New Posts New Posts RSS Feed - Weider ili Pro.nutriti&#ššš;n proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Weider ili Pro.nutriti&#ššš;n proteini

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
elated View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2007 at 22:52
nema na cemu,aj ako budes isao gore pa napisi odvje sta imaju od proizvoda

pozz
Live fast die fun!!!
Back to Top
seceruuu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seceruuu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2007 at 11:38
 
Molila bih vas za pomoc (vi koji se razumijete u te napitke i tablete )naime ja zelim smrsaviti 5 kg i skinuti salo sa stomaka.Naime crobno vjezbam 5 puta dnevno al s puno muke jel vec nakon š0 minuta osjecam jaku slabost u nogama.Pa me zanima dali taj napitak L-CARNITINE LIQUID povecava energiju(koliko sam ja shvatila iz clanka) i dali si mogu pomoc smrsavjeti uz pomoc kapsula kapsula CLA tonalina to uspijeti jel mi je jako mucno smrsati(mada nije puno).

(vidjela sam na forumu da se kuzite u te stvari pa bih Vas molila za pomoc)
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2007 at 11:45
Ovako, nije ni l-carnitin ni nista slicno neki magican napitak za skidanje masnoca.

Najvaznije je srediti prehranu, pravilno vjezbati te po mogucnosti odraditi crobni trening ujutro nataste. To je period koji je najbolji za skidanje masnoca.

Mozes koristiti fat burner kao l-carnitin, Scitec ReForm (kojega dosta hvale), ali nista od toga ako ne sredis prehranu i mrvicu izmijenis nacin zivota.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 10:32

 SCITEC proteini su ZAKON!!!!

Najbolje su topivi u svemu (mlijeko, voda...) i tko god se malo vise razumije preporucit ce ti njih.

Osim kvalitete, imaju DEFINITIVNO NAJBOLJI OKUS! Mljac! Ja ih pijem vec duuuugo i ne mislim ih mijenjati.

Probaj!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 10:33
Originally posted by seceruuu seceruuu wrote:

 
Molila bih vas za pomoc (vi koji se razumijete u te napitke i tablete )naime ja zelim smrsaviti 5 kg i skinuti salo sa stomaka.Naime crobno vjezbam 5 puta dnevno al s puno muke jel vec nakon š0 minuta osjecam jaku slabost u nogama.Pa me zanima dali taj napitak L-CARNITINE LIQUID povecava energiju(koliko sam ja shvatila iz clanka) i dali si mogu pomoc smrsavjeti uz pomoc kapsula kapsula CLA tonalina to uspijeti jel mi je jako mucno smrsati(mada nije puno).

(vidjela sam na forumu da se kuzite u te stvari pa bih Vas molila za pomoc)

 

Moras se baciti na neki crobni trening i puuuuno se znojiti. A za pomoc pri mrsavljenju predlazem

SCITEC tablete za mrsavljenje koje se zovu REFORM! Super su!

Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 13:27
Opet ne drzi vodu nabavna cijena djecjeg a ne stocnog wheya, sa prodajnom cijenom wheya kao takvog. 
"Krilati ektomorf"
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 22:20
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by seceruuu seceruuu wrote:

 
<DIV id=post_message_>Molila bih vas za pomoc (vi koji se razumijete u te napitke i tablete )naime ja zelim smrsaviti 5 kg i skinuti salo sa stomaka.Naime crobno vjezbam 5 puta dnevno al s puno muke jel vec nakon š0 minuta osjecam jaku slabost u nogama.Pa me zanima dali taj napitak L-CARNITINE LIQUID povecava energiju(koliko sam ja shvatila iz clanka) i dali si mogu pomoc smrsavjeti uz pomoc kapsula kapsula CLA tonalina to uspijeti jel mi je jako mucno smrsati(mada nije puno).(vidjela sam na forumu da se kuzite u te stvari pa bih Vas molila za pomoc)

<!-- / message -->

 


Moras se baciti na neki crobni trening i puuuuno se znojiti. A za pomoc pri mrsavljenju predlazem


SCITEC tablete za mrsavljenje koje se zovu REFORM! Super su!



