New Posts New Posts RSS Feed - vratila se! dnevnik preobražaja...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vratila se! dnevnik preobražaja...

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vratila se! dnevnik preobražaja...
    Posted: 14 Travanj 2010 at 16:03


Edited by Darchy
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 23:33
Da, pokreni novu temu. Ona je obrisana iz razloga jer si pisala u podforum u koji se ne smije više pisati jer je natjecanje pocelo.

Slobodno pokreni novu temu i dobrodošla!
Naravno, svoju aktivnost pocni s citanjem FIT FAQ-a.

citamo se.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 00:34
i love you kizo

odo trenkat..a ne kukat..



Edited by Darchy
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 14:01
Pravila:

š. Sredi prehranu
2. Ne trebaš niti trenera niti teretanu - nego se kreci, brzo hodaj svaki dan po min. pola sata
3. prestani o sebi razmišljati kao da si "debela krmaca"
4. I pokreni se više i ne kukaj!

Procitaj FIT FAQ i nakon citanja, reci što si naucila da utvrdimo gradivo...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 14:49
Darchy, javi se kad procitaš FAQ.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 16:48
ufffff...hocu :))))
opasan si ti neki lik :)))
evo..evoooo...citaaaam :)))
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 20:05
Originally posted by Darchy Darchy wrote:

ufffff...hocu :))))
opasan si ti neki lik :)))
evo..evoooo...citaaaam :)))


Nisam opasan, samo zelim da se ljudi trude.
Uglavnom ljudi traze laksi nacin da dodju do cilja i ne prihvacaju da je potreban mukotrpan rad i vrijeme da se to odradi.
Ispred sebe imas cijeli forum / 600 clanaka na webu koji ti objasnjavaju princip mrsavljenja.

Kategorija mrsavljenje ti otkriva na koji nacin se gubi visak kilograma te masno tkivo, prijedlog je da svi koji su u tvojoj poziciji da prelistaju tu kategoriju i uloze sitno vremena u edukaciju.

Drzim fige da smrsavis i kad prelistas FAQ i rubriku mrsavljenje, slobodno pitas bilo sto ti nije jasno..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 22:34
citala sinoc do 6 uutro sve ovdje..i što treba i što ne treba..
ima dpista zanimljivih stvari,pitanja,odgovora....
okej je ovaj forum skroz..

ma isti si ko moj bivši trener..zlocet
ali,jedino sa uz njega skinula kile i naucila se zdravom životu...
tko zna,možda ste i fendovi..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 11:03
Zašto si obrisala svoj prvi post u temi?



Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 15:23
sramim se... ipak to svi citaju
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 15:34
Originally posted by Darchy Darchy wrote:

sramim se... ipak to svi citaju


Pa što onda.. tu smo radi dijeljenja savjeta te iskustva vezano za mršavljenje i opcenito zdravi nacin života.

š00š osoba je do sada zatražila savjet, zašto bi tebe bilo sram..
Slobodno napiši što si odlucila, koji su ti sljedeci koraci i što možemo ocekivati..

Vjerujem je da si do sada shvatila osnove, procitala FIT FAQ i da znaš što je potrebno da bi smršavila. Manji unos hrane + puno više kretanja.

Slobodno napiši kako izgleda š tvoj dan... odnosno što jedeš.. što radiš i sl..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 15:49
okej..onda cu ovo pretvoriti u svoj "mali dnevnik preobražaja"

za sada sam napravila sve pretrage,s obzirom da 4god nisam aposlutno NIšTA trenirala.
vratna kralježnica mi je u banani,pa mi se zna vrtiti i dok sjedim na kavi u bircu. to me je uplašilo,pa sam išla na pretrage.
moram još neke napraviti,no po procjeni u roku od 2 tjedna trebala bh poceti trenirati.

