New Posts New Posts RSS Feed - Whey (š5 god.) + vježbanje s utezima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey (š5 god.) + vježbanje s utezima

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 21:08
nezelim ja da sad budem bilder ocu samo da skinem sala i da malo nabacim misica
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 10:05
Originally posted by Marijo Kovacic Marijo Kovacic wrote:

da se i ja ubacim ovak ja smatram da nebi trebao nikako mrsavit jer onda nema previse smisla to dizanje utega smrsavit mozes samo i trcanjem i da izbacis masnocu nema puno filozofije,a ako zelis dobit misice ostani na toj kilazi i primi se posla,ja sam imao slican problem š.8š 88kg trbuh i to sad sam na 87kg bez trbuha ak me shvacas?Whey ti nikako nece skodit jer u prodavaonicama je legalna stvar i nigdje ne pise da ga ne prodaju mladima od š8 a ti ljudi koji ga proizvode dobro znaju ko sta smije i na svakom proizvodu ima ko ga smije uzimat ko ne,jedino ak nisi alergican na koj sastojak onda pazi toliko od mene



Mrijo, pricaš gluposti, bez uvrede
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 10:16
  ali ja moram smrsati najmanje 5 kila imam sala na nogama trbuhu i malo na rukama moram skinuti to salo pa onda preci na whey i utege
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
Indir88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Indir88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 10:44
whey bi preporucio svakom sportisti, definitivno odusevljen sam njegovim dejstvom, osim sto je odlican za opravak misica, moze se zaista i dobiti na masi, sve zavisi koliko se uzima. a ti posto vec duze vrijeme nisi nista trenirao, dobro bi bilo da pocnes raditi s utezima ali bez koristenja suplemenata, posle 3-4 mjeseca treniranja mozes sebi ubaciti whey
tvoje tijelo, tvoja tvrdjava
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 12:13

Originally posted by Indir88 Indir88 wrote:

whey bi preporucio svakom sportisti, definitivno odusevljen sam njegovim dejstvom, osim sto je odlican za opravak misica, moze se zaista i dobiti na masi, sve zavisi koliko se uzima. a ti posto vec duze vrijeme nisi nista trenirao, dobro bi bilo da pocnes raditi s utezima ali bez koristenja suplemenata, posle 3-4 mjeseca treniranja mozes sebi ubaciti whey
 

š. Ne ovisi o wheyu hoce li se dobiti na masi ili ne, vec o konacnom odnosu potrošenih/unešenih kcal

2. Koje je to djelovanje wheya koje si osjetio?

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 13:00
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Indir88 Indir88 wrote:

whey bi preporucio svakom sportisti, definitivno odusevljen sam njegovim dejstvom, osim sto je odlican za opravak misica, moze se zaista i dobiti na masi, sve zavisi koliko se uzima. a ti posto vec duze vrijeme nisi nista trenirao, dobro bi bilo da pocnes raditi s utezima ali bez koristenja suplemenata, posle 3-4 mjeseca treniranja mozes sebi ubaciti whey
 

š. Ne ovisi o wheyu hoce li se dobiti na masi ili ne, vec o konacnom odnosu potrošenih/unešenih kcal

2. Koje je to dejstvo wheya koje si osjetio?

 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.