New Posts New Posts RSS Feed - When you feel like quitting...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

When you feel like quitting...

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: When you feel like quitting...
    Posted: 21 Sijecanj 2013 at 12:18
Think about why you started!

Evo i moja tema, nadam se da je nikad necu zapostavit i da cu napredovati uz vašu podršku!

28 godina, visoka 173 cm i 62 kg (inace uvijek oko 60kg, možda mi se vaga pokvarila? :D)

Problem mi je složit si jelovnik pa to sad proucavam. 
Danas sam krenila sa vježbanjem, 6 week six pack JM, nisam zadovoljna odradjenim, ali šta mogu, bit ce bolje.


Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 12:24
Brzo popravi tu vagu!!! Wink
Navijamo za tebe! Smile  Party

Edited by rioso - 21 Sijecanj 2013 at 12:24
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 12:28
Originally posted by rioso rioso wrote:

Brzo popravi tu vagu!!! Wink
Navijamo za tebe! Smile  Party

Hvala Smile

Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 12:34
svida mi se naslov samo hrabro
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 14:42
Samo naprijed :))
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 15:20
samo naprid,a da probas posto si pocetnik s nekin jednostavnijin treninzima
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 18:31
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

samo naprid,a da probas posto si pocetnik s nekin jednostavnijin treninzima

Imaš neki prijedlog? 
Nisu mi ove vježbe teške kao npr. 30 day shred, e to mi je puno teže. Tražila sam na netu što lakše vježbe i ovo mi se ucinilo nekako najjednostavnije Big smileLOL

Takodjer navecer idem u šetnju, prvi tjedan je šetnja, kasnije svakim tjednom pomalo trcanja LOL
1. tjedan 4 minute brzog hoda, 1 minutu laganog i tako 4x

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 18:40
ako ti nije tesko onda radi,ok radi koliko mozes a mislin da uz te tablete sigurni mozes dobro funkcionirat a kad vec udes u shemu onda ce ti bit lakse i povisit intenzitet,nema straha samo guraj
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2013 at 09:31
Danas mi je posebno teško natjerati se na vježbanje, imam upalu mišica, svih... Kako dobar osjecaj Cool
Ne smijem odustat, idem to odraditi, samo da prodje barem tjedan dana da uhavtim ritam i naviku...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2013 at 11:05
još jednom procitaj natpis sa svoje profil slike i na posao sretno!
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2013 at 11:54
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

još jednom procitaj natpis sa svoje profil slike i na posao sretno!

Odradila svoje i odmah se osjecam sjajno, više energije, sretnija, ma milina! Sad samo razmišljam šta bi mogla još i cekam vecer za brzu šetnju Cool

Samo se teško pokrenit, kasnije sve ide lakše!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 15:34
Originally posted by Nessica Nessica wrote:

 

Samo se teško pokrenit, kasnije sve ide lakše!

ooo da..ovo mi je u biti bilo najgore od svega.. Big smile

Samo hrabro naprijed!!
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 21:26
Slavonka, cini se meni da je forum pun slavonaca Wink

E da, teško je krenit, ne odustajem! Danas sam vježbanje odradila navecer. Mislila sam da necu moci zbog jake upale mišica, ali uspjela sam. Nisam uopce znala da je toliki užitak vježbat sa upalom mišica Cool
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 21:31
Pa u zadnje vrijeme nas stvarno ima dosta LOL baš sam neki dan to primjetila.. neka, dobro je to.. svi smo za akciju! 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 23:21
A sami slavonci i rijecani ovo okupirali, mi ostali smo nacionalne manjine
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 23:35
Ne brini.. volimo mi i vas..    
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.