New Posts New Posts RSS Feed - Vrtim se u krug i nije mi dobro
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrtim se u krug i nije mi dobro

 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 13:59
Zašto se onda ne vratiš na to? btw. više mi se sviđa tadašnji doručak od ovog sad Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 13:59
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

I sve više vjerujem da je kalorijski deficit jedina važna stvar kod fat lossa,svi ti omjeri,cikliranja su meni samo bili dodatno opterećenje i čine me nesretnim a kad me nešto što radim čini nesretnim to nemože dobro završit...


Kako kome :) a i nije samo fat loss u igri...no sa ovim zadnjim se slažem pa se drži onog što ti je koristilo i što te je veselilo.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:00
Gym girl,kokosovog stavim malo,vrškom noža malo tek toliko da malo omasti tavu...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:01

I kako ti to onda može natjerati sve skupa toliko kcal Smile

5g kokosovog ima 40-ak kcal, a vrh noža ima u pol manje i još ostane u tavi Smile


Edited by Gym_girl - 06 Sijecanj 2015 at 14:03
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:02
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Ok, što hoćeš reći da je doprinijelo tom topljenju - više manjih obroka ili sok od naranče prije treninga? Ili čisti deficit? Big smile

...čisti isjeđeni sok je bija samo zalet za trening jer sam ima nešto UH od večere...poslije toga recovery(30gwhey,3dcl mlijeka, 40g dextroze)...sljedeća dva obroka unos bi bija 10-15g UH a ostalo P i M ....navečer zobene,integralno...tu bi unija oko 40g UH...recimo nizak UH obrok..100g slanutka  50g tune i tri jaja sa maslinovim uljem i brdo papra...masu sam trošija čistu juhu sa čilijem...da to je bija deficit...ništa masa...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:04
ma to ti je zbog čilija i papra Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:06
Ma vraćam se polako al drugačiji mi je život i raspored neg prije,i ovo nije doručak nego samo mali snack da ne prejedem sljedeći obrok,puno sam u pokretu pa ni ne jedem baš po planu,recimo sinoć sam došao iz garaže u pola 12 navećer,dok sam se otuširao i složio složio puding od posnog i banane već je bilo skoro pola 1...zajebano je malo...uglavnom za sad kile idu jako brzo dolje jer čini se da ima jako puno vode u meni,recimo jučer sam se vagao i imao 100,4kg a danas već na 97,7 kg...hehe
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:07
Budem dok nađem vremena pokazao jedan cijeli jelovnik pa da vidiš...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:08
Puno vode ili premalo kcal? Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:08
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

ma to ti je zbog čilija i papra Tongue
...hahahaLOL...znaš da sam i ja to zaključija...ne moš virovat koja je to brzina...i tri kave bi drmnijaLOL..i još brdo cimeta sam trošija...upija san ka spužva sa netaBig smile...ali ti začini...radilo je...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:08
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Ma vraćam se polako al drugačiji mi je život i raspored neg prije,i ovo nije doručak nego samo mali snack da ne prejedem sljedeći obrok,puno sam u pokretu pa ni ne jedem baš po planu,

Uvijek možeš smiskati zobene i popiti u hodu ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:11
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

ma to ti je zbog čilija i papra Tongue
...hahahaLOL...znaš da sam i ja to zaključija...ne moš virovat koja je to brzina...i tri kave bi drmnijaLOL..i još brdo cimeta sam trošija...upija san ka spužva sa netaBig smile...ali ti začini...radilo je...

 

Big smile da,da, začini su zakon Wink i sama sam na papru, kajenskom , curry-u...a cimet neizostavan dio doručka Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:12
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Budem dok nađem vremena pokazao jedan cijeli jelovnik pa da vidiš...

ajde, bar 2-3 Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 14:17
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Ma vraćam se polako al drugačiji mi je život i raspored neg prije,i ovo nije doručak nego samo mali snack da ne prejedem sljedeći obrok,puno sam u pokretu pa ni ne jedem baš po planu,recimo sinoć sam došao iz garaže u pola 12 navećer,dok sam se otuširao i složio složio puding od posnog i banane već je bilo skoro pola 1...zajebano je malo...uglavnom za sad kile idu jako brzo dolje jer čini se da ima jako puno vode u meni,recimo jučer sam se vagao i imao 100,4kg a danas već na 97,7 kg...hehe

...za izbacit vodu... priko dana tribaš  uzet minimalan unos UH... piti vode u galonima  i onda navečer udri po kikirikiju(kalij)..vidit ćeš oćeš li spavat cilu noćBig smile ...trčanja na wcLOL.... i kakva će ti biti koža ujutro...utegnit ćeš se ciliBig smile
...ovo sam slučajno otkrija ali radi...


Edited by dena75 - 06 Sijecanj 2015 at 14:20
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 15:25
Imam zapisan jedan od proslog tjedna...
Prvi obrok 700g mijesane salate sa 75g dressinga od jogurta i 200g piletine na kokosovom ulju,to je 700kcal
Pa poslije 3 jabuke velike i 2 banane srednje i shake 30g whey i pola litre mlijeka obicnog 2,8 mm,to je 900kcal
Sljdeci obrok je bio 400g cvijetace i 250g tijestenina od kukuruza i kinoe u umaku od milerama sto je oko 1200kcal
Navecer sam slozio puding od 500g posnog i walden farms umaka od karamele i 4 banane sto je 800 kcal...
Mozda je vama to sve neobicno ali meni je to fino i dobro tako funkcioniram


Edited by Tancho - 06 Sijecanj 2015 at 15:26
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 15:28
A ovo za pijenje zobenih u hodu...radije nebi,previse kalorija u premali hrane kolicinski...to me rastuzuje...hehe...zato ne jedem orasaste...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.