a prehrana, nikako se uskrladiti sa 5 obroka i onakvih kakvi trebaju biti. fulam međuobroke, ne stignem od svega toga silnog vecerati u 7 najkasnije,pa onda ili jedem kasnije ili onda preskocim,ali...oko ponoci sam gladna. poludit cu od trcanja za vremenom.
radim od š5 do 23 svaki dan..kada dođem doma do 2,3,4..mi se uopce ne spava. ujutro se budim od šo na dalje i opet TRcI na posao..
NEMAM ŽIVOT. nikako si napraviti bioritam i to u glavi nekako namjestiti. uhhhh...

za sada ono što sam vidjela i osjetila na svojoj koži;

najteže je mijenjati NAVIKE (iako su loše) i NAcIN ŽIVOTA!!!

ako to uspijem, a radim na tome...dalje ce sve biti lako.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 21:50

 mozes jest ti i iza 7.

ja isto sutra pocinjen radit i pazi smjena jedan tjedan dvokratno jedan tjedan popodne. dvokratno od š0 30 do š5 30 pa š9-23 , a popodne od š5 30 pa do kraja oko 00- 00 30 kako kad. i sad tu triba ubacit i treninge i prehranu. nosi sa sebon neke stvari snadji se nekako.sama si moras isplanirat nesto ako zelis. ja se vec sad mislin kako cu treniat u 8 misec kad je najveci posal i doslovce padan s nogu. vjerojatno 3 treninga. pa ako ja mogu se natirat i smislit, mozes i ti ako imas volje dovoljno

Back to Top
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:21
i tak dok ja sređujem zdravstveno stanje kako bih pocela trenirati... ono, debela sam,ali...sraste to nekako sa tobom,pa se viš i ne doživiš kakva si..
sve dok se ne dogodi neka feštica..krizma danas,recimo..i uslijedi slikanje i naslikavanje,a onda dođeš doma i deš pregledati slicke jer si zasigurno lijepa (tak se odjecaš)
a kad no..JA MRZIIIIIIIIIM FOTIIIc

izgledam ko TENK!!!!
HEEEEELLLLPPPP....pa ruka mi je ko dvije muške..a tek trbušina...jaoooooo meniii..

ima da si posložim vrijeme,pa makar trenirala u snu, ali trening i ne žderanje POcINJUUU!!!
pa kaj ja faaakat tak zgledam?????? DA!!!

u UTORAK pocinje trening u šo ujutro-uhhhh...al ovakva svinja više NE ŽELIM BITI!!!



DALJE SE TAK NEMRE VIšE..

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:30
 U utorak...pa nek pocme sutra vec kad se tako osjecaš.... biti ce ti bolje....ako ništa brzo hodanje opali...ujutro jedno....drugo navecer... ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 11:36

Originally posted by Darchy Darchy wrote:

i tak dok ja sređujem zdravstveno stanje kako bih pocela trenirati... ono, debela sam,ali...sraste to nekako sa tobom,pa se viš i ne doživiš kakva si..
sve dok se ne dogodi neka feštica..krizma danas,recimo..i uslijedi slikanje i naslikavanje,a onda dođeš doma i deš pregledati slicke jer si zasigurno lijepa (tak se odjecaš)
a kad no..JA MRZIIIIIIIIIM FOTIIIc

izgledam ko TENK!!!!
HEEEEELLLLPPPP....pa ruka mi je ko dvije muške..a tek trbušina...jaoooooo meniii..

ima da si posložim vrijeme,pa makar trenirala u snu, ali trening i ne žderanje POcINJUUU!!!
pa kaj ja faaakat tak zgledam?????? DA!!!

u UTORAK pocinje trening u šo ujutro-uhhhh...al ovakva svinja više NE ŽELIM BITI!!!

 

DALJE SE TAK NEMRE VIšE..

 

5 upitnika + 5 usklicnika + vrištanje + 3 ljuta smajlica + 2 svinjice + jedan zabezeknuti ne bu išlo = ??

...

Javi kako je prošao trening u utorak da riješim ovu formulicu

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.