New Posts New Posts RSS Feed - Whey (š5 god.) + vježbanje s utezima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey (š5 god.) + vježbanje s utezima

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Whey (š5 god.) + vježbanje s utezima
    Posted: 23 Lipanj 2010 at 11:23
eh ovako poceo sam primjenjivati ovo -https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Zdrava-pre hrana.aspx...
eh sad me zanima josh dali ja smijem uzimati whey imam š5 godina? ocel mi sta naskoditi... i jos jedno pitanje vjezbanjem s utezima od 5 kilograma dali mogu ucvrstiti  ty smrsati s njima??? ikako ?
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 11:55
Znaci, napraviš topic o tome smiješ li koristiti whey sa š5 godina! plus još pitaš nešto totalno nevezano za vježbe, pa na kraju i tražiš da ti se kaže kako... i to sve u par redova jednog posta...

Nece moci tako.. imaš topic neki o wheyu pa pitaj tamo... a za vježbe isto tako
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 12:32
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Znaci, napraviš topic o tome smiješ li koristiti whey sa š5 godina! plus još pitaš nešto totalno nevezano za vježbe, pa na kraju i tražiš da ti se kaže kako... i to sve u par redova jednog posta...

Nece moci tako.. imaš topic neki o wheyu pa pitaj tamo... a za vježbe isto tako
aha ok brate mos mi samo odgovoriti na pitanje?
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 13:04

Originally posted by arminE arminE wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Znaci, napraviš topic o tome smiješ li koristiti whey sa š5 godina! plus još pitaš nešto totalno nevezano za vježbe, pa na kraju i tražiš da ti se kaže kako... i to sve u par redova jednog posta...

Nece moci tako.. imaš topic neki o wheyu pa pitaj tamo... a za vježbe isto tako
aha ok brate mos mi samo odgovoriti na pitanje?
 

ajde brate odgovaraj šta se tu praviš pametan  

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 16:25
Tema je preimenovana da bude jasnije o cemu se radi te također prebacena u pocetnicki podforum.

Smiješ uzimati odnosno piti whey protein.
Možeš se ucvrstiti s utezima od 5kg, no to bi trebao biti samo jedan dio tvog treninga.

Da li si kad išta trenirao i da li se baviš nekim sportom?
Vježbao bi kod kuce ili u teretani?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 19:22
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Tema je preimenovana da bude jasnije o cemu se radi te također prebacena u pocetnicki podforum.

Smiješ uzimati odnosno piti whey protein.
Možeš se ucvrstiti s utezima od 5kg, no to bi trebao biti samo jedan dio tvog treninga.

Da li si kad išta trenirao i da li se baviš nekim sportom?
Vježbao bi kod kuce ili u teretani?
  znaci trenirao sam kosarku 5 godina, a prestao sam prije  3 godine nisam bas izasao sasvim iz forme al nisam ni ostao na istoj... sad cu za š5 dana poceti trenirati fudbal trenirao bih radije u kuci imam teg od 8 kila jeli to dovoljno???  trcao bih svaki drugi dan ujutru ... jos me zanima koliko je whey u konvertibilnim markama i ako neko zna dje ima u bih ty u sarajevu kupiti whey i kako se on pije  u kojim djelovima dana prije treninga ili poslije il moze link neki o wheyu i tome???... izvinjavam se sto ovako pisem nabacano sve al nemam zivaca tipkat po tastaturi
   

Edited by arminE
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 19:40
  Ako ti nemaš živaca tipkat po tastaturi, kako ocekuješ da mi imamo?

Whey možeš kupiti u trgovinama sa suplementima, siguran sam da ih po sarajevu ima dosta...

piješ ga iza treninga sa grožđanim šecerom 30 grama whey-a i 60 grama grožđanog šecera (ako nemaš to, jedi gumene bombone sladoled i slicno)

( kila ce za pocetak biti dovoljno.. plus ubaci bodyweight vježbe
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 20:05
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

  Ako ti nemaš živaca tipkat po tastaturi, kako ocekuješ da mi imamo?

Whey možeš kupiti u trgovinama sa suplementima, siguran sam da ih po sarajevu ima dosta...

piješ ga iza treninga sa grožđanim šecerom 30 grama whey-a i 60 grama grožđanog šecera (ako nemaš to, jedi gumene bombone sladoled i slicno)

( kila ce za pocetak biti dovoljno.. plus ubaci bodyweight vježbe
aha ee cuj brate imam 70 kila i š.67 sam visok  i imam sala na nogama rukama i trbuhu i sad bil ja mogao docu malo u liniju sa svaki drugi dan da trcim ujutru i da se hranim zdravo i da vjezbam s utezima od 8 kg i pijem whey??? bil mogao smrsat? i dali je zdravo ovo sto bi sve radio...i za koliko bi mogao da vidim rezultate?
 

Edited by arminE
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 10:09
Pa i nisu ti neke kile obzirom na visinu... e sad... kako su masne naslage raspoređene stvar je gena!?

Trcanje, vježbe sa utezima, zdrava prehrana... sve je to više nego zdravo i ni u kom slucaju ti nebude škodilo!

Uzimanje whey-a se još uvijek u nekim kucima mozga neupucenih povezuje sa nekom "kemijom" pa se dešava da u isti koš trpaju whey i ostale suplemente ili dodatke ishrani sa steroidima koji su štetni... ukoliko imaš namjeru povecat fizicku aktivnost i sredit si prehranu... whey ti takođe nece škodit... upuceniji ti mogu potvrdit da je to zapravo nadomjestak ishrani... da to tako formuliram!

