New Posts New Posts RSS Feed - Weider ili Pro.nutriti&#ššš;n proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Weider ili Pro.nutriti&#ššš;n proteini

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
elated View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Weider ili Pro.nutriti&#ššš;n proteini
    Posted: 09 Ožujak 2007 at 23:40
lijep pozdrav
evo jedno pitanjce  od kojeg prizvodjaca uzeti Whey proteine

kopam po netu vec satima i citam o njima i neznam
prvo sam mislio  uzeti CFM WHEY PROTEIN o WEIDRA al onda vidjeh da su dosta skupi za razliku od Pro.nutritiona  kojega jako puno hvale pa vas molim za savjet jer sam novi u tome  pa da nebi bilo bacanja novca bez veze,vasa iskustva molim
hvala lijepo


osobno sam mislio probati ovaj nas pro.nutrition pa ak nebude dobar promjenit ga
Live fast die fun!!!
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2007 at 09:24
 Pa gledaj, ja sam uzeo pro.nutrition whey od jagode, dobar je da boli glava. Mislim na okus.
Topivost je odlicna, lako se pije jer nema pre jak okus.
Posto je to hrvatska linija proizvoda, mora proci dodatne kontrole da uopce puste na trziste. Dakle, to je po meni i dovoljan razlog.
Uz to, dobivaju direktno sirovine od proizvodjaca, i to iz Irske sto se wheya tice, po meni jos jedan plus. Znaci ne nabavljaju im Kinezi, Malezijci itd.

Probaj pa vidi, ja konkretno budem znao reci za mjesec dana pa onda ce se moci komentirati.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
elated View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2007 at 11:30
e davide hvala puno.evo sad sam frendu narucio da mi donese Whey pro od pro.nutritiona pa cu vidjet,

hvala lijepo jos jednom
Live fast die fun!!!
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2007 at 13:13
Nema na cemu.
Samo javi ako nije okus jagoda pa da znam da li su i ostali jednako dobri...
"Krilati ektomorf"
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2007 at 13:17
Originally posted by David David wrote:

Posto je to hrvatska linija proizvoda, mora proci dodatne kontrole da uopce puste na trziste. Dakle, to je po meni i dovoljan razlog.


Nadam se i vjerujem da svi veliki svjetski brandovi jako kontroliraju svoje proizvode - jer sad ispada da jedino hr proizvodi prolaze nekakve dodatne kontrole.

Svi brinu o svojim proizvodima - ako zele ostavit najbolji dojam na trzistu.

Nemam nista protiv hr proizvoda, dapace, podrzavam ih, ali svaka 'nova' firma se mora dokazati na trzistu.
Back to Top
elated View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2007 at 03:41
evo ljudi nisam uspio nabavit ni weidera ni neo,nutrition pa sam uzeo Whey.professional od multipowera,citao sam da je i on dosta dobar pa cemo vidjet ,ak nebude dobar ja mijenjam

hvala jos jednom
Live fast die fun!!!
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2007 at 17:23

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:



Nadam se i vjerujem da svi veliki svjetski brandovi jako kontroliraju svoje proizvode - jer sad ispada da jedino hr proizvodi prolaze nekakve dodatne kontrole.

Svi brinu o svojim proizvodima - ako zele ostavit najbolji dojam na trzistu.

Nemam nista protiv hr proizvoda, dapace, podrzavam ih, ali svaka 'nova' firma se mora dokazati na trzistu.
 

Ne bi vjerovao koliko su kontrole kod nas stroze! Bar 200% i tu ne pretjerujem. A znas kako je to lagano za dokazat. Mi kod nas imamo jako puno strucnog kadra koji nema gdje raditi. Pa svaki drgi kemicar, prehrambeni tehnolog i sl. rade na kontroli. Malo koja zemlja ima tako stroge uvjete za dobivanje odobrenja. Kroz koliko to ureda prolazi... Ajme..Labosa... Jako smo osjetljivi na hranu.

Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2007 at 17:24

 i da, jagoda je mrak, a vanilija je tako tako.. Preporucam jagodu!!!

Mljac!

Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2007 at 18:06

 @elated
pozdrav. molim te ako mozes reci gdje kupujes dodatke (suplemente) odnosno gdje si bio trazio pa nije bilo.

hvala ti i pozdrav

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2007 at 18:42
Morat cu i ja probat taj pro nutrition kad ga svi tako hvale, valjda ima nesto u tome kad su svi zadovoljni s njim 
Back to Top
elated View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2007 at 23:02
Originally posted by vice vice wrote:

 @elated
pozdrav. molim te ako mozes reci gdje kupujes dodatke (suplemente) odnosno gdje si bio trazio pa nije bilo.

hvala ti i pozdrav



frend mi je uzeo ove od multipowera U Rijeci na skoljicu,tako je meni rekao,tamo valjda nije bilo ni weidera ni pro.nutrition,al ja moram sam pogledat u ri,imas tu na forumu ja mislim adrese u ri gdje ima za kupit pa pogledaj
 

Edited by elated
Live fast die fun!!!
Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2007 at 22:20

 @elated
ne mogu pronaci na web-u taj ducan u rijeci. molim te ako mi mozes reci ime i adresu tog ducana, pa ce se potruditi da pro.nutrition i tamo bude.

hvala i pozdrav

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2007 at 23:42
Mislim da u biljnoj ljekarni "Naturel" blizu trsatskih stuba nemaju pro nutritiona,ali nisam siguran! I nisam siguran dal imaju weider!  A neznam di jos u Rijeci ima za kupit, kaze mi ovaj da ima negdje na forumu popis mjesta di se to moze kupit!

Inace mislim da je ova ljekarna to na sta si ti mislio na skoljicu, jer tamo na školjicu je samo to sta se tice toga koliko ja znam!
Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2007 at 11:24
 hvala ti. pozdrav
Back to Top
elated View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2007 at 13:21
http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=9565

evo link gdje su adrese za kupit u ri
Live fast die fun!!!
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2007 at 20:49
Hvala puno, za Naturel sam znao, tamo i ja kupujem, a za ovo na škurinju nisam znao , bas cu ic pogledat jedan dan, ali to obicno svaka trgovina drzi neke proizvodjace pa onda idem tamo di imaju tog proizvodjaca kojeg trazis (ima i u nekim teretanama isto za kupit) 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.