New Posts New Posts RSS Feed - When you feel like quitting...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

When you feel like quitting...

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 23:48
Ma jee
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 00:00
Ma naravno     hehe..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 00:59
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Ma naravno     hehe..

Baš kjut
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 08:45
Jutro, samo neka nas je što više!

Imam pitanje, nikad nisam izdržala nešto dugo sa vježbanjem pa ne znam baš kako to ide, ovu upalu mišica što imam, da li to ikad prodje? Ili cijelo vrijeme dok se intenzivno vježba bude prisutna?

Evo izmjerila sam se:
Ruke: 26 cm (lijeva i desna isto)
Grudi: 86 cm
Struk: (gdje se mjeri stuk?)
           najuži dio 69 cm
           pupak 87 cm
Bokovi: 97 cm
Noge: 54 cm (lijeva i desna isto)
Listovi: 33 cm (lijevi i desni isto)

Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 10:02
prode nakon 2-3 dana samo ti nastavi vjezbat isplatit ce ti se sve to kad dodu rezultati :) a u vezi manjina na forumu koliko nas je uopce splicana osim mene i zmaja
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 12:12
Mate, ja nezivin u splitu vec 10 godina sad san u trogiru, odnosno na ciovu
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 12:19
ma ti si za mene i dalje splicanin ;)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 12:32
Hahaha a split i je oduvik i zauvik moj grad, ja nebi moga sebe zamislit živit u recimo zagrebu, nikad ne reci nikad alsta ja znan meni je ovde dobro
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2013 at 13:31
eo nessice dosla san i ja tebi dat support, iako ti ja nean sta savjetovat, jer nean pojma o nicemu :) samo naprid :) 
p.s. ovima sta su ka jedini iz splita, e pa i jaa saaan ueeee :D
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2013 at 13:36
hvala Wink
nema odustajanja:
 
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2013 at 14:02
Originally posted by Nessica Nessica wrote:

hvala Wink
nema odustajanja:
 
  

Super ti je poster!  Svidjam! Smile
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2013 at 22:28
Ljuta sam sama na sebe, danas nisam uspjela odvježbat sve, samo prvi set sam izdržala, drugi se nisam htjela forsirat jer mi nije bilo dobro, sama sam kriva, nisam dobro jela danas, bila sam gladna, nisam ništa spavala...
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2013 at 08:29
Znala sam da nešto nije u redu, probudila sam se ujutro skroz prehladjena, sinusi zacepljeni, boli
 glava, oci, sve, grlo, ne mogu disat Shocked Disapprove
Šta sad? Pretpostavljam da nema treniranja, a nemam niti snage. I šta sad? Opet sve iznova? Poludit cu.
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2013 at 08:49
malo se odmori nemoj se forsirat kad si bolesna bolje ozdravit kako treba pa vjezbat poslje normalno
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2013 at 09:01
Hvala. Mislim da ce tako i biti, samo lagana šetnja dok se malo ne oporaavim.
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2014 at 13:06
Jel ima netko vremena da mi pogleda jelovnik jel ok? :)
Doručak: zobene sa voćem ili sjemenkama (sa malomasnim mlijekom) ili jaja na sto nacina (bez masnoća)
Međuobrok: voće ili grčki jogurt
Ručak: 200 grama pilecih prsa sa puno povrca i oko 100 grama integralne rize ili batata
Međuobrok: neki smoothie (najcesce pola banane, pola jabuke, pola mandarine i malo špinata)

Trening, nakon proteinski shake
Večera: 200 grama ribe sa povćem

To je to, mjenjam namirnice, nekad piletina, puretina, nekad oslić, losos, tuna, povrca razno, umjesto rize nekad integralna tjestenina, batat, quinoa, leća, heljda...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.