New Posts New Posts RSS Feed - Vrtim se u krug i nije mi dobro
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrtim se u krug i nije mi dobro

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2014 at 22:06
I da,pahuljice sam stavio u whey da bude ko kasa,nisam whey pio sam...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 13:11

Probaj dodat neke masti i smanji uh-e...moje misljenje je da bi to moglo radit problem kod te gladi...i sto vise krute hrane, kuhane :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 14:52
Stari, nisam ja ništa loše mislio.Samo sam ti dao konstruktivnu kritiku, jer sa obzirom kako si opisao svoje stanje smatram da su ti to preblagi obroci i zato uvijek završiš prejeden.Meni te zobene nisu zasitne uopće i jedem ih jako rijetko eventualno ujutro, no nakon njih maksimalno sat vremena, opet je nešto u kljunu.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:14
Ja ne bih rekla da su preblagi obroci nego su vjerojatno krivo iskombinirani.....da li ce zobene bit zasitne ili ne uglavnom ovisi o tome s čime se kombiniraju. Naravno da je i do razlika kod svakog od nas ali uglavnom je to pitanje pravilnih omjera.

Zato ja smatram da je ovdje 200g svih tih pahuljica nepotrebno, a fale masti da zasite i uravnoteže ...nagli pad šećera ovdje napravi sranje prije nego zobene same po sebi, bar bih ja to tako rekla...dodaj na to 2 banane i whey, i eto ti..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:26
Meni nije jasno zašto ljudi uopće konzumiraju whey osim u PWM.Izuzmimo iz toga bodybuildere, to mogu shvatiti.Osobno ga ne koristim, ne kažem da neću...nikad se ne zna.Ali nikad mi neće biti zamjena za obrok.Radije pecivo i šunka...ma bilo što konkretno što će zasitit moju vlastitu potrebu za hranom, a ne zato što je jedan jednom rekao da moram uzeti toliko i toliko proteina u sebe.I ostati gladan.To je za mene već konzumerizam, a vidim da toga ovdje ima dosta.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:31
Smile Možeš ga uklopiti u sve ako ti je tako praktično i ne ostat toliko gladan ako sve drugo posložiš.

I ja sam za što manje tog wheya, volim pojesti konkretno, ali se i time mogu zasitit ako zatreba. Praktično....samo to. A da se sve više bespotrebno lupa po nekim stvarima to je istina....to su već neke druge priče :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:37
Kako bi se reklo, tko voli nek' izvoli :)
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:43
To je još najmanji problem :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:46
Ma ni ja do sad nisam pio whey,kupio sam ga samo da si mogu deserte slagat jer sam slatko skroz izbacio a volim slatko pa me je i to izbacivanje takvih slastica dovelo u ovo stanje...
Sad sam si složio veliku salatu i sardine sa bučinim uljem,budemo vidjeli kak to funkcionira...
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:57
To je već obrok.Osobno bih uz to još dodao malo raženog kruha, čisto iz razloga jer si u takvoj fazi prejedanja, da te taman zasiti do nekog sljedećeg obroka za 3-4 sata.Pa kad uloviš zdravu rutinu, onda se reguliraj kako ti paše.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 17:06

Slažem se, ili nešto drugo od uh-a...

I Tancho...ne izbacuj slatko skroz, čemu... :) a ove zamjene su meni klinac, pojedem to i ono što hoću na kraju - pa onda je bolje pojest odmah po guštu i uštedit koju kaloriju Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 17:33
Ma kruh mi nebi pasao uz ovo,a i nevolim baš jest kruh,stavim dosta mrkve u salatu pa se skupi ugljikohidrata...uglavnom,nekako bolje je ovo sa salatom nego ono sa wheyem i zobenima...
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 19:09
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Ma ni ja do sad nisam pio whey,kupio sam ga samo da si mogu deserte slagat jer sam slatko skroz izbacio a volim slatko pa me je i to izbacivanje takvih slastica dovelo u ovo stanje...
Sad sam si složio veliku salatu i sardine sa bučinim uljem,budemo vidjeli kak to funkcionira...
ja sam najveci slatkofil, valjda sam do 25-e jela slatko svaki dan,a li doslovce svaki, i nisam gledala kolicinu.
priznajem da i dalje jedem slatko, ali na dnevnoj bazi to je u zdravim varijantama sa vocem, jogurtom, posnim, gorkim kakaom, stevijom. 
ako je nezdravo, to je jako limitirana kolicina, recimo ne kupujem velike cokolade od 100 i vise grama jer znam da cu pojesti cijele, pa radije kupim candy bar. Ili ako mi dodje na nutellu, kupim ono najmanje pakiranje za jednu snitu kruha. fino pojedem to malo i nema vise i mir. 
no iskreno poludjela bi da moram to skroz izbaciti, postala sam evo tek nedavno toga svjesna, jednostavno se ne isplati boriti protiv toga.
mislim da sam konacno nasla neki balans, izmedju unosa slatkog i nekakve kontrole ipak. jer moj organizam nazalost stvarno jako lose reagira na secer i nema mi druge.


Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 19:47
Današnja večera će biti 500g cvijetače,300g patlidžana pečenih na kokosovom ulju,500g batata i 2 konzerve sardine i za desert puding od svježeg sira,zobenih,banana i wheya...znam da je puno al još se liječim od warrior dieta,a i kad se malo bolje sjetim od kad znam za sebe večere su mi uvijek bile najveći obrok jer inaće ako jedem malo navečer teško zaspim...
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 19:50
A ja mislio da ja puno jedem...
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 20:00
Hehe,kolega što je prije samnom treniro jer svaki put kad smo išli nešto "prigrist" poslije treninga govorio kako ja sigurno nisam čovjek,jer čovjek nemože pojest toliko hrane,drugi kolega što smo skupa išli u razred mi je govorio da sam super saiyan,jer jedem ko Goku...LOL(oni koji su gledali Dragon ball će skužit)...

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.