S napominjanjem, bez prehrane nema rezultata prvo srediti prehranu, onda trening pa suplmentaciju na kraju
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 23:26
zna li ko razliku izmesu wheya na kojem pise š00% i ovi pronutrition 80%. ja osobno koristin pronutrition i proba zan vecinu okusa za sada mi je najbolja brusnica,ali iman i jagodu samo jos nije na red dosla. e sad sta se tih postotaka tice neznan na sta misle kad je i u jednih i drugih oko 20 do 22 grama proteina po mjerici. a sto se scinteca tice proba san i ok je ako ces ga pit sam,ali kad jos dexrozu stavis prelatko

Edited by zmaj
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 23:53
 Pa po nekoj logici, znacilo bi sljedece: u 30g whey-a koji ima 80%, dobijes 24g proteina, a u 30g whey-a sa š00%, dobijes 30g proteina..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 00:08
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Pa po nekoj logici, znacilo bi sljedece: u 30g whey-a koji ima 80%, dobijes 24g proteina, a u 30g whey-a sa š00%, dobijes 30g proteina..


baš to


što se tice sciteca, mnogi misle da trpaju šecer unutra, baš zbog te slatkoce! a dextroza mora ici pwm bilo slatko ili ne
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 12:27
samo kvaka je sta na ovima sta pise š00 posto poput recimo sciteca isto ima 20-22 gr po mjerici,zato meni to vise zvuci ka marketinski trik
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 13:09
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

samo kvaka je sta na ovima sta pise š00 posto poput recimo sciteca isto ima 20-22 gr po mjerici,zato meni to vise zvuci ka marketinski trik


možda misle na to da je š00% whey u smislu da nema ni jednog drugog proteina u njemu .. kao kazeina i tako
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Destructo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destructo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 14:21
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

samo kvaka je sta na ovima sta pise š00 posto poput recimo sciteca isto ima 20-22 gr po mjerici,zato meni to vise zvuci ka marketinski trik


To je trik :) Istina je da proizvod sacinjava š00% sirutka odnosno whey, ali pitanje je u kojem je omjeru sa uglj. i mastima.
Vrste wheya ugrubo možemo podijeliti na:
  • whey koncentrate (najcešci na tržištu - sadrže 70-85% proteina, nešto ugljikohidrata i masti)
  • whey izolate (kvalitetniji, ali skuplji jer je 90+% whey protein, a gotovo ništa uglj. i masti)
  • kazein (sporo otpuštajuci protein, dobar za prije spavanja jer kontinuirano ospkrbljuje organizam bjelancevinama tijekom probave)
Osobno preporucujem:
  1. Optimum Nutrition š00% Gold Standard Whey (Whey izolat - jeftin kod susjeda u Sloveniji za narudžbe putem interneta uz osobno preuzimanje u bilo kojoj pošti u SLO - www.prosport.net)
  2. Dymatize Mega Shake (jako jako ukusan whey konc./kazein sa zdravim mastima u sebi, isto ga ima u slovenskom Prosportu)
Lijep pozdrav!

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 14:59
Originally posted by Destructo Destructo wrote:

Osobno preporucujem:
  1. Optimum Nutrition š00% Gold Standard Whey (Whey izolat - jeftin kod susjeda u Sloveniji za narudžbe putem interneta uz osobno preuzimanje u bilo kojoj pošti u SLO - www.prosport.net)
  2. Dymatize Mega Shake (jako jako ukusan whey konc./kazein sa zdravim mastima u sebi, isto ga ima u slovenskom Prosportu)
Lijep pozdrav!


Koliko ti se isplati to narucivati iz Slovenije (prosporta) ? Jel zaista tolika ušteda?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Destructo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destructo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 15:06
Prosport (SLO) - ON Whey - 4,7 kg - 75 EUR + 8,5% DDV + 3 EUR dostava do pošte (besplatna na više od š00EUR) = 85 EUR (620 kn / 4,7 kg= š33 kn/kg)
HR - ON Whey - 4,7 kg š090 kn /4,7 kg (23š kn/kg)

Ušteda od š00 kn po kilogramu mi isplati i pokrije troškove goriva do SLO, a nađe se i zanimljivih stvari u shopping centrima! ;) Preko granice se od š.š.20š0. može prenijeti do š000kn vrijednosti proizvoda za osobnu uporabu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 21:28
 ...ili nađete dobru dušu da vam kupi, preveze i donese 2,2 kg Dymatize-a za 35 E   e to je onda ušteda
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.