New Posts New Posts RSS Feed - Whey i BCAA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey i BCAA

 Post Reply Post Reply
Author
zmiljko4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmiljko4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Whey i BCAA
    Posted: 25 Veljaca 2013 at 16:48
Pozdrav
Daj mi recite koristim Golden Standard Whey u kojem vec ima nekih aminokiselina i još sam kupio Superior Amino 2222 se može to koristiti zajedno nece li biti malo previše amino kiselina.Obicno uzmem aminokiseline 2 tablete prije i poslije treninga jeli to OK ili da smanjim tablete ili da ih uopce ne koristim.
Hvala i pozdrav
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 16:51
ja ih pijem sa wheyom vec dulje vrijeme i sve pet

amino pij 2 ujutro i dvije oko 5 do 6 sati poslije,a whey pij ovisno o tezini i prehrani,poslije treninga i ujutro,ako si teza kategorija ubaci ga jos jednom u dan

Back to Top
zmiljko4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmiljko4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 17:01
Imam 83 kg šta ujutro na prazan želudac ili poslije dorucka nije li to sve malo previše.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 17:10
kako stignes,mozes i na prazan,ako vjezbas i intenzivno se bavis time onda nije previse i tijelo ti hlapi za aminokiselinama i proteinima,ako ne vjezbas ili ne vjezbas dovoljno onda ih nisi ni trebao kupovat,jeli tako?

ne brini nije previse,nista se nece desiti
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.