New Posts New Posts RSS Feed - Vrtim se u krug i nije mi dobro
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrtim se u krug i nije mi dobro

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
Author
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 21:12
Puno je to.Pokušaj reducirati iz dana u dan.Postepeno.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 22:20
A mozda nekome je,nismo svi isti...neki ljudi mogu puno jest neki ne...a i nije isto da pojede tu kolucinu neki manji covjek ili ja koji sam 2m...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2014 at 14:45
Ja sam se koliko toliko stabilizirao,preko dana jedem povrće kuhano i sirovo sa jajima,piletinom,ribom ili masnijim sirevima...ugljikohidrate ostavljam za navećer jer preko dana kad ih jedem me čini jako gladnim pa pretjerujem,navečer sam već sitiji pa onda se uspijem nekako kontrolirat...Odradio sam par treninga,bodyweight da vidim na kojoj sam progresiji,uglavnom morat ću ispočetka jer sam ovo zadnje junkanje gadno zagreznio i pretežak sam da nastavim na progresiji gdje sam bio prije pucanja...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2015 at 14:49
Bok ljudi...debeli Tancho se javlja sa svog sobnog bica...jutros u 8 sati odraden bodyweight trening...jedem sad 4-5 obroka dnevno...s obzirom na izgled imam nekih 20kg speka za izgubit...cilj je za 7-8 mjeseci doc barem blizu toga da to skinem...prvi obrok je bio 2 velike jabuke i proteinski shake,poslije bica planiram veliku mijesanu salatu sa preljevom od jogurta i piletinu,kasnije cips od mrkve i cvijetacu i krumpir salatu sa piletinom
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2015 at 14:51
Za desert jabuke i banane i puding od posnog sira sa nekim slatkim preljevom...kalorija je dosta ali s obzirom da puno trosim mislim da ce salo ic dolje...budem pratio
..
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2015 at 17:25
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Bok ljudi...debeli Tancho se javlja sa svog sobnog bica...jutros u 8 sati odraden bodyweight trening...jedem sad 4-5 obroka dnevno...s obzirom na izgled imam nekih 20kg speka za izgubit...cilj je za 7-8 mjeseci doc barem blizu toga da to skinem...prvi obrok je bio 2 velike jabuke i proteinski shake,poslije bica planiram veliku mijesanu salatu sa preljevom od jogurta i piletinu,kasnije cips od mrkve i cvijetacu i krumpir salatu sa piletinom

...tancho nećeš nikad skinit tih 20 kg sa tom prehranomShocked....nemoj se ljuti ali  2 jabuke i shake ima 200 kcl a tebi triba bar 450kcl po obroku i računaj  5 obroka ...ako imaš otprilike100kg triba ti i skoro 600 kcl po obroku....
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2015 at 20:09
Jabuke su oko 300g znaci svaka je 150kcal i shake oko 150...sve povrce i meso se radi na kokosovom ulju tak da se dobije kalorija...piletina ide 200-300g po porciji...krumpir 300-400g...uglavom za cijeli dan sam racunao oko 3000kcal...ne moras ti brinut...znam brojat kalorije...samo sam otprilike pisao kako jedem...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 12:46
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Bok ljudi...debeli Tancho se javlja sa svog sobnog bica...jutros u 8 sati odraden bodyweight trening...jedem sad 4-5 obroka dnevno...s obzirom na izgled imam nekih 20kg speka za izgubit...cilj je za 7-8 mjeseci doc barem blizu toga da to skinem...prvi obrok je bio 2 velike jabuke i proteinski shake,poslije bica planiram veliku mijesanu salatu sa preljevom od jogurta i piletinu,kasnije cips od mrkve i cvijetacu i krumpir salatu sa piletinom


Kad se sjetim onog tvog videa kojeg si postao ne mogu skužit di ti je tih 20 kg viška :)

Nisi gladan nakon takvog doručka?