Eto... ja baš nemam puno staža na forumu pa još imam živaca za kucanje po tipkovnici... nadam se samo da je od neke koristi... a ima tu i jedna roza tabletica     !

Edited by Psyho
Who dares wins!
Back to Top
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 11:29
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Pa i nisu ti neke kile obzirom na visinu... e sad... kako su masne naslage raspoređene stvar je gena!?

Trcanje, vježbe sa utezima, zdrava prehrana... sve je to više nego zdravo i ni u kom slucaju ti nebude škodilo!

Uzimanje whey-a se još uvijek u nekim kucima mozga neupucenih povezuje sa nekom "kemijom" pa se dešava da u isti koš trpaju whey i ostale suplemente ili dodatke ishrani sa steroidima koji su štetni... ukoliko imaš namjeru povecat fizicku aktivnost i sredit si prehranu... whey ti takođe nece škodit... upuceniji ti mogu potvrdit da je to zapravo nadomjestak ishrani... da to tako formuliram!

Eto... ja baš nemam puno staža na forumu pa još imam živaca za kucanje po tipkovnici... nadam se samo da je od neke koristi... a ima tu i jedna roza tabletica     !
  aha hvalla na odgovoru
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
Marijo Kovacic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marijo Kovacic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 01:12

da se i ja ubacim ovak ja smatram da nebi trebao nikako mrsavit jer onda nema previse smisla to dizanje utega smrsavit mozes samo i trcanjem i da izbacis masnocu nema puno filozofije,a ako zelis dobit misice ostani na toj kilazi i primi se posla,ja sam imao slican problem š.8š 88kg trbuh i to sad sam na 87kg bez trbuha ak me shvacas?Whey ti nikako nece skodit jer u prodavaonicama je legalna stvar i nigdje ne pise da ga ne prodaju mladima od š8 a ti ljudi koji ga proizvode dobro znaju ko sta smije i na svakom proizvodu ima ko ga smije uzimat ko ne,jedino ak nisi alergican na koj sastojak onda pazi toliko od mene

Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 09:25
Originally posted by Marijo Kovacic Marijo Kovacic wrote:

da se i ja ubacim ovak ja smatram da nebi trebao nikako mrsavit jer onda nema previse smisla to dizanje utega smrsavit mozes samo i trcanjem i da izbacis masnocu nema puno filozofije,a ako zelis dobit misice ostani na toj kilazi i primi se posla,ja sam imao slican problem š.8š 88kg trbuh i to sad sam na 87kg bez trbuha ak me shvacas?Whey ti nikako nece skodit jer u prodavaonicama je legalna stvar i nigdje ne pise da ga ne prodaju mladima od š8 a ti ljudi koji ga proizvode dobro znaju ko sta smije i na svakom proizvodu ima ko ga smije uzimat ko ne,jedino ak nisi alergican na koj sastojak onda pazi toliko od mene

 

želio bi samo prokomentirati boldirano.... kroz literaturu sam citao da i dizanje utega pomaže mršavljenju pogotovo što pomaže održavanju "kvalitetne mase" odnosno mišica jer nije isto izgubiti salo i izgubiti mišicnu masu koja nam u biti i služi za potrošnju svega što pojedemo...... a što se tice proteina odnosno whey-a ja ih uzimam u obliku shake-a jednom dnevno kao zamjena za dorucak ili veceru....

"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 13:22
Originally posted by Marijo Kovacic Marijo Kovacic wrote:

da se i ja ubacim ovak ja smatram da nebi trebao nikako mrsavit jer onda nema previse smisla to dizanje utega smrsavit mozes samo i trcanjem i da izbacis masnocu nema puno filozofije,a ako zelis dobit misice ostani na toj kilazi i primi se posla,ja sam imao slican problem š.8š 88kg trbuh i to sad sam na 87kg bez trbuha ak me shvacas?Whey ti nikako nece skodit jer u prodavaonicama je legalna stvar i nigdje ne pise da ga ne prodaju mladima od š8 a ti ljudi koji ga proizvode dobro znaju ko sta smije i na svakom proizvodu ima ko ga smije uzimat ko ne,jedino ak nisi alergican na koj sastojak onda pazi toliko od mene



Zašto izbacivati masti iz prehrane?


Rijeąeno na PM.
Back to Top
Marijo Kovacic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marijo Kovacic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 16:25

 ne u smislu skroz izbacit,recimo prije spavanja ne jest hranu takvog sadrzaja u tom smislu mislim masti

 

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 16:30
Originally posted by Marijo Kovacic Marijo Kovacic wrote:

 ne u smislu skroz izbacit,recimo prije spavanja ne jest hranu takvog sadrzaja u tom smislu mislim masti

 

 

cak naprotiv, UH+P obrok prije spavanja remeti san, samim time oporavak, i tako u krug

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 16:30
Originally posted by Marijo Kovacic Marijo Kovacic wrote:

 ne u smislu skroz izbacit,recimo prije spavanja ne jest hranu takvog sadrzaja u tom smislu mislim masti

 



Prije spavanja se preporucuje uzimanje obroka koji sadržavaju proteine i masti (bademi, maslinovo...), puno puta vec napisano.

Inace, masti su jako bitan izvor u ljudskoj prehrani, guglaj pa ceš saznat zašto
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.