New Posts New Posts RSS Feed - Vrijeme za promjene - Reminiscence
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrijeme za promjene - Reminiscence

 Post Reply Post Reply Page  <1 678
Author
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 12:23
Ma baš si nešto mislim kako bi zanimljive kreacije mogle proizaci iz svega ovoga... Spoj vesele i opuštene osobnosti sa blagim OKP-em baš mi nekako miriše na kreativne inovacije na ovom podrucju. Ma idem opušteno ovaj put jer mi organizam openito loše reagira na stres, a i podsvjest me tjera da se udaljim od izvora stresa pa to baš ne funkcionira najbolje. :)
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 13:45
Kome organizam ne reagira loše na stres Smile Sve je to stvar pristupa životu opcenito, a i prema sebi još više....moj je isto nekad bio malo klimav tako da znam kako je bit s obje strane. Zato si danas sve manje dopuštam ono što sam si prije, a pogotovo ne živciranje oko detalja koji su tako nebitni kad malo bolje razmisliš.

U svemu se može nac nešto dobro, svaki trenutak sadrži nešto pozitivno samo to ne vidimo jer smo ili negdje iza ili daleko naprijed....ili uvijek tražimo previše, a ne vidimo ono dobro. Taj fokus na "sada" sam vježbala godinama, i to je kao i sve ovo što se prehrane i treninga tice - samo praksa, dugo ponavljanje i podsjecanje....usponi i padovi.

Nitko nije zaslužan osim nas samih kako cemo provesti dan...i to preuzimanje odgovornosti na sebe je prvi korak prema pozitivnim promjenama Wink

Malo filozofije uz zobene Cool




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2013 at 12:43
Novi dan, novi pocetak. Tongue
Danas tucemo po špinatu i jajima za rucak, a za sutra smo pripremili (izvadili iz zamrzivaca) piletinu. Upravo smo došli iz šetnje (beba i ja, naravno), papali i sad jedno od nas na spavanja, a drugo cistit, spremat, prat,...
Uz malo srece, danas cu završiti sa sastavljanjem detaljnog plana (kojega se necu strogo pridržavat ali ga moram imat Clown) i osjecam se odlicno.
Trudim se uživati više i brinuti manje, aktivnija sam, cesto sam izvan kuce, u prirodi, krecem se i lijepo mi je.
Novo sunce sja u mom životu, bit ce ovo topla zima. Star
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 10:09
Odlicno!!!!! Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2013 at 21:40
I tako, vaga je službeno napustila moju kucu. Tongue
Još se nicega nisam onako ozbiljno uhvatila, ali pucam od energije. Nisam se ovako dobro osjecala jako dugo. Možda se slabije javljam, ali rijetko sam u kuci. Pogotovo sada, hvatam posljednje od lijepog vremena. A i zima bi mogla biti odlicna. Btw, za rucak je bila pizza i uopce nemam grižnju savjesti Wink

“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2013 at 20:05
Originally posted by Reminiscence Reminiscence wrote:

I tako, vaga je službeno napustila moju kucu. Tongue
Još se nicega nisam onako ozbiljno uhvatila, ali pucam od energije. Nisam se ovako dobro osjecala jako dugo. Možda se slabije javljam, ali rijetko sam u kuci. Pogotovo sada, hvatam posljednje od lijepog vremena. A i zima bi mogla biti odlicna. Btw, za rucak je bila pizza i uopce nemam grižnju savjesti Wink

Hej draga baš sam se pitao di si .... dolazi nam zima hihi...

Ima li kakvih novosti? :D Drago mi ej da se osjecaš super! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 11:59
Preselio sam ovu temu u podforum - Transformiraj se!
Tamo se nalaze sve slicne teme vezano za transformaciju.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2013 at 19:52
Ma tu sam ja, samo puno posla kod kuce i nekakva papirologija za faks, zdravstveno i tako... Sad sam valjda sve porješavala pa cu moci cešce pisat. uglavnom, zaštekala sam malo, ni gore ni dolje, pa nije strašno. Prekjucer sam nastavila sa vježbama, sa hranom se još borim, ali ide i to na bolje. Sutra planiram napokon završiti onaj plan o kojem sam pisala pa da krenem malo žešce, sad sam vec jako željna promjene i rezultata pa da onda to i realiziram. Sve u svemu, tu sam i nastavljam. Tongue
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.