Brojiš kcal i iz povrća?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 13:14
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Bok ljudi...debeli Tancho se javlja sa svog sobnog bica...jutros u 8 sati odraden bodyweight trening...jedem sad 4-5 obroka dnevno...s obzirom na izgled imam nekih 20kg speka za izgubit...cilj je za 7-8 mjeseci doc barem blizu toga da to skinem...prvi obrok je bio 2 velike jabuke i proteinski shake,poslije bica planiram veliku mijesanu salatu sa preljevom od jogurta i piletinu,kasnije cips od mrkve i cvijetacu i krumpir salatu sa piletinom


Kad se sjetim onog tvog videa kojeg si postao ne mogu skužit di ti je tih 20 kg viška :)

Nisi gladan nakon takvog doručka?

Brojiš kcal i iz povrća?




...LOLLOL...i još navečer 400g krumpira sa 80%UH...i kako će smršavit....
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 13:20
Ma i može ali i po meni ima i boljih načina :) U svakom slučaju nema više onih pretrpavanja kao prije što je dobro ali da može bolje :) po meni je i 300g mesa previše za 1 obrok....

Tancho, koliko kokosovog staviš po obroku?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 13:29
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ma i može ali i po meni ima i boljih načina :) U svakom slučaju nema više onih pretrpavanja kao prije što je dobro ali da može bolje :) po meni je i 300g mesa previše za 1 obrok....

Tancho, koliko kokosovog staviš po obroku?

...može za onoga ko zna....navečer ih pojačaš...a preko dana ih držiš stabilnim...znači treniraš svako jutro pola sata srednjim intezitetom...recimo prije treninga ujutro neko voće i protein....UH imaš još nešto od večere


Edited by dena75 - 06 Sijecanj 2015 at 13:32
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 13:34
pa to i radi, vidiš da ih nema puno tokom dana :) a i osobno sam nekako više sklona kompleksićima prije treniga nego voću no dobro :)) nisam probala ali nekako mi se čini da bi me kombinacija voćke sa wheyem brzo ostavila na suhom tokom treninga...

Mene samo zanima stupanj gladi nakon 2 jabuke i wheya za doručak :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 13:50
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

pa to i radi, vidiš da ih nema puno tokom dana :) a i osobno sam nekako više sklona kompleksićima prije treniga nego voću no dobro :)) nisam probala ali nekako mi se čini da bi me kombinacija voćke sa wheyem brzo ostavila na suhom tokom treninga...

Mene samo zanima stupanj gladi nakon 2 jabuke i wheya za doručak :)

...taj sistem radi za onog ko ima vrimena .... recimo sok od naranče prije.... ovaj sistem je više fat shreder nego neka masa...meni je za definiciju unos bija 450 kcl po obroku svaka tri sata...ako bi unij 300kcl ond bi jea za 2 sata...znači sat 150kcl...i mogu ti reć da sam se topija nemoguće brzo...nije uvik bilo svaka tri...nekad jedan...nekad dva nekad tri...zavisi o unosu kalorija...
 


iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 13:54

Ok, što hoćeš reći da je doprinijelo tom topljenju - više manjih obroka ili sok od naranče prije treninga? Ili čisti deficit? Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 13:56
Prije par godina sam skino sa 120 na 83 kg i tad sam izgledao najbolje u životu a pazio sam samo na kalorije,tj. samo da budem u deficitu,jeo sam za doručak zobene i sušeno voće i whey ili jaja sa salatom,ili neke homemade proteinske pločice i pudinge,tj. jeo sam šta mi se tad jelo i super sam funkcionirao...što sam više čitao na bb i fitness stranicama o omjerima raznim,kombiniranju namirnica sve mi se nekak poremetilo i nikad nisam se ni osjećao dobro ni izgledao kao dok sam radio po svom...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 13:58
I sve više vjerujem da je kalorijski deficit jedina važna stvar kod fat lossa,svi ti omjeri,cikliranja su meni samo bili dodatno opterećenje i čine me nesretnim a kad me nešto što radim čini nesretnim to nemože dobro završit...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.