile
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 21:27
Originally posted by Marx07 Marx07 wrote:



whey je smece a to reklamiranje nije

herbalife je zato bolji od wheya jer ima biljni protein (17g)
jer je iskoristivost shake 97 %
ima sve potrebne nutrijente(sve minerale i vitamine)

dok kod wheya
70%  iskoristivost to znaci da 30% poseres
preko 27 grama ide mast
i 10 g proteina mora se popiti jedna litra vode zbog bubrega
te sadrzi ovo :
Glutaminat smeta funkcijama mozga i uzrokuje migrene, promjene raspoloženja pa cak i astmu. Jedna cetvrtina stanovništva reagira na visoke doze glutaminata bez da razumije o cemu se radi. U vrlo visokim dozama glutaminat uništava živcane stanice i mrežnicu oka. Ovi se problemi prvi put spominju kao "sindrom kineskog restorana". Osobe koje su cesto jele kinesku hranu, nakon jela dobivale su simptome kao što je glavobolja, astma, promjene raspoloženja, i razne druge simptome. U kineskoj kuhinji se dodaju velike kolicine glutaminata kao pojacivaca okusa (tzv. umami - peti okus) i upravo zbog tih visokih kolicina uslijed dužeg vremenskog perioda ovi su poremecaju najprije otkriveni kod redovitih posjetitelja kineskih restorana.


Vidi se koliko imaš pojma o cemu pricaš cim spominješ da herbadrek ima biljni protein što je kao "bolje" . Da si imalo upoznat sa osnovama prehrane znao bi da su biljni proteini nepotpuni, niske biološke iskoristivosti.
A ne znam koji to whey ima glutaminat?
Uglavnom to možeš na onom skupu pricat pa ti tamo budu pljeskali, ali teško buš tu maglu prodal Wink
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 23:21
ja prvi put cujen da kauzein potice rast stanica tumora?
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2012 at 20:23
Tako kažu u knjizi "Kineska studija" eksperimente su radili na štakorima kod kojih su vec izazvali rak, dakle nije da sam kazein izaziva rak nego potice rast malignih stanica ako ih vec imaš u tijelu (koliko se sjecam spominju i ostale proteine životinjskog porijekla).
Autor je dr. T. Colin Cambell i ne radi se o nekom nadri znanstveniku vec covjeku od struke s dugogodišnjim iskustvom tako da njegovo studija ima težinu, uostalom koga zanima neka cita Smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2012 at 20:34
...a kao i šecer isto...radi svakakva sranja po tijelu pa ga opet jedemo u neogranicenim kolicinama...kako znat što nam može nešto aktivirat? Pricaj na mob stalno pa ti može opet na mozak djelovat....i još bezbroj primjera ove usrane atmosfere kojom smo okruženi....a stres...a sve ostalo.... nekom ce naštetit jedno, nekom drugo...neko ce se cijeli život pazit pa razbolit, netko ce se ubijat sa svim i svacim pa se izvuc bez ijedne teže bolesti..pa ga ti znaj...odakle krece...

whey je ok...dr. Oz kaže tako...onda mora bit dobar LOL

Ne znam ni sama....mene najviše brinu zasladjivaci tu...a ostalo...neam pojma, kolko god studija procitala za i protiv badava mi, ko može bit siguran 100% za išta....štogod, iza mene je brdo praznih kanti pa šta bude...ako i bude sranja, ko ce dokazat da je zbog wheya, a ne neceg drugog...heh...necim se moram trovat kad je sve drugo ok Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2012 at 21:57

Baš tak, kad bi na svaki drek pazili onda najbolje niti ne ustati iz kreveta, a od necega se ionako mora umrijeti LOL

Ne daj bože bolešcuge bilo kojeg tipa, no i kad se dogodi sam Bog zna koji su je sve uzroci izazvali, a tijelo ti nece isprintati povijest bolesti.

Osobno navukao se na neke whey kombinacije koje su postale fine skoro kao i cokolada pa si šejkam iz cistog gušta, ne brinem se jer koristim whey bez sladila Wink

Ugrubo, autor se u knjizi osvrce na tipicnu americku (monotonu) prehranu (pecena jaja i slanina, roštiljade, puno mlijeka, itd.) bez svježeg voca i povrca, gotovo nimalo fizicke aktivnosti što dovodi do krvožilnih bolesti, raka probavnog trakta i ostalog sr..., u odnosu na kineze cija je prehrana i nacin života posve drugaciji i gdje te bolesti prakticki ne postoje.

Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2012 at 22:02

Život je bolest sa lošom prognozom.LOL ....Passe passe passera la dernière restera



Edited by Igor - 17 Travanj 2012 at 23:14
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.