New Posts New Posts RSS Feed - Vrijeme za promjene - Reminiscence
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrijeme za promjene - Reminiscence

 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 11:28
Ma možeš ti jesti i svinjsko..samo pazi da se riješiš masnoca što više možeš...crveno meso je super ali ne da pre cesto bude na tanjuru....
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 11:29
Tako je i sa salamom, ne?
A kakvo je pravilo sa suhomesnatim? Znam da nije dobro, ali jel se može nekad malo napravit iznimka? Embarrassed
Trudim se napravit napravit trajnu promjenu, a kao gazdarica svoje kuhinje mogu se za to pobrinit. Ima da svi jedu zdravo u mojoj kuci LOL
Eto, jedino malenom mom moram dat slatkiša da jede, voli dijete. Ali ne pretjerujemo. Wink
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 11:38
Pa u vecini slucajeva....osim ako znaš da nije..nekog mesara ovisi od sastojka...ali kupovni..mislim da da..osim dimceka...to su pileca prsa...i vidim da se cesto papa...:)

Moj osobni savjet ...da ne uzimaš ništa suhomesnato,paštete ...a možeš si nekada to ubaciti ako baš voliš to...ako je to bez necega bez cega ne možeš...ali moj ti je savjet da se kloniš takvog "mesa" :D

Eto još si gazdarica...super ..sada svi na zdravu prehranu! :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 11:49
Od piletine ni nevolim drugo ništa. Ista stvar s puretinom. Jedino sam na suhomesnato bolesna, ali mogu se suzdržat. Kupim si jednom mjesecno 20dg panone pa ju rastegnem na dva tjedna. Dovoljno za gušt.
Da, da. Nema više brljavit. Gospodin suprug je isto krenuo sa nekim svojim fitnessom tako da mi to tandemski rješavamo. Hladnjak je trenutno krcat posnim sirom, tunjevinom, kozjim svježim sirom, mlijekom i povecom kolicinom povrca.
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 11:51
Hladnjak je trenutno krcat posnim sirom, tunjevinom, kozjim svježim sirom, mlijekom i povecom kolicinom povrca.  Clap :)  E sada polako se baci na trening i javljaj nam rezultate...malo kako se se hraniš....pa cemo vidjeti kako je to sve spojeno...:) Sretno! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 12:02
Hvala, trebat ce malo i srece.
Evo da upišem onda i ove brojeve pa da možemo (nadam se Embarrassed) pratit napredak.

Mjere (14.8.)

Težina: 76kg
BMI: 29,7
Vrat: 33cm
Prsa: 97cm
Struk: 93cm
Kukovi: 116cm Ermm
Desno bedro: 64cm
Lijevo bedro: 63cm
Desni list: 40cm
Lijevi list: 40cm
Desni biceps: 31cm
Lijevi biceps: 30cm
Desna podlaktica: 25,5cm
Lijeva podlaktica: 25cm
Trbuh u najširem dijelu: 110cm Dead
BF: 46,26% (to bi bilo cca 35kg masti, katastrofa)

Eto mojih sramotnih brojeva. A sad jelovnik od jucer, današnji cu sutra stavit.

Dorucak: Zobene sa zelenim cajem
Kava
Medjuobrok: Kriška integralnog kruha i kriška kozjeg sira
Rucak: Grah i luk, 2 kriške integralnog kruha
Kava
Medjuobrok: Vrhnje i luk
vecera: Rajcica i paprika sa kozjim sirom

Navecer odradila Cardio recovery

To bi bilo to. A sad cemo vidjet kako ce danas sve proc. Guram dalje. Cool
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 12:03
Btw, otkad sam pocela sa vježbanjem i pazit na prehranu, dobila sam 2kg... Pretpostavljam da mišici jacaju brže nego što se salo topi. Ili?
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 12:06
Dali papaš nakon odradjenog programa ? Ne vidim da jesi? :D Ako ti je to ona vecera...bolje nemoj sir ...neko meso ili jaja ..bolji izbor od sira sir pusti za kasniji...i neki složeni Uh uzmi :) malo se poigraj sa jelovnikom i rekli smo pojacati ga :) Ne moj to zaboraviti ni slucajno! :)

Iii super...otvori si svoju temu..pod transformiraj se...i tamo možeš pratiti zapistivati....i sve ... :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 13:03
Originally posted by Reminiscence Reminiscence wrote:

Od piletine ni nevolim drugo ništa. Ista stvar s puretinom. Jedino sam na suhomesnato bolesna, ali mogu se suzdržat. Kupim si jednom mjesecno 20dg panone pa ju rastegnem na dva tjedna. Dovoljno za gušt.
Da, da. Nema više brljavit. Gospodin suprug je isto krenuo sa nekim svojim fitnessom tako da mi to tandemski rješavamo. Hladnjak je trenutno krcat posnim sirom, tunjevinom, kozjim svježim sirom, mlijekom i povecom kolicinom povrca.

dvije rijeci- dalmatinski pršut (odstaniš masne dijelove i paziš da ne pretjeruješ zbog puno soli koju sadrži)
cookies are for pussies
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 13:38
Originally posted by avangarde avangarde wrote:


dvije rijeci- dalmatinski pršut (odstaniš masne dijelove i paziš da ne pretjeruješ zbog puno soli koju sadrži)

Uuuuu, mram probat... njam Big smile
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 14:30
Evo prijavila sam se i u transformiraj se :D

http://fitness.com.hr/forum/fit-2013-reminiscence_topic8013.html
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 15:42
ajde da vas i ja nešto naucim, ako cete svinjske proizvode kobasice dolaze u obzir samo ako su vaše inace džabe trud, ja osobno preferiram cvarke ali ja ih jako stisnem, inace 100 grama cvaraka ima 40g proteina i 40 grama masti i s posnim super p+m obrok
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 15:47
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

ajde da vas i ja nešto naucim, ako cete svinjske proizvode kobasice dolaze u obzir samo ako su vaše inace džabe trud, ja osobno preferiram cvarke ali ja ih jako stisnem, inace 100 grama cvaraka ima 40g proteina i 40 grama masti i s posnim super p+m obrok


mislim, svašta sam probala al cvarke s posnim, e to bome nisam
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 17:00

Dobrodošla.... Wink

Originally posted by Reminiscence Reminiscence wrote:


Probudjena iz dugog sna...
 

A zašto si zaspala? Smile

Ne pitam te zato da nama kažeš, nego da samoj sebi definiraš.... shvati jedno na pocetku - prije od svega radi na mindsetu, vidim da tu ima nekih blokada. Alkohol, cigarete, antisocial karakter....sve je to nacin bijega radi necega. To ti znaš i to rješavaj...inace ce sve biti vrcenje u krug.

Ako nije tako, sorry...ali netko ko ima problema sa svim tim nema mira u sebi.




Originally posted by Reminiscence Reminiscence wrote:


Ovako, imam 24 godine, visoka sam 160 cm i imam 78kg (!)  

Koliko je to kila u plusu i od kad? I kakva prehrana je bila u djiru?



Ok, vidim da si krenula s nekim promjenama, super Clap Samo ne kreci previše furiozno da ne biš još furioznije to završila. Polako...promjena po promjena, daj si vremena i budi strpljiva. 


Zašto planiraš uzeti kreatin? L-carnitin ti ne treba.



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 17:01
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

ajde da vas i ja nešto naucim, ako cete svinjske proizvode kobasice dolaze u obzir samo ako su vaše inace džabe trud, ja osobno preferiram cvarke ali ja ih jako stisnem, inace 100 grama cvaraka ima 40g proteina i 40 grama masti i s posnim super p+m obrok

Odakle ti proteini u cvarcima? Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 17:06
I da, Zoki, daj gazdi odmah sve zvjezdice napucaj preko reda, rastura sa postovima